Malborkas. Smėlio dykuma Lenkijos pajūryje. Gdanskas

 
 Malborkas. Smėlio dykuma Lenkijos pajūryje. Gdanskas 
 
1 DIENA. Anksti ryte išvykstame iš Joniškio. Kelionė per Lenkiją. Atvykstame į Griunvaldą – lauką, kuriame vyko vienas didžiausių mūšių Europoje – Žalgirio mūšis. Šiam mūšiui vadovavo kunigaikščiai Jogaila ir Vytautas, sutriuškinę Vokiečių ordino kariuomenę. Apžiūrime memorialinę ekspoziciją muziejuje, paminklą mūšio nugalėtojams. Keliaujame į Malborką – buvusią Didžiojo Kryžiuočių ordino ir viso vienuolyno sostinę. Malborko pilis* – vienas labiausiai turistų lankomų objektų Lenkijoje. Tai didžiausia Europoje viduramžių pilis, įrašyta į UNESCO Pasaulio kultūrinio paveldo sąrašą. Joje buvo kalinamas Lietuvos didysis kunigaikštis Kęstutis, gyveno Vytautas Didysis. Vakarop vykstame prie jūros pailsėti. Nakvynė viešbutyje.
 
2 DIENA. Pusryčiai. Poilsis prie jūros arba važiuojame į Slovinski nacionalinį parką. Gamtos stebuklas – 40 m aukštį viršijančios  didžiausios Europoje smėlio kopos-dykuma. Šias „judančias“ ir savo formą nuolatos keičiančias kopas iš vienos pusės skalauja Baltijos jūros, iš kitos – Lebsko ežero bangos. Slovinski kopos yra gana aktyvios – kai kurios jų juda po 10 m per metus. Slovinski nacionalinis parkas yra įtrauktas į UNESCO biosferos rezervatų sąrašą. Vykstame į Sopotą – garsiausią Lenkijos pajūrio kurortą. Aplankome ilgiausią (511 metrų) Baltijos jūroje molą. Pasivaikštome pagrindine Monte Cassino alėja. Nakvynė viešbutyje. 
 
3 DIENA. Pusryčiai. Aplankome XII a. Olivos katedrą, garsėjančią savo įspūdingais vargonais. Vėliau vykstame į seną šiaurės Lenkijos uostamiestį Gdanską. Miestas pirmą kartą paminėtas 997 metais, o XII amžiuje tapo ypač svarbiu Baltijos pajūrio uostu. Pažintis su miesto senamiesčiu: Aukštutiniai, Auksiniai ir Žalieji vartai, Uosto krantinė ir centrinė Ilgojo turgaus gatvė, atlikusios pagrindinio miesto turgaus vaidmenį, Neptūno fontanas, liudijantis miesto ryšį su jūra, Artūro rūmai, kuriuose rinkdavosi turtingi miesto žmonės ir vykdavo įvairių gildijų, brolijų, pirklių susirinkimai, Šv. Marijos bažnyčia, stebinanti savo dydžiu ir aukščiu. Kelionė Lietuvos link. Apie 2.00 val. nakties grįžtame į Joniškį.
 
Kelionės metu yra nuvažiuojama apie 1500 km
 
Kelionės kaina: 135 EUR
 
 
 Į kainą įskaičiuota: 
 • kelionė autobusu;
 • 2 nakvynės su pusryčiais viešbutyje;
 • ekskursinė programa;
 • kelionės vadovo-gido paslaugos;
 • kelionės dokumentų sutvarkymas; kvalifikacinė programa.
 
Pastabos: 
 • mokamiems objektams reikia turėti 120 zlotų (mokamų objektų kainos tikslinamos prieš kelionę).
 • draudimas už papildomą mokestį;
 • kelionės metu vairuotojų darbo ir poilsio režimą apsprendžia Europos Sąjungos priimti reglamentai;
 • agentūra pasilieka teisę keisti lankomų objektų eiliškumą;
 • kai kurių lankomų vietų ir objektų gidų paslaugos – už papildomą mokestį;
 • kelionės vadovas ekskursijų mokamuose objektuose neveda;
 • į kainą neįskaičiuoti viešojo transporto bilietai, kai autobusas dėl vairavimo ir poilsio režimo privalo stovėti;
 • dėl kelionės datos teirautis agentūroje.
 
Reikalingi dokumentai:
 • Lietuvos Respublikos pasas, galiojantis ne trumpiau kaip 6 mėnesius nuo kelionės pabaigos arba asmens tapatybės kortelė, galiojanti ne trumpiau, kaip 3 mėnesius po kelionės pabaigos.

 

 
smart foreash
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti prisijungusius vartotojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo politika
Sutinku Išvalyti slapukus ir išeiti