Ukraina

 

 Ukraina (5 d./4 n.)

Per Lenkiją vykstame į Ukrainą. Nakvynė viešbutyje.
Atvykstame į Ukrainos sostinę Kijevą, kuris yra išsidėstęs ant Dnepro upės krantų. Čia apžiūrėsime Nepriklausomybės aikštę, kurios centre stovi balta kolona, simbolizuojanti šalies nepriklausomybę, Kijevo miesto simbolį Motinos Tėvynės statulą. Taip pat išvysime Mihailovskio auksinių kupolų soborą. Miesto centre taip pat praeisime pro  prezidentūrą ir reprezentacinius rūmus, pagrindinę miesto gatvę – Chreščatiką ir šalia jo esančias gatveles. Nakvynė viešbutyje.
Vykstame į Kijevo Pečerską Lavrą, vadinamą antrąja Jeruzale. Tai yra didžiulis šventovių kompleksas su įspūdingomis cerkvėmis ir požemių labirintais. Uolose iškirstuose urvuose ilsisi daugybė stačiatikių bažnyčios šventųjų. Nakvynė viešbutyje.
Olesko pilis – XIV–XVIII a. architektūros ir istorijos paminklas, buvusi viena iš stipriausių LDK pilių. Lvovas – miestas-muziejus po atviru dangumi. Baroko šedevras – Šv. Juro soboras su Šv. Anufrijaus grota, universitetas, Lotynų katedra, armėnų kvartalas ir seniausia Lvovo bažnyčia, turgaus aikštė, rotušė, operos teatro rūmai, Parako bokštas, Dominikonų ir Bernardinų bažnyčios ir vienuolynai, Vernisažo suvenyrų turgelis. Nakvynė viešbutyje.
Kelionė namo.
 

Kelionės kaina:  235 EUR 

 

 
smart foreash
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti prisijungusius vartotojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo politika
Sutinku Išvalyti slapukus ir išeiti