Talinas - Saremos sala (3 d./2n.)

 

 

Talinas – Saremos sala
1 diena.
5 val ryte išvykstame is Lietuvos. Ekskursija pėsčiomis po Talino senamiestį, kur pamatysime: Katedrą, panoramines aikšteles, Tompea pilį, Ilgąją ir Trumpąją kojas, Storąją Margaritą, Hermano ir „Žvilgsnio į virtuvę“ bokštus, Rotušės aikštės ansamblį, dailininkų gatvę, miesto gynybinę sieną. Laisvas laikas Taline. Nakvynė viešbutyje Taline.
 
2 diena.
Pusryčai. Keltu kelsimės į Saaremas. Aplankysime Muhu salą ir Koguvos žvejų kaimelį. Pasigrožėsime etnografinėmis sodybomis ir aplankysime Muhu etnografinį muziejų po atviru dangumi. Pravažiuosime Vaike-Vain sąsiaurį ir atvyksime jau į Saaremas. Jų plotą sudaro 2700 kv.km. Saaremų salų simbolis- vėjo malūnai, kadagiai ir dolomitas.Pamatysime Anglos vėjo malūnus, Pangos skardį ir dolomitinį saulės laikrodį. Trumpam sustojame Tagarannnoje. Keliaujame į Kuresarę- Saremos salos sostinę. Čia aplankysime viduramžius menančią pilį.Pamatysite Kaali meteorito kraterius, kuriame telkšo žalsvas Kaali ežeras. Vakare kelsimės atgal ir vyksime nakvynei į Taliną.
 
3 diena.
Pusryčiai. Vyksime į Tartu.  Ekskursiją po Tartu: Rotušės aikštę, Šv. Jono bažnyčią ir jos apžvalgos aikštelę, akmenimis grįstomis gatvelėmis, Tomemegi kalvą su „Toravere“ observatorija, Domo katedros griuvėsius, Velnių ir Angelų tiltus. Tartu universiteto bibliotekoje ir istorijos muziejuje saugoma apie tris milijonus knygų, 45 inkunabulai, senų graviūrų kolekcija, Tartu universiteto pastatų kompleksas, paminklas Tartu universiteto įkūrėjui švedų karaliui Gustavui II Adolfui, Šv. Antano gildija, puoselėjanti istorinių Hanzos laikų gildijos tradicijas. Išvykstame į namus. Vėlai vakare grįžimas į Lietuvą.
 
Kelionės kaina: 150 EUR
Į kainą įskaičiuota: kelionė turistinės klasės autobusu, gido paslauga, dvi nakvynės viešbučiuose pagal programą, kelionės dokumentų sutvarkymas.
Į kainą neįskaičiuota: Kelto bilietai- 6 Eur, Koguvos etnografinis kaimas- 5 Eur, Angla vėjo malūnai- 3,5 Eur, Pilis Kuresarėje- 7 Eur, gido paslauga- 2 Eur, Oleivistės bažnyčia – 2 Eur
 
smart foreash
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti prisijungusius vartotojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo politika
Sutinku Išvalyti slapukus ir išeiti