Talinas – Stokholmas – Tartu (3 d./2 n.)

 

Talinas – Stokholmas – Tartu

1 DIENA. Išvykstame iš Lietuvos. Atvykstame į Taliną. Ekskursija pėsčiomis po senamiestį: Katedra, panoraminės aikštelės, Tompea pilis, „Ilgoji“ ir „Trumpoji“ koja, „Storosios Margaritos", Hermano ir „Žvilgsnio į virtuvę“ bokštai, Rotušės aikštės ansamblis, dailininkų gatvė, miesto gynybinė siena, Pirita – miesto poilsio zona, Šv. Brigitos vienuolynas*, buriavimo centras, molas, Kadrijorgo parkas ir barokiniai Rusijos carų vasaros rezidencijos rūmai, naujas rūmų muziejaus padalinys. Ką veikti muziejuje yra ir vaikams, ir suaugusiems. Visi lėktuvai ir laivai natūralaus dydžio, pvz., tikras garinis ledlaužis. Eksponatus galima liesti, įlipti į povandeninį laivą, pašaudyti treniruoklyje į lėktuvus ir sraigtasparnius, pasimatuoti Estijos karių uniformas ir su jomis nusifotografuoti, su instruktoriumi pabandyti 2 minutes valdyti hidroplaną ir pasijusti lėktuvo pilotu, plukdyti laivų modelius baseine ir t. t.  Nakvynė kelto kajutėse.

2 DIENA. Pusryčiai*. Ryte atvykstame į Stokholmą. Apžvalginė ekskursija po miestą, pastatytą ant 14 salų, kurias jungia tiltai, ir vadinamą „Šiaurės Venecija“: rotušė, kurioje kasmet po Nobelio premijų įteikimo, vyksta banketai. Stokholmo simbolis – Karalių rūmai, Didžioji katedra, kurioje buvo karūnuojami šalies valdovai, Parlamento rūmai, Riterių bažnyčia. Esant galimybei, aplankysime populiariausias Skandinavijoje karališkojo laivo „Vaza“* muziejus, kur stovi autentiškas, iš jūros dugno iškeltas XVII a. burlaivis. Laisvas laikas. Vakare išplaukiame į Taliną. Laive veikia restoranai, barai, diskoteka, parduotuvės, sauna. Nakvynė kelto kajutėse.
 

3 DIENA. Pusryčiai*. Kelionė į Tartu – seniausią miestą Baltijos šalyse. Pažintis su miestu: Rotušės aikšte, Šv. Jono bažnyčia ir jos apžvalgos aikštelėmis, akmenimis grįstomis gatvelėmis, Tomemegi kalva su „Toravere“ observatorija*, Domo katedros griuvėsiais, „Velnių“ ir „Angelų“ tiltai. Tartu universiteto biblioteka* ir istorijos muziejus, kurioje saugoma apie tris milijonų knygų, 45 inkunabulai, senų graviūrų kolekcija, Tartu universiteto pastatų kompleksas, paminklas Tartu universiteto įkūrėjui švedų karaliui Gustavui II Adolfui, Šv. Antano gildija – puoselėjanti istorinių Hanzos laikų gildijos tradicijas per Estiją, Latviją. Vakare grįžtame į Lietuvą.

 
 
Kelionės kaina: 130 EUR
 
Į kainą įskaičiuota:
 • kelionė patogiu autobusu,
 • grupės vadovo-gido paslaugos,
 • ekskursinė programa,
 • 2 nakvynės kelto kajutėse.

Pastabos:
 • kelionės metu vairuotojų darbo ir poilsio režimą apsprendžia Europos Sąjungos priimti reglamentai,
 • agentūra pasilieka teisę keisti lankomų objektų eiliškumą,
 • * pažymėtiems objektams rekomenduojame turėti – 30 eurų,
 • į kainą neįskaičiuoti viešojo transporto bilietai, kai autobusas dėl vairavimo ir poilsio režimo privalo stovėti,
 • bilietai į mokamus objektus, vietinių gidų paslaugos – 18 EUR,
 • 1 pusryčiai kelte kainuoja – 10,5 EUR,
 • Organizatoriai pasilieka teisę iš dalies keisti ir/ar papildyti programą.

 

 

 

 
smart foreash
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti prisijungusius vartotojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo politika
Sutinku Išvalyti slapukus ir išeiti