Veličkos druskų kasyklos. Krokuva (2 d./1 n.)

 

Veličkos druskų kasyklos. Krokuva 

1 DIENA. 22.00 val. išvykimas iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją. Atvykstame į Čenstahavą, į vieną didžiausią ir svarbiausią Lenkijos piligrimystės centrą. Aplankome Jasna Horos bazilikos ir vienuolyno ansamblį, garsėjantį stebuklingų galių turinčiu Juodosios Madonos paveikslu. Atvykstame į Veličką*, aplankome jau 700 metų veikiančias druskų kasyklas*, kurių požemius puošia įvairios skulptūros, koplyčios ir bažnyčia. Vykstame į Krokuvą. Laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje.

2 DIENA. Pusryčiai. Pažintis su Senosios Lenkijos sostine Krokuva, vienu iš gražiausių Europos miestų. Didysis lenkų poetas Adomas Mickevičius Krokuvą pavadino „senosios Respublikos lopšiu“. Toliau ekskursija po Krokuvos senamiesčio „širdį“ Vavelį*. Iš Vavelio rūmų buvo valdoma didžiulė Lietuvos – Lenkijos valstybė. Rūmų sales puošia vertingi gobelenai, meno kūriniai, katedroje* palaidoti Lietuvos–Lenkijos valdovai, jų šeimos nariai, daugybė abiejų šalių istorijai nusipelniusių žmonių. Įkopę į katedros bokštą, pamatysime patį didžiausią Lenkijos varpą „Žygimantą“. Pamatysime puikiais, vitražais garsėjančią Pranciškonų bažnyčią. Pasivaikščiosime Šv. Floriono gatve, apžiūrėsime barbakaną, Žalgirio mūšio paminklą. Vėliau apsilankysime Krokuvos požeminiame muziejuje*, kur susipažinsime su 1000 metų senumo istorijos detalėmis, apžiūrėsime rastas archeologines liekanas, o multimedija nukeliausime į ankstesnius laikus. Vakare išvažiuojame Lietuvos link. Ryte grįžtame į Lietuvą.

KELIONĖS KAINA: nuo 105 EUR
 
Į kainą įskaičiuota:
- kelionė patogiu autobusu;
- 1 nakvynė  viešbutyje;
- grupės vadovo-gido paslaugos;
- ekskursinė programa.

Papildomi objektai (lankomų objektų kainos tikslinamos prieš kelionę):
- Čenstahova pakilimas į bokštą – 5 PLN;
- Veličkos – 84 PLN;
- Vavelis – 18 PLN;
- Krokuvos katedra – 15 PLN;
- Krokuvos požemių muziejus – 10 PLN.

Pastabos:
- draudimas už papildomą 
4 EUR mokestį; 
- agentūra pasilieka teisę keisti lankomų objektų eiliškumą;
- į kainą neįskaičiuoti viešojo transporto bilietai, kai autobusas dėl vairavimo ir poilsio režimo privalo stovėti.


 

 
smart foreash
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti prisijungusius vartotojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo politika
Sutinku Išvalyti slapukus ir išeiti