Stovykla Anglijoje

 
Edukacinė stovykla Anglijoje
                             
1217 metų moksleiviams
 
Pajuskite senosios Anglijos dvasią. Pasigrožėkite įspūdingais gamtos vaizdais ir architektūros paminklais. Pasinerkite į gyvos anglų kalbos pasaulį. Patirkite malonumą mokydamiesi kalbos kiekvieną akimirką – klausydamiesi legendų ir pasakojimų, vaidindami, dalyvaudami viktorinose, bendraudami su bendraamžiais Anglijoje, pramogaudami, išbandydami ištvermę žygiuose. Jūsų laukia daug nuotykių ir paslapčių. Smagioje ir turiningoje kelionėje mūsų vadovams talkins gidai ir mokytojos iš Anglijos. Stovykla įsikūrusi nuostabiame kalnų ir vandenynų apsuptame kurortiniame miestelyje Minehead. Miestelio pasididžiavimu laikomas Šiaurės kalnas, nuo kurio atsiveria pasakiški Exmoor nacionalinio parko ir Atlanto vandenyno vaizdai.
 
Programa
 
1 diena. Išvykstame iš Vilniaus. Pakeliui – žaidimai, skirti susipažinti. Linksmoji anglų kalbos gramatika, viktorinosNakvynė viešbutyje Lenkijos – Vokietijos pasienyje.
 
2 diena. Pusryčiai. Kelionė per Vokietiją ir Prancūziją į Callais. Nakvynė viešbutyje. 
 
3 diena. Po pusryčių išvykstame iš Callais. Euro tuneliu vykstame į Angliją. Pirmiausia aplankome garsiąją Windsor pilį – 5 hektarų plotą užimanti pilis, tai Anglijos karalių vasaros rezidencija, esanti Berkšyro grafystėje. Tai didžiausia ir seniausia pilis pasaulyje, kurioje priskaičiuojama apie 1000 kambarių. Vietiniai kalba, kad pilyje galima sutikti koridoriais vaikštantį Henriko VIII vaiduoklį. Prie pilies apžiūrėsime karalienės Viktorijos skulptūrą, taip pat pasivaikščiosime Didžiajame Windzoro parke, kuris užima apie 20 kv. m. Windsor pilyje taip pat apžiūrėsime Karalienės pokylių salę, Karališkuosius apartamentus, Karalienės Marijos lėlių namelį, apvalųjį bokštą, Šv. Jurgio koplyčią. Vėliau vyksime Oksfordo (Oxford) link, kur mūsų laukia pažintinė ekskursija po universitetinį miestą Christ Church koledžas, kuriame buvo kuriami filmai apie Harį Poterį, Katedra, Carfax bokštas, High Street. Vakarienė ir nakvynė stovykloje.
 
4 diena. „Labas rytas“. Pusryčiai, anglų kalbos pamokos. Aplankysime netoliese įsikūrusį jaukų viduramžių miestelį Dunster ir virš jo dunksančią vaiduoklių pamėgtą 1000 metų senumo pilį. Vakare grįšime į viešbutį. Po vakarienės – vakaronėNakvynė stovykloje.
 
5 diena. „Labas rytas“. Pusryčiai, anglų kalbos pamokos. Vykstame į Stounhendžą  tai iš tiesų nuostabus, stulbinantis ir labai senas paminklas, kurį sudaro ratu išdėstyti didžiuliai akmeniniai žiedai. Nėra aišku, kas ir kodėl statė Stounhedžą, jį vis dar gaubia senovinės paslaptys apie jo kilmę ir yra likę nemažai neatsakytų klausimų. Pavakary nuvyksime į  kurortinį miestelį, įsikūrsį Exmooro nacionalinio parko pakraštyje šalia Atlanto vandenyno. Šis miestelis idealus mylintiems paplūdimio pakrantes ir mažus miestelius. Puikus šio miestelio vaizdas atsiveria nuo šiaurinės kalvos. Grįžę į viešbutį, po vakarienės surengsime talentų šouNakvynė stovykloje.
 
6 diena. „Labas rytas“. Pusryčiai, anglų kalbos pamokos. Vyksime į „Mažąją Anglijos Šveicariją“ prie Atlanto. Tai yra du žavūs kurortiniai miestukai-dvyniai – Lynton ir Lynmouth. Vienas įsikūręs kalno papėdėje, o kitas stūkso jo viršūnėje. Trumputė, bet įspūdinga ir kvapą gniaužianti kelionė iš vieno miestuko į kitą stačiu uolų geležinkeliu (Cliff Railway). Išbandysime ištvermę žygyje pėsčiomi garsiuoju South West Coast Path taku. Prieisime Uolų slėnį (Valley of Rocks) ir aukštai virš jūros kyšančią uolą Castle Rock, primenančią pilį. Didžiąją kelionės dalį takas veda uolų viršūnėmis, nuo kurių atsiveria įspūdingi vandenyno vaizdai, o keliauninkus draugiškai pasitinka kalnų ožkytės. Ilsėsimės Lee įlankos pakrantėje. Po vakarienės – „Vakaronėpaslaptis“. Nakvynė stovykloje.
 
7 diena. „Labas rytas“. Pusryčiai, anglų kalbos pamokos. Nuotykių diena Wimbleball ežere. Patyrę vietiniai instruktoriai, aprūpinę šalmais ir pripučiamomis liemenėmis, padės dieną praleisti įspūdingai ir nepamirštamai. Plauksime, irkluosime, šaudysime iš lanko, kopsime. Romantiškas atsisveikinimas su stovykla. Nakvynė stovykloje.  
 
8 diena. Po pusryčių išvyksime į Londoną – vieną gražiausių ir didingiausių pasaulio miestų. Ekskursija pėsčiomis: Big Ben, Westminster, Trafalgar aikštė, Buckingham rūmai, St. Jame‘s parkas, Nacionalinė galerija. Vakare Euro tuneliu vykstame į Callais. Kelionė per Vokietiją.
 
9 diena. Nakvynei atvykstame į VokietijosLenkijos pasienį.
 
10 diena. Pusryčiai. Kelionė per Lenkiją. Vėlai vakare grįžimas į Lietuvą.
 
Kaina  590 EUR
 
 
Į kelionės kainą įskaičiuota:
·         kelionė komfortabiliu autobusu (audio-video, WC, kondicionierius, karštas vanduo);
·         3 tarpinės nakvynės su pusryčiais;
·         5 nakvynės Anglijoje su 3 k. maitinimu, apgyvendinimas viešbutyje ant vandenyno kranto po 46  asm. kambaryje;
·         lydinčių vadovų-gidų ir anglų k. mokytojų paslaugos;
·         ekskursinė programa;
·         sveikatos draudimas.
 
 
Į kelionės kaina neįskaičiuota:
  • nuotykių diena – 42 svarai;
  • mokami objektai  40 svarų;
  • 16 anglų kalbos pamokų  80 svarų;
  • asmeninės išlaidos.
     
Pastaba: objektų lankymo tvarka, skaičius ir įėjimo bilietų kaina gali keistis.
 
 
smart foreash
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti prisijungusius vartotojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo politika
Sutinku Išvalyti slapukus ir išeiti