Stovykla Bulgarijoje

 

Stovykla Bulgarijoje 

Bulgarija – viena seniausių Europos valstybių, garsėjanti puikiais auksinio smėlio paplūdimiais, nuostabia gamta ir žaliais parkais ir nepakartojama senovine miestų architektūra. Būtent šioje saulėtoje šalyje įsikūrusi vaikų stovykla „M-FAKTORIUS". Tai stovyka Juodosios jūros pakrantėje, Saulėto kranto kurorte. Stovykla apsupta nuostabaus parko, turi didelę žalią teritoriją. Netoliese – miestas-muziejus Nasebaras ir modernus akvaparkas. Ši vieta tinka idealiam poilsiui ir naujoms pažintims!

1 diena. Skrydis į Burgo oro uostą. Atvykstame į stovyklą. Įsikuriame. Maudynės Juodojoje jūroje. Vakarienė. Susipažinimo vakaras. Nakvynė stovykloje.

27 dienos. Stovyklos programos pristatymas. Susipažinimo vakaras.

 • Stovykloje numatoma aktyvi ir turininga programa, renginiai anglų, rusų kalbomis, žaidimai, konkursai, estafetės, dainos, užsiėmimai grupėse, viktorinos, diskotekos, maudynės jūroje, žygiai, sportiniai žaidimai, stalo žaidimai, akvaparkas.
 • Laisvu metu vaikams bus siūlomos papildomos ekskursijos. Norintys susipažinti su Bulgarija, jos kultūra ir tradicijomis turės puikią galimybę. Ekskursijos: „Bulgarų kaimas", senamiestis „Nesebaro panorama", Džipų safari ir kt. Tai tik maža dalis siūlomų ekskursijų.
 • Stovyklą sudaro 2 dideli modernūs pastatai ant jūros kranto. Stovyklautojai apgyvendinami 2-jų kambarių apartamentuose, po 3 erdviuose, jaukiuose ir šiuolaikiškai apstatytuose kambariuose. Kiekvienas kambarys turi balkoną. Stovyklos teritorijoje yra erdvus, šviesus restoranas nuostabiais panoraminiais vaizdais į baseiną ir jūrą, kuriame stovyklautojai bus maitinami 4 kartus per dieną: pusryčiai, pietūs, pavakariai, vakarienė – švediškas stalas.
 • Nuo 8:00 iki 21:00 val. siūlomi gėrimai: dviejų rūšių sultys, visada yra galimybė gauti karšto ir šalto vandens. Meniu yra visada sviežių vaisių ir daržovių. 
 • Stovykloje kiekvienoje pamainoje poilsiauja apie 400 stovyklautojų iš Bulgarijos, Rumunijos, Graikijos, Kroatijos ir kitų šalių. Stovyklautojai suskirstomi į grupes, kurias sudaro 15 vaikų; jie turi savo atsakingą vadovą. Stovyklos pedagogų komandą sudaro  6 žmonių animatorių grupės. Su vaikais dirba protingi, įdomus, kūrybingi, didelę praktiką  darbui stovyklose turintys darbuotojai.
 • Stovyklos teritorijoje yra gydytojas ir veikia medicinos  punktas. Teritorija visą parą yra saugoma, stebima vaizdo kameromis, įrengta 12 vaizdo kamerų ir apšviesta tamsiu paros metu.
 • Stovykloje vaikų dienotvarkė labai intensyvi, todėl liūdėti ir nuobodžiauti vaikams tikrai neteks. Šalia dviejų didelių baseinų kiekvieną dieną vyksta animacinė programa, kuri skirta stovyklautojams. Sportiniams renginiams yra specialiai skirti takeliai plaukikams. Stovyklos teritorija turi vaikams pritaikytas vietas vaikų žaidimo aikštelėms ir vaikų klubą; daugiafunkcinę sportinę aikštelę futbolui, tinkliniui, badmintonui ir tenisui. Stovykla turi uždarą sporto salęteniso kortus, salę su speacialiąja danga, idealiai tinkančią šokio treniruotėms ir rytų kovos menams; dvi salės skirtos skirtingiems renginiams ir viena salė skirta animacijoms. Stovykla turi ir kompiuterinę auditoriją, ir profesionalę  sceną, skirtą animacijoms ir spektakliams.
 • Stovykloje yra nemokamas WI-FI internetas.
 • Stovyklautojams taip pat organizuojama daug įvairios veiklos ir Juodosios jūros pakrantėje, kurioje pertraukėlių metu galima bus ir pailsėti, nes yra 300 gultų ir 150 skėčių.
 • Nuo 9:00 ryto iki 18:00 val. paplūdimyje dirba gelbėtojai, budi gelbėjimo valtis. Vaikams, nekoantiems plaukti, išduodamos gelbėjimosi liemnės. 
 • Paplūdimys pritaikytas sportiniams renginiams. Netoli paplūdimio yra purvo vonios, kuriomis bus galima naudotis. Vakarais stovykloje vyksta karnavalai ir festivaliai. Nakvynės stovykloje.
8 diena. Atsisveikiname su stovykla. Pervežimas į oro uostą. Skrydis namo.
 
 
 
Į kainą įskaičiuota:
- skrydis Vilnius – Burgas – Vilnius;
- pervežimas oro uostas – stovykla – oro uostas;
- lydinčio vadovo-gido iš Lietuvos paslaugos;
- 7 nakvynės stovykloje Bulgarijoje su 4-ių kartų maitinimu;
- stovyklautojai apgyvendinami 2-jų kambarių apartamentuose, po 3-is kambariuose;
- sveikatos draudimas;
- vietinių vadovų animatorių paslaugos;
- stovyklos programa.
 
Į kainą neįskaičiuota:
- asmeninės išlaidos kelionės metu;
- papildomos ekskursijos (pagal pageidavimą) stovykloje (ekskursijų sąrašas ir kainos bus pateiktos).
 
 
Registruojantis į stovyklą būtinas 200 EUR avansas, nes vietų skaičius yra ribotas.
 
smart foreash
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti prisijungusius vartotojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo politika
Sutinku Išvalyti slapukus ir išeiti