Juodkalnija. Poilsis Ulcinio kurorte.

 

JUODKALNIJA SU POILSIU ULCINIO KURORTE

1 DIENA. Ryte išvykstame iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Slovakiją. Nakvynė viešbutyje Slovakijoje.

2 DIENA. Pusryčiai. Kelionė per Vengriją. Ekskursija po Budapeštą: Budą (Pasaulio paveldo objektas), aplankant Šv. Trejybės aikštę, gotikinę Dievo Motinos bažnyčią, kurioje vykdavo karūnavimo ir karalių vedybų ceremonijos; neoromantinę tvirtovę – žvejų bastioną, XIV a. pastatytus karalių rūmus. Vakare atvykstame į Bosniją ir Hercegoviną. Tai unikali galimybė aplankyti šią Balkanų šalį, žavinčią įspūdinga gamta, savita kultūra, tradicijomis ir svetingais žmonėmis. Tai valstybė, kur susitinka Rytų ir Vakarų civilizacijos, prieštaringos, bet nepaprastai praturtinusios istoriją. Nakvynė viešbutyje prie Sarajevo.


3 DIENA. Pusryčiai. Ekskursinė programa Sarajeve – mieste, kur kiekvienas gali jaustis kaip namuose. Tai miesto Rotušė, Nacionalinė biblioteka, Baščaršija – pagrindinė prekyvietė, Miliackos upės tiltai, mečetės, cerkvės, sinagogos. Toliau keliaujame į Mostrą – tai miestas, kuriame persipynę rytų ir vakarų kultūros. Miestas minimas nuo XV a. Galėsite pasigrožėti senomis mečetėmis, minaretais, senuoju akmeniniu tiltu arba keliaujame į Ostrogo vienuolyną. Toliau kelionę tęsiame į Juodkalniją. Vakare atvykstame į Ulcinį pietryčių Juodkalnijoje. Tai geriausias šalies kurortas su didžiausiu Adrijos jūroje paplūdimiu (12 km ilgio). Daug mineralų turintis pajūrio smėlis – gydomasis. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje ant jūros kranto.

47 DIENOS. Laikas prie jūros nuostabiame viešbutyje ant jūros kranto.  Maitinimas – 2 kartai („švediškas stalas“).

Poilsio metu bus organizuojamos ekskursijos:

  • Ostrogo vienuolynas. Aplankoma koplytėlė, kur palaidotas vienuolyno įkūrėjas šv. Vasilijus, ir kita didesnė koplyčia, jas jungiantys urvai ir siauros galerijos, dekoruotos serbų dailininko Radulo;
  • Ulcinis – piratų sostinė + Baro senamiestis + seniausias alyvmedis. Grožėsimės XIV–XVIII a. architektūra. Laikas pasidairyti suvenyrų ir lauktuvių. Pakeliui susipažinsime su senoviniu žvejybos metodu – kalimera;
  • Ekskursija į Albaniją, kuri dar vadinama „kalnų erelių šalimi“. Aplankysime vieną seniausių Europos miestų – Škoderį, įsikūrusį prie didžiausio šalyje Škoderio ežero. Apžiūrėsime įspūdingą Rozafos tvirtovę. Išvykos metu taip pat aplankysime buvusią laikinąją Albanijos sostinę Krują.
  • Išvyka autobusu į Kotorą (Pasaulio paveldo objektas). Apžiūrėsime buvusio nepriklausomo miesto-respublikos Kotoro senamiestį, apjuostą 4,5 km ilgio gynybine siena ir gausų XVI–XVIII a. architektūros paminklų. Aplankysime pasaulinio garso Žydrąjį urvą Lušticos pusiasalyje. Maudynės Adrijos jūroje.


8 DIENA. Pusryčiai. Išvykimas namo. Vakare atvykimas į Serbijos sostinę Belgradą, trumpa pažintis su miestu.
Nakvynė viešbutyje.


9 DIENA. Pusryčiai. Kelionė toliau. Trumpas sustojimas Segede − ketvirtąjį pagal dydį Vengrijos miestą, kuris įsikūręs šalies vakaruose. Segedas vadinamas „Saulės miestu“, įsikūręs prie Tisos ir Maros upių santakos. Mieste yra Kupolo aikštė savo dydžiu prilygstanti Šv. Morkaus aikštei Venecijoje, Vyskupų rūmai ir neoromaninio stiliaus Katedra, dar vadinama Įžadų bažnyčia. Kelionė per Vengriją ir Slovakiją. Nakvynė viešbutyje Slovakijoje.


10 DIENA.  Pusryčiai. Kelionė per Slovakiją ir Lenkiją. Vėlai vakare grįžimas į Lietuvą.

 

Kelionės kaina: nuo 600 EUR

 

Į kainą įskaičiuota:
• kelionė patogiu autobusu (karštas vanduo, audio-video aparatūra, WC, kondicionierius);
• gido-vadovo paslaugos;
• 9 nakvynės (4 – pakeliui su pusryčiais, 5 – su dvieju kartų maitinimu Juodkalnijoje);

• apgyvendinimas dviviečiuose kambariuose 3* viešbutyje Juodkalnijoje ant jūros kranto; ekskursinė programa.


Į kainą neįskaičiuota:
• medicininių išlaidų draudimas;
• ekskursija į Albanijos miestą Škoderį – 30 EUR;
• asmeninės išlaidos.
 

 
smart foreash
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti prisijungusius vartotojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo politika
Sutinku Išvalyti slapukus ir išeiti