Krokuva – Zakopanė – Osvencimas (3 d./2 n.)

 

 KROKUVA – ZAKOPANĖ – OSVENCIMAS

1 DIENA. 20.00 val. išvykimas iš Lietuvos. Atvykstame į Zakopanės miestelį. Jis įsikūręs Lenkijos Tatrų kalnų papėdėje, turistų „atrastas“ jau XIX a. Pasivaikščiojimas kurorte: populiariausia miestelio Krupovki gatve ir seniausia miestelio Kocelnia gatve. Čia pajusite tikrą spalvingų vietinių gyventojų folklorinę (Podhalės) kultūrą, tradicijas. Keltuvu pakilsite į Gubaluvką kalną*, iš kur atsiveria nuostabi Tatrų ir kaimyninių kalnų masyvų – Gorcų, Pieninų ir Beskidų – panorama. Laisvu laiku turėsite galimybę pabuvoti Guralių (kalniečių) nacionaliniame turguje. Nakvynė viešbutyje.

 

2 DIENA. Pusryčiai. Pažintis su Senosios Lenkijos sostine Krokuva, vienu gražiausiu Europos miestu. Didysis lenkų poetas Adomas Mickevičius Krokuvą pavadino „senosios Respublikos lopšiu“. Pasivaikščiosime Šv. Floriono gatve, apžiūrėsime barbakaną, Žalgirio mūšio paminklą. Toliau ekskursija po Krokuvos senamiesčio „širdį“ Vavelį*. Iš Vavelio rūmų buvo valdoma didžiulė Lietuvos – Lenkijos valstybė. Rūmų sales puošia vertingi gobelenai, meno kūriniai, katedroje* palaidoti Lietuvos - Lenkijos valdovai, jų šeimos nariai, daugybė abiejų šalių istorijai nusipelniusių žmonių. Įkopę į katedros bokštą, pamatysime patį didžiausią Lenkijos varpą „Žygimantą“. Pamatysime puikiais vitražais garsėjančią Pranciškonų bažnyčią. Vėliau apsilankysime Krokuvos požeminiame muziejuje*. Nakvynė viešbutyje.

 

3 DIENA. Po pusryčių išvykstame Osvencimo link, kuris pasaulyje geriau yra žinomas vokišku Aušvitco pavadinimu. Nacistai II-ojo pasaulinio karo metu buvo įkūrę tris didžiausias kalinių masinio naikinimo koncentracijos stovyklas. Osvencimo ir Bžežinkos koncentracijos stovyklose iš viso buvo nužudyta 1,5 mln. žydų ir kitų tautybių žmonių. Šiuo metu stovyklose įkurtas muziejus, kurio sukrečianti ekspozicija primena apie baisiuosius laikus ir liudija apie didžiulį nusikaltimą žmonijai ir žmogiškumo praradimą. Naktį grįžtame į Lietuvą.
 
 
KELIONĖS KAINA:  nuo 125 EUR
 
 
Į kainą įskaičiuota:
- kelionė patogiu autobusu;
- 1 nakvynė0 viešbutyje;
- grupės vadovo-gido paslaugos;
- ekskursinė programa.

Mokami objektai (mokamų objektų kainos tikslinamos prieš kelionę):
- pasikėlimas į Gubaluvko kalną apie 40 PLN (4 EUR vienkartinis mokestis);
- Krokuvos požemių muziejus – 15 PLN/asm + gidas 120 PLN (25 asm.);
- Wavelio bokštas su gidu – 15 PLN/asm. + gidas Vavelyje – 150 PLN (grupei 25 asm.);
- Krokuvos katedra – 11 PLN;
- Veličkų druskų kasyklos – 50 PLN + gidas Veličkose – 250 PLN (grupei iki 36 asm);
- Osvencimas – 30 PLN.

Pastabos:
- draudimas už papildomą mokestį;
- kelionės metu vairuotojų darbo ir poilsio režimą apsprendžia Europos Sąjungos priimti reglamentai;
- agentūra pasilieka teisę keisti lankomų objektų eiliškumą;
- kai kurių lankomų vietų ir objektų gidų paslaugos – už papildomą mokestį;
- kelionės vadovas ekskursijų mokamuose objektuose neveda.


 

 
smart foreash
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti prisijungusius vartotojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo politika
Sutinku Išvalyti slapukus ir išeiti