Saremos sala ir Talinas (2 d./1 n.)

 

Saremos sala ir Talinas

1 DIENA. Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Kelionė per Lietuvą, Latviją, Estiją. Keltu* keliamės į Muhu salą. Pasivaikštome Juigu skardžiu ir, besigrožėdami jos peizažu, atvykstame į Koguvos etnografinį kaimą*, kuriame apžiūrime vietos gyventojų senovines sodybas. Po to Vaike-Vain sąsiauriu vykstame į dižiausią Estijoje salą – Saremą. Salos įžymybės: Pangos skardis, Anglos vėjo malūnai, Kali ežerėlis*, kurį suformavo šioje vietoje daugiau kaip prieš 2000 metų nukritęs meteoritas. Kuresarė – Saremos salos sostinė. Aplankote didingą ir viduramžius menančią Kuresarės pilį*, miesto parką, Rotušę. Laisvas laikas salos sostinėje. Išvykimas iš salų. Nakvynė viešbutyje Parnu.

2 DIENA. Pusryčiai. Atvykstame į Taliną. Ekskursija pėsčiomis po senamiestį, kur matysime: Katedrą, panoramines aikšteles, Tompea pilį, „Ilgąją“ ir „Trumpąją“ kojas, „Storąją Margaritą”, Hermano ir „Žvilgsnio į virtuvę“ bokštus, Rotušės aikštės ansamblį, dailininkų gatvę, miesto gynybinę sieną, Piritą  miesto poilsio zoną, Šv. Brigitos vienuolyną*, buriavimo centrą, molą, Kadrijorgo parką ir barokiniai Rusijos carų vasaros rezidencijos rūmai. Siūlome aplankyti analogo visame pasaulyje neturintį unikalų Hidrolėktuvų uosto muziejų*. Tai naujas jūrų muziejaus padalinys. Ką veikti muziejuje yra ir vaikams, ir suaugusiems. Visi lėktuvai bei laivai natūralaus dydžio. Eksponatus galima liesti, įlipti į povandeninį laivą, pašaudyti treniruoklyje į lėktuvus bei sraigtasparnius, pasimatuoti Estijos karių uniformas ir su jomis nusifotografuoti, su instruktoriumi pabandyti 2 minutes valdyti hidroplaną ir pasijusti lėktuvo pilotu, plukdyti laivų modelius baseine ir t. t. / ARBA lankome restauruotą Talino televizijos bokštą* (314 m). Ekskursijos pradžioje žiūrime 3D filmą, sužinome TV bokšto istoriją. Pasikeliame į 21-ojo aukšto apžvalgos aikštelę, iš kur atsiveria unikalūs vaizdai: po mūsų kojomis driekiasi miškai, tolumoje – nuostabus Talino senamiestis, Baltijos jūra visu savo grožiu, iš čia galima išvysti net Helsinkio miesto žiburius. Naktį grįžtame į Lietuvą.
 
Kelionės kaina: 110 EUR

Į kainą įskaičiuota:
  • kelionė patogiu autobusu;
  • 1 nakvynė turistinės klasės viešbutyje su pusryčiais;
  • grupės vadovo-gido paslaugos;
  • ekskursinė programa.

Pastabos:
  • draudimas už papildomą mokestį;

  • *pažymėtiems objektams rekomenduojame turėti 50 EUR;

  • objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali keistis;
  • į kainą neįskaičiuoti viešojo transporto bilietai, kai autobusas dėl vairavimo ir poilsio režimo privalo stovėti;
  • kelionės metu vairuotojų darbo ir poilsio režimą apsprendžia Europos Sąjungos priimti reglamentai;
  • organizatoriai pasilieka teisę iš dalies keisti ir/ar papildyti programą.

 

 
smart foreash
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti prisijungusius vartotojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo politika
Sutinku Išvalyti slapukus ir išeiti