Lenkija: Gižickas, Kentšynas, Lidzbarg Varminskis, Rešlis, Rynas.

 

 Lenkija (2 d./1 n.)

Vykstame į Gižicką, buvusią prūsų gyvenvietę. Aplankome pilies liekanas, pasukamą tiltą, Šv. Brunono paminklą, pastatytą jo žūties vietoje. Atvykstame į Kentšyną, buvusią bartų (prūsų genties) gyvenvietę. Viduramžiais kryžiuočiai čia pastatė pilį, kurią ne kartą buvo sugriovę LDK Algirdas ir Kęstutis, tačiau dėl patogios strateginės padėties Ordinas pilį vis atstatydavo. Lankome labai vertingą XIV a. Šv. Jurgio bažnyčią. Pageidaujantys galės paragauti tradicinių šio regiono patiekalų. Vėliau vykstame į Lidzbarg Varminski miestą, įsikūrusį prie Alnos upės. Aplankome kryžiuočių pilį, kuri buvo įkurta nukariautose žemėse. Nakvynė kryžiuočių pilyje.
 
Ekskursija po Rešlio miestą, aplankome vyskupų pilį, kurios statybos pradžia yra XIII a., ir unikalų arkinį tiltą. Vykstame į stebuklais garsėjantį Šv. Lipkos barokinį ansamblį, kuris nuo viduramžių garsėja Šv. Mergelės Marijos apsireiškimu. Pelkėtoje vietovėje įsikūręs ansamblis per 300 metų beveik nenukentėjo ir iki šiol stebina lankytojus freskomis puoštais skliautais, puikiai skambančiais ir „šokančiais“ barokiniais vargonais. Važiuojame Ryno link, kur pamatome atkurtą kryžiuočių pilį, pastatytą galindų (prūsų gentis) žemėje. Kelionė namo.
 
Kelionės kaina: 105 EUR
 
smart foreash
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti prisijungusius vartotojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo politika
Sutinku Išvalyti slapukus ir išeiti