Kretingos muziejus. Lobio paieškos Biržuvėnuose. Renavo dvaras. Užgavėnių kaukių muziejus

 

Kretingos muziejus. Lobio paieškos Biržuvėnuose. Renavo dvaras. Užgavėnių kaukių muziejus

2 d. / 1 n.

Šios kelionės metu aplankysime Žemaitiją (arba Samagotiją). Pirmiausia lankysimės Kretingos dvare - muziejuje. Pamatysime žymųjį Kretingos žiemos sodą, muziejuje esančią ekspoziciją. Taip pat laukia edukacinė duonos kepimo arba saldainių gamybos pamoka*. Toliau vykstame prie legendomis apipinto Platelių ežero. Žemaitijos nacionalinio parko direkcijos lankytojų centre apžiūrime interaktyvią ekpoziciją, išgirstame pasakojimų apie čia kadaise stovėjusį Platelių dvarą. Apžiūrime Užgavėnių kaukių muziejaus ekspoziciją ir susipažįstame su Platelių krašto Užgavėnių šventimo tradicijomis.Kad būtų įdomiau, viso pasakojimo klausysitės žemaičių tarme. Nakvynė prie Platelių ežero.

Kitą dieną aplankysime Renavo dvarą. Susipažinsite ne tik su dvaro istorija, bet ir jo gyventojais! Pamatysite Lietuvos kryždirbystės ekspoziciją. Tuomet vyksite į Biržuvėnus, kur pasiskirstę skirtingais vaidmenimis, leisitės į tikrą lobio medžioklę!

 
smart foreash
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti prisijungusius vartotojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo politika
Sutinku Išvalyti slapukus ir išeiti