Šiaurės Vokietija

 

 Šiaurės Vokietija 

 

1 DIENA. Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją. Nakvynė Lenkijos ir Vokietijos pasienyje. Nakvynė viešbutyje.
 
2 DIENA. Pusryčiai. Keliaujame į didžiausią Vokietijos uostamestį Hamburgo miestą, kuris pramintas „Vartais į pasaulį“. Šis miestas išraižytas kanalų, kurių krantus jungia daugiau kaip 2000 tiltų ir tiltelių. Apžvalginės ekskursijos metu susipažinsime su pagrindine miesto uosto stotimi –Landungsbrücken, Hamburgo  miesto simboliu – Šv. Mykolo bažnyčia. Pamatysime neorenesansinę Hamburgo rotušę. Pereisime per Reeperbahn  Hamburgo raudonųjų žibintų kvartalą. Vakarop važiuosime į Liubeką. Vakarinis Liubekas. Nakvynė viešbutyje.
 
3 DIENA. Pusryčiai. Kelionę tęsime į Hanzos miestų karaliene tituluojamame mieste – Liubeke, kuris buvo svarbiausias Hanzos miestas. Jame rinkdavosi Hanzos seimai, todėl miestas darė įtaką viso Baltijos regiono ekonominei politikai. Savo klestėjimo laikotarpiu miestas prilygo Venecijai, o pradėjęs vadovauti sąjungai, išaugo į gražų gotikinį miestą – Hanzos sąjungos karalienę. Didingos bažnyčios, miesto vartai, gyventojų ir pirklių namai – šio miesto grožio paslaptis. Apie pietus keliausime į Rostoką. Tai yra nedidelis, dailus miestelis, kurio du svarbiausi traukos objektai – senamiestis ir Warnemünde paplūdimys. Rostokas XIV amžiuje buvo vienas didžiausių miestų regione ir svarbus uostas, o 15 a. pradžioje čia įkurtas Rostoko universitetas, tebeveikiantis iki šių dienų. O Naujojo Turgaus aikštę puošia Rostoko aikštė, kurią supa viduramžių namai. Vakarėjant atvykstame į vieną iš gražiausių šiaurės Vokietijos Hanzos miestų – Štralzundą, kuris garsėja plytinės gotikos architektūra ir yra saugomas UNESCO. Nakvynė viešbutyje.
 
4 DIENA. Pusryčiai. Išvykstame į Riugeno salą. Tai – viena didžiausių ir gražiausių Vokietijos salų Baltijos jūroje. Ji garsėja nuostabia gamta, prabangiais kurortais ir jūros pakrante besidriekiančiomis kalkakmenio uolomis, susiformavusiomis maždaug prieš 80 mln. metų. Aplankysime Jasmundo nacionalinį parką*, kuris dėl gamtos grožio ir vaizdingų baltų skardžių, įtrauktas į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Čia iš apžvalgos aikštelės galėsite pasigėrėti 118 metrų  ilgio uolėtu skardžiu į jūrą, vadinamu  „Karaliaus sostu“.  Jame, kaip teigia istoriniai šaltiniai, sėdėjo švedų karalius, stebintis jūroje vykusį švedų ir vokiečių laivynų mūšį. Kelionę tęsime pažintimi su salos sostine Bergenu: Šv. Marijos bažnyčia, Benedikto namu. Vakare važiuojame į nakvynės vietą Šecine. Nakvynė viešbutyje.
 
5 DIENA. Pusryčiai. Vykstame namų link.
 
 
Kelionės kaina:  375 Eur
 
 
Į kainą įskaičiuota:
  • kelionė patogiu autobusu; 
  • 4 nakvynės turistinės klasės viešbučiuose su pusryčiais;
  • grupės vadovo-gido paslaugos;
  • ekskursinė programa.
 
Pastabos:
  • kelionės metu vairuotojų darbo ir poilsio režimą apsprendžia Europos Sąjungos priimti reglamentai;
  • agentūra pasilieka teisę keisti lankomų objektų eiliškumą;
  • mokamiems objektams rekomenduojame turėti apie 55  eurus; 
  • į kainą neįskaičiuoti viešojo transporto bilietai, kai autobusas dėl vairavimo ir poilsio režimo privalo stovėti;
  • organizatoriai pasilieka teisę iš dalies keisti ir/ar papildyti programą.
 
DĖMESIO! Nepamirškite į kelionę pasiimti asmens tapatybės kortelės arba paso, galiojančio ne
trumpiau nei 3 mėnesius.
 
 
smart foreash
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti prisijungusius vartotojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo politika
Sutinku Išvalyti slapukus ir išeiti