Bukowina Tarzanka – Gubaluvka – Krokuvos požemių muziejus (2 d./1 n.)

 

 BUKOWINA TARZANKA – GUBALUVKA – KROKUVOS POŽEMIŲ MUZIEJUS

1 DIENA. 20.00 val. išvykimas iš Lietuvos. Atvykstame į Zakopanės miestelį. Jis įsikūręs Lenkijos Tatrų kalnų papėdėje, turistų „atrastas“ jau XIX a. Pasivaikščiosime kurorte: populiariausia Krupovki miestelio gatve ir seniausia miestelio Kocelnia gatve. Čia pajusime tikrą spalvingų vietinių gyventojų folklorinę (Podhalės) kultūrą, tradicijas. Keltuvu pakilsime į Gubaluvką kalną*, iš kur atsiveria nuostabi Tatrų ir kaimyninių kalnų masyvų – Gorcų, Pieninų ir Beskidų – panorama. Laisvu laiku turėsime galimybę pabuvoti Guralių (kalniečių) nacionaliniame turguje. Vėliau aplankysime vieną moderniausių Europoje Bukowina Tarzanska *terminių vandenų kompleksą. Čia įrengtos vandens čiuožyklos, veikia SPA ir sveikatingumo centras. Nakvynė viešbutyje.

 

2 DIENA. Pusryčiai. Kelionė per Lenkiją. Atvykstame į Veličką, aplankome jau 700 metų veikiančias druskų kasyklas*, kurių požemius puošia įvairios skulptūros, koplyčios ir bažnyčia. Pažintis su Senosios Lenkijos sostine Krokuva, vienu gražiausiu Europos miestu. Didysis lenkų poetas Adomas Mickevičius Krokuvą pavadino „senosios Respublikos lopšiu“. Ekskursija po Krokuvos senamiesčio „širdį“ Vavelį*. Iš Vavelio rūmų buvo valdoma didžiulė Lietuvos – Lenkijos valstybė. Rūmų sales puošia vertingi gobelenai, meno kūriniai, katedroje* palaidoti Lietuvos – Lenkijos valdovai, jų šeimos nariai, daugybė abiejų šalių istorijai nusipelniusių žmonių. Įkopę į katedros bokštą, pamatysime patį didžiausią Lenkijos varpą „Žygimantą“. Pamatysime puikiais vitražais garsėjančią Pranciškonų bažnyčią. Pasivaikščiosime Šv. Floriono gatve, apžiūrėsime barbakaną, Žalgirio mūšio paminklą. Vakare išvykstame iš Krokuvos. Vėliau apsilankysime Krokuvos požeminiame muziejuje*, kur susipažinsime su 1000 metų senumo istorijos detalėmis, apžiūrėsime rastas archeologines liekanas, o multimedija nukeliausime į ankstesnius laikus. Grįžimas į Lietuvą.
 
KELIONĖS KAINA: nuo 105 EUR

 

Į kainą įskaičiuota:
- kelionė patogiu autobusu;
- 1 nakvynė viešbutyje;
- grupės vadovo-gido paslaugos;
- ekskursinė programa.

 

 
Mokami objektai (mokamų objektų kainos tikslinamos prieš kelionę):
- pasikėlimas į Gubaluvko kalną – 40 PLN (4 EUR vienkartinis mokestis);
- Krokuvos požemių muziejus – 15 PLN/asm; 
- Wavelio bokštas su gidu – 18 PLN/asm;
- Veličkų druskų kasyklos – 84 PLN.

 

Pastabos:
- draudimas už papildomą mokestį;
- kelionės metu vairuotojų darbo ir poilsio režimą apsprendžia Europos Sąjungos priimti reglamentai;
- agentūra pasilieka teisę keisti lankomų objektų eiliškumą;
- kai kurių lankomų vietų ir objektų gidų paslaugos yra už papildomą mokestį;
- kelionės vadovas ekskursijų mokamuose objektuose neveda.


 

 

 

 
smart foreash
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti prisijungusius vartotojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo politika
Sutinku Išvalyti slapukus ir išeiti