Talinas – Stokholmas – Tartu (3 d./2 n.) (kaina-115 eur)

 

 Talinas – Stokholmas – Tartu

Kelionės data- Balandžio 18-20 d.

Kelionės kaina: 115 EUR

1 DIENA. Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Atvykstame į Estijos sostinę Taliną. Susipažinsime su Talinu: Aukštutiniu ir Žemutiniu miestais, panoraminėmis aikštelėmis, Tompea pilimi, „Ilgąja“ ir „Trumpąja“ kojomis, „Storosios“ Margaritos bokštu, Ilgojo Hermano ir „Žvilgsnio į virtuvę“ bokštu, Rotušės aikštės ansambliu, dailininkų gatve, miesto gynybine siena ir kt. Vakare keltu išplaukiame iš Talino. Nakvynė kelto kajutėse.
 
 

2 DIENA. Ryte atplaukiame į Švedijos sostinę. Artėdami prie Stokholmo grožimės nuostabiais miesto ir jį supančių akmenuotų salelių-šcherų vaizdais. Ekskursija po Stokholmą, dėl daugybės kanalų dažnai vadinamą „Šiaurės Venecija“. Aplankome vieną lankomiausių Stokholmo objektų – Rotušę*, kurioje vyksta iškilmės po Nobelio premijų įteikimo. Pasirinktinai lankome muziejus: Vaza muziejų*, kuriame eksponuojamas didingas, iš jūros dugno iškeltas 17 amžiaus karališkasis karo laivas, jūros dugne išgulėjęs 333 metus. Ekskursija: geležies aikštė, barokiniai Karalių rūmai ir prie jų prisišliejusi Katedra*, kurioje vyksta karališkosios šeimos jungtuvės; Parlamentas, kuris užima visą Šv. Dvasios salelės plotą, Riterių bažnyčia, kur palaidoti Švedijos monarchai, siauros ir jaukios senamiesčio gatvelės. Vakare keltu išplaukiame į Taliną. Nakvynė kelto kajutėse.
 
 

3 DIENA. Ryte atplaukiame į Taliną. Vykstame
į Tartu, kuriame nuo 2011 metų veikia didžiausias Baltijos šalyse mokslo centras AHHAA*. Lankomės AHHA mokslo centre. Tai – vienas moderniausių muziejų pasaulyje. Sveiki atvykę į Mokslo pasaulį! Čia išbandysime veidrodžių labirintą, Miunhauzeno bokštą, nuotykių liftu nusileisime į žemės gelmes, pasivažinėsime dviračiu ant lyno, pakabinto kelių metrų aukštyje. Tai visiškai saugu ir leidžia suvokti, ką jaučia cirko akrobatai. Gamtos salėje stebėsime skruzdėlių gyvenimą tikrame skruzdėlyne, pasigrožėsime jūros gyvūnijos pasauliu. Po muziejaus keliaujame į Tartu senamiestį, kur yra: Rotušės aikštė ir fontanas Besibučiuojantys studentai, Šv. Jono bažnyčia, Senoji observatorija, Domo katedros griuvėsiai (XIII–XV amž.), Velnių ir Angelų tiltai, paminklas Tartu universiteto įkūrėjui, švedų karaliui Gustavui II Adolfui, Tartu universiteto pastatų kompleksas. Vėlai vakare grįžtame į Lietuvą.
 


Į kainą įskaičiuota:
- kelionė patogiu autobusu;
- grupės vadovo-gido paslaugos;
- 2 nakvynės kelto kajutėse (po 4 žmones kajutėje);
- ekskursinė programa.


Į kelionės kainą neįskaičiuta;
- AHHA mokslo centras – 15 Eur;
- Stokholmo Rotušė – 50 SEK mokiniams, 110 SEK – suaugusiems + gidas Rotušėje – 30 SEK/asmeniui;
- Vazos muziejus vaikams nemokamai, suaugusiems – 130 SEK;
- 1 pusryčiai kelte – 10,5 EUR/asm.; 6,5 EUR – vaikams, kuiems 12–17 m.

Organizatoriai pasilieka teisę iš dalies keisti ir / ar papildyti programą.
 
smart foreash
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti prisijungusius vartotojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo politika
Sutinku Išvalyti slapukus ir išeiti