Budapeštas – Hevizas (4 d./3 n.)

 

Budapeštas – Hevizas

1 DIENA. Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Slovakiją su trumpais sustojimais poilsiui. Kelionės metu susipažinsime su šalių istorija, kultūra. Nakvynė viešbutyje.

2 DIENA. Po pusryčių išvykstame į Hevizo kurortą, garsėjantį didžiausiu pasaulyje terminiu 4,4 ha ploto ežeru, kurio giliausia vieta – 36 m. Iš vulkaninio kraterio trykšta 35°C temperatūros vanduo, prisotintas radonu, siera, dujomis ir mineralinėmis medžiagomis. Šio ežero dumblas naudojamas gydyti. Pažintis su kurortu, kuris stebina švara, tvarka ir gyventojų svetingumu. Maudynės Hevizo ežere*. Po maudynių laisvas laikas kurorte, kurio metu turėsime galimybę paragauti vengriško guliašo*. Po pietų kelionę tęsiame šiaurine Balatono ežero pakrante, nusėta nedidelių kurortų ir gyvenviečių, besigrožint nepakartojama ežero ir jį supančių kalvų panorama. Atvykstame į Tihany pusiasalį, suformuotą geizerių ir traukiantį akį augalijos ir gyvūnijos gausa. Pažintis su senąja Tihany gyvenviete, išsiskiriančia senoviniais žvejų namais. Benediktinų vienuolyno, kurį 1005 m. įkūrė karalius Andrašas I ir bažnyčios apžiūrėjimas. Vakare išvykstame į Budapeštą. Vakarinis pasiplaukiojimas Dunojumi*. Nakvynė viešbutyje.
 
3 DIENA. Pusryčiai. Apžvalginė ekskursija po Budapeštą. Buda – Karalių rūmai, Budos pilies ansamblis ir Šv. Trejybės aikštė, gotikinė Dievo Motinos bažnyčia, kurioje vykdavo karalių karūnavimo šventės, Matijašo bažnyčia*. Peštas – Didvyrių aikštė, neogotikiniai Parlamento rūmai. Pešto panorama nuo Žvejų bokštelių, Šv. Stepono katedra ir kt. Laisvas laikas. Siūlome pasivaikščioti elegantiška Vaci gatvele, aplankyti Sečeni termines pirtis*. Vakare išvykstame Lietuvos link.
 
4 DIENA. Pusryčiai. Kelionė per Lenkiją. Vakare grįžtame į Lietuvą. 
 
Kelionės kaina: nuo 185 EUR
 
 
 
Į kainą įskaičiuota:
- kelionė patogiu autobusu;
- 2 nakvynės viešbutyje su pusryčiais;
- grupės vadovo-gido paslaugos;
- ekskursinė programa.
 
Pastabos:
  • *pažymėtiems objektams rekomenduojame turėti – 50 eurų;
  • draudimas už papildomą mokestį;
  • agentūra pasilieka teisę keisti lankomų objektų eiliškumą;
  • kai kurių lankomų vietų ir objektų gidų paslaugos – už papildomą mokestį;
  • kelionės vadovas ekskursijų mokamuose objektuose neveda.

 

 
smart foreash
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti prisijungusius vartotojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo politika
Sutinku Išvalyti slapukus ir išeiti