Praha. Karlovy vary. Požeminių upių pasaulis.

 

PRAHA. KARLOVY VARY. POŽEMINIŲ UPIŲ PASAULIS

1 DIENA. Išvykstame iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Čekiją. Vakare ekskursija po Moravijos sostinę – Brno, kur yra: Šv. Petro ir Povilo Katedra, Špilberko tvirtovė. Aplankome buvusio turgaus aikštę su Parnaso fontanu. Vienas gražiausių senamiesčio pastatų  vėlyvosios gotikos stiliaus Rotušė. Prie senosios Rotušės saugomi du legendiniai Brno miesto simboliai: drakonas ir vežimo ratas. Lankome Kapucinų Šv. Kryžiaus bažnyčią su kripta, kurioje buvo laidojami vienuoliai. Nakvynė viešbutyje.

2 DIENA. Pusryčiai. Po pietų vykstame į Moravijos nacionalinį parką, garsėjantį požeminiais karstiniais reiškiniais. Parke yra apie 1100 urvų ir tarpeklių. Aplankome Punkvos ir Balcarkos stalaktitų ir stalakmitų urvus. Specialiu keltuvu pasiekiame Macochos bedugnę. Nakvynė viešbutyje.

3 DIENA. Pusryčiai. Kelionė į Loket pilį*, pastatytą XII a., vėliau tapusią viena iš svarbiausių tvirtovių šiame regione. Pilis yra viena iš 10 labiausiai lankomų turistinių vietų Čekijoje. Pilis ir pats Loket miestelis „suvaidino“ Džeimso Bondo filme Casino Royale. Vykstame į Karlovy Vary  didžiausią ir labiausiai lankomą Čekijos mineralinių vandenų kurortą, įsikūrusį vaizdingame Tepla upės slėnyje. Ekskursija po senamiestį, Mlynska kolonada, Didysis geizeris, Senasis turgus, funikulieriumi pakilsime* į apžvalgos aikštelę pasigėrėti apylinkių panorama. Galimybė apsilankyti Čekijos nacionalinio gėrimo Becherovkos muziejuje. Vakarinė Praha. Nakvynė viešbutyje.

4 DIENA. Pusryčiai. Po pietų ekskursija po Prahą. Hradčanų rajonas: miesto panorama nuo Strahovo vienuolyno terasos, Loreto architektūrinis ansamblis. Prahos Hradas: Šv. Vito katedra, Auksinė gatvelė, Šv. Jurgio bazilika, Karalių rūmai, Karališkieji sodai, Karolio tiltas. Senamiesčio aikštė, senoji Rotušė su įžymiuoju astronominiu laikrodžiu, Parako bokštas, paminklas J. Husui, Klementinumas, Kryžiuočių aikštė, paminklas Karoliui IV-ajam. Prekybinis miesto centras  Vaclovo prospektas. Alaus degustacija. Nakvynė viešbutyje arba autobuse.

5 DIENA. Kelionė per Čekiją, Lenkiją. Vakare arba ryte grįžtame į Lietuvą.

Kelionės metu nuvažiuojama apie 2700 km

Kelionės kaina: 5 d. / 3 n. – 190 Eur

Kelionės kaina: 5 d. / 4 n.  210 Eur

Į kainą įskaičiuota:

 • kelionė patogiu autobusu;
 • 3 arba 4 nakvynės viešbučiuose su pusryčiais;
 • grupės vadovo-gido paslaugos;
 • ekskursinė programa;
 • susitikimai ligoninėse.


Pastabos:

 • * pažymėtiems objektams rekomenduojama turėti 30 EUR (mokamų objektų kainos tikslinamos prieš kelionę);
 • draudimas už papildomą mokestį;
 • kelionės metu vairuotojų darbo ir poilsio režimas reglamentuojamas Europos Sąjungos priimtais reglamentais;
 • kelionių agentūra pasilieka teisę keisti lankomų objektų eiliškumą;
 • kai kurių lankomų vietų objektų gidų paslaugos teikiamos už papildomą mokestį;
 • kelionės vadovas neveda ekskursijų mokamuose objektuose;
 • į kainą neįskaičiuota viešojo transporto bilietai, kai autobusas dėl vairavimo ir poilsio režimo privalo stovėti.


 

 
smart foreash
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti prisijungusius vartotojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo politika
Sutinku Išvalyti slapukus ir išeiti