Tarptautinė stovykla Kroatijoje

 
TARPTAUTINĖ VASAROS STOVYKLA KROATIJOJE (su anglų kalbos pamokomis)
Tai yra didžiausia Tarptautinė jaunimo stovykla Adrijos jūros regione, kuri gyvuoja jau 20 metų. Ji  turi didelę  patirtį ir puikų profesionalių mokytojų ir specialistų kolektyvą darbui su vaikais net iš 35 šalių. Ši stovykla įsikūrusi netoli Šibeniko, pačiame Lušos centre, Brodaricoje, apsupta pušyno. Tai vienintelė tokio tipo stovykla Adrijos jūros pakrantėje skirta vaikams ir jaunuoliams.
 
1 diena. Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Čekiją su trumpais sustojimais pailsėti. Kelionės metu – įvairūs žaidimai, mįslės, susipažinimas. Nakvynė Čekijoje.
 
2 diena. Pusryčiai. Kelionė per Austriją. Atvykstame į Vieną – imperatoriškąjį prabangos ir elegancijos miestą. Apžvalginės ekskursijos metu aplankysime Imperijos simbolį – Habsburgų rūmusRotušęŠv. Stepono katedrą – vieną didžiausių ir gražiausių Austrijos bažnyčių, garsiąją Vienos OperąNacionalinį teatrąpaminklą žymiausiai Imperatorienei Marijai Terezai, pasivaikščiosime nuostabiame miesto parke, kuriame yra paminklas valsų „karaliui" J. Štrausui. Kelionė per Austriją, Kroatiją. Vėlai vakare atvykstame pernakvoti į gražų Kroatijos miestelį – Starigrad-PaklenicaNakvynė apartamentuose.
 
3 diena. Pusryčiai. Išvykimas į Zadarą – seną Romos imperijos miestą. Ekskursinė programa: Forum aikštė, XII a. Šv. Anastasijos Katedra, Šv. Simono bažnyčia, Universitetas,  jūros vargonai. Po pietų  vykstame į stovykla. Apgyvendinimas. Vakarienė ir nakvynė stovykloje.
 
47 diena. STOVYKLA. Galėsime puikiai praleisite laiką vandens ir pramogų parke, jūros pramogų parke, ,,Extravaganza". Čia veiks įvairūs žaidimų kambariai, nuotykių parkai,  picerija, 250 vietų restoranas, kompiuterių salė, 4 sporto aikštelės, mini golfai, paplūdimio diskoteka, stalo tenisas, šaudymai iš lanko. Kiekvieną vakarą vyks muzikos ir šokių vakarai, galėsite užsiimti vandens sportu, prižiūrimi instruktorių.  Stovykloje yra organizuojami vakarėliai ir spektakliai paplūdimyje, bus renkami stovyklos karalius ir karalienė, organizuojamos iškylos paplūdimyje, karaokė pasirodymai, filmų festivaliai lauke ir daug kitų pramogų.
Apgyvendinimas vasarnamiuose, kuriuos supa  pušynai. Visada gaivus  pušų ir jūros oras suteiks jums  energijos ir geros nuotaikos. Kiekviename namelyje yra 4 kambariai po 4–6 lovas. Nameliuose yra 2 tualetai ir dušas. Maitinimas 3 kartus per dieną (švediškas stalas).
 
Sovykloje bus organizuojamos ekskursijos į (pagal pageidavimą):
Dubrovniką  vieną iš gražiausių Viduržemio jūros miestų,
Supetarą – didžiausią gyvenvietę Brač saloje,
Trogirą  Dalmatijos pakrantėje įsikūrusį  viduramžių miestą,
Bol – patį seniausią miestą Brač salos pakrantėje,
Hvar  Kroatijos salą Ardrijos jūroje.
 
Ekskursijų kaina nuo 2070 EUR
 
 
8 diena. Ryte po pusryčių išvykimas iš stovyklos. Kelionė per Kroatiją. Ekskursija į Plitvicos ežerų nacionalinį parką. Miškais apaugusiame slėnyje tyvuliuoja 16 didelių ir daug skaidrių ežerų, kuriuos jungia gausybė vandens krioklių – jų priskaičiuojama apie 90. Nepakartojama gamta, miškai ir kalnų oras, kerintis ežerų ir krioklių, gėlių, gyvūnų ir paukščių pasaulis susilieja į vieną nepakartojamą visumą, traukiančią turistus iš viso pasaulio. Vakare atvykimas į Budapeštą. Nakvynė viešbutyje.
 
9 diena. Pusryčiai. Ekskursija po Vengrijos sostinę Budapeštą: Didvyrių aikštė, Vainahunjadi pilis, Budos tvirtovė, Parlamento rūmai. Poilsis sečeni terminių maudyklių komplekse. Vakare išvykimas į namus. Naktis autobuse.

10 diena. Kelionė per Vengriją, Slovakiją, Lenkiją. Po pietų grįžimas į namus.
 
 
Į kainą įskaičiuota:
• kelionė patogiu autobusu;
• lydinčių vadovų iš Lietuvos paslaugos;
• 3 tarpinės nakvynės su pusryčiais;
• 5 nakvynės stovykloje Kroatijoje ir 3-jų kartų maitinimas;
• sveikatos draudimas;
• vietinių vadovų animatorių paslaugos;
• stovyklos programa;
• ekskursijos: Vienoje, Zadare, Budapešte.

Į kainą neįskaičiuota:
- asmeninės išlaidos kelionės metu;
- mokamiems objektams – 30 EUR (plaukimas Dunojumi; Plitvicos ežero nacionalinis parkas);
- papildomos ekskursijos (pagal pageidavimą) stovykloje;
- anglų kalbos pamokos (12 pamokų – 60 EUR) PRIVALOMA. 
 
 
smart foreash
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti prisijungusius vartotojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo politika
Sutinku Išvalyti slapukus ir išeiti