Latvija: Cėsis, Sigulda, Ryga, Jurmala, Jaunpilis.

 

Latvija (3 d./2 n.)

Vykstame į Cėsį, kur susipažinsime su didžiausia Baltijos šalyse kalavijuočių statyta pilimi. Kelionę tęsiame į Siguldą. Keliamės lyno keliu, apžiūrime Krimuldos ir Siguldos pilis, Gutmanio olą, sužinome Turaidės Rožės istoriją, lankome XIII a. Turaidės pilį, kadaise priklausiusią Rygos vyskupui. Nakvynė viešbutyje Jurmaloje.

Susipažinsime su Rygos automobilių muziejumi. Vykstame į Rygą, susipažinsime su Rygos pilimi ir gynybine siena, parako bokštu ir Švedų vartais, Domo katedra ir vienuolynu, „Trijų brolių“ namais, Rotušės aikšte, „Juodagalvių“ pirklių gildijos namais, Šv. Jokūbo bažnyčia, Didžiąja ir mažąja pirklių gildijomis, Šv. Petro bažnyčia. Nakvynė viešbutyje Jurmaloje.

Ekskursija po įdomiausias Jurmalos kurorto vietas ir poilsis prie jūros. Po pietų keliaujame į Jaunpilį, kur mūsų lauks teatralizuota ekskursija po XIV a. pradžios Livonijos ordino pilį. Tai pilis, kuriai bėgant amžiams pavyko išlaikyti savo autentiškumą. Ekskursijos pabaigoje pietausime pagal viduramžių tradicijas ir receptus. Kelionė  namo.

Kelionės kaina: 115 EUR/asm.
 
smart foreash
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti prisijungusius vartotojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo politika
Sutinku Išvalyti slapukus ir išeiti