Šiaurės Vokietija: nuo gamtos grožio iki miestų, kurių nesurasi kitur

 

ŠIAURĖS VOKIETIJA: NUO GAMTOS GROŽIO IKI MIESTŲ, KURIŲ NESURASI KITUR

1 DIENA. Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją. Atvykstame į Stary Lichen miestą, kuris žinomas kaip piligrimų centras, garsėjantis Švč. Licheno Dievo Motinos bazilika. Tai pati didžiausia šventovė Lenkijoje ir vienuolikta pagal dydį pasaulyje. Esant pageidavimams, pasikelsime į 114 m aukščio apžvalgos aikštelę, iš kurios atsiveria vaizdas į apylinkes ir pačią baziliką. Didžiausia bazilikos vertybė  stebuklinga Dievo Motinos ikona. Greta bazilikos stūkso Golgotos kalnas (25 m aukščio). Joje įrengtos koplyčios, Kristaus kančios atminimo grotai ir Kryžiaus kelio stotys. Nakvynė viešbutyje.
.
2 DIENA. Pusryčiai. Kelionė per Vokietijos teritoriją. Vykstame į Valsrodės paukščių karalystę, kur turėsite galimybę iš arčiau pamatyti ir pasigrožėti apie 4500 paukščių iš visų pasaulio šalių ir klimato zonų. Mus džiugins nuostabūs gėlynai, dirbtiniai ežerai, upeliai ir kriokliai. Aplankysime tropikų miške įrengtą „paukščių rojų“, papūgų namą. Vakare lankomės ženšenio ūkyje, kuris yra toks vienintelis ne tik Vokietijoje, bet ir šioje Europos dalyje.
Nakvynė viešbutyje.

3 DIENA. Pusryčiai. Šiaurės jūra plauksime į labiausiai nuo Vokietijos krantų nutolusią Helgoland salą, kuri šiandien vadinama poilsiautoju rojumi. Sala turi savo svečiams ką pasiūlyti: ramybę, balto smėlio paplūdimius, švelnų jūros klimatą ir švarų orą. Maždaug dviejų kvadratinių kilometrų didumo saloje, kuri susidaro iš žemutinės, vidurinės ir aukštutinės dalies galima daug įdomaus surasti: akvariumas, kur galima susipažinti su Šiaurės jūros gyvūnija ir augmenija, pasivaikščiojimas mažiausio pasaulyje gamtos rezervato takeliais (3 km) iki salos simbolio aukštos, raudonos uolos kyšančios iš jūros, vadinamos „ Ilgoji Ana“. Aukštutinę salos dalį poilsiautojai pasiekia neįprasta transporto priemone  liftu arba kopia 184 laiptelius į viršų. Helgoland sala – mėgstančių pirkinius rojus. Jaukiose, ryškių spalvų, medinėse, skandinaviško stiliaus krautuvėlėse prekės parduodamos be muito. Nakvynė viešbutyje.

4 DIENA. Pusryčiai. Ekskursija Brėmene. Du miesto centre esantys objektai nusipelnė būti įrašyti į UNESCO globojamų objektų sąrašą. Tai senoji gotikinė rotušė ir 5.5 m aukščio miesto gynėjo Rolando skulptūra, pastatyta dar 1404 m. O kas nežino Brėmeno muzikantų?! Ekskursijos metu pamatysime ir kitas miesto įžymybes: Šv. Petro bažnyčią, siauras Schoorio gatveles. Po pietų atvykstame į Liubeką, kuris buvo svarbiausias Hanzos miestas. Mieste rinkdavosi Hanzos seimai, todėl miestas darė įtaką viso Baltijos regiono ekonominei politikai. Savo klestėjimo laikotarpiu miestas prilygo Venecijai, o pradėjęs vadovauti sąjungai, išaugo į gražų gotikinį miestą 
 Hanzos sąjungos karalienę. Didingos bažnyčios, miesto vartai, gyventojų ir pirklių namai – ir šiandien miestas gražus kaip niekada. Nakvynė viešbutyje.

5 DIENA. Pusryčiai. Lankomės Riugeno saloje prie įdomiausios Baltijos pakrantės vietos  Stubenkamerio. Gražiausia, iš kurios poetai ir dailininkai sėmėsi įkvėpimo, vieta – Karaliaus sostas. Pasivaikštome prie jūros, grožimės nuostabiais kalkakmenių uolų ir jūros vaizdais. Pažintis su garsiąja Riugeno salos kreida. Vykstame į Binzo miestelį. Poilsis prie jūros, kurorto istorija. Nakvynė viešbutyje.

6 DIENA. Pusryčiai. Vykstame namų link.

 

Kelionės kaina:  375 Eur


Į kainą įskaičiuota:

- kelionė patogiu autobusu;
- 5 nakvynės turistinės klasės viešbučiuose su pusryčiais;
- grupė vadovo-gido paslaugos;
- ekskursinė programa.

Pastabos:
- kelionės metu vairuotojų darbo ir poilsio režimą apsprendžia Europos Sąjungos priimti reglamentai;
- agentūra pasilieka teisę keisti lankomų objektų eiliškumą;
- mokamiems objektams rekomenduojame turėti 55 eurus; 50 zlotų;
- į kainą neįskaičiuoti viešojo transporto bilietai, kai autobusas dėl vairavimo ir poilsio režimo privalo stovėti.

DĖMESIO! Nepamirškite į kelionę pasiimti asmens tapatybės kortelės arba paso, galiojančio ne
trumpiau nei 3 mėnesius.

 

 
smart foreash
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti prisijungusius vartotojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo politika
Sutinku Išvalyti slapukus ir išeiti