Ispanija

 

ISPANIJA

1 DIENA. Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją. Nakvynė viešbutyje VokietijosLenkijos pasienyje.

2 DIENA. Pusryčiai. Atvykstame į Niurnbergą – senąją šventosios Romos imperijos sostinę. Pažintį su miestu pradedame nuo pilies, kurioje nuo XI a. – XVI a. viešėjo visi vokiečių imperatoriai. Apžiūrime įdomiausius Niunbergo statinius: Pilato ir Diurerio namus, Vyno halę, Budelio tiltą, Šv. Dvasios ligoninę, miesto rotušę, gražuolį fontaną, Dievo Motinos bažnyčią. Gardumynų mėgėjai galės įsigyti Niurnbergo meduolių – Lebkuchen, parduodamų spalvingose dėžutėse. Kai kurie susigundys keptomis labai mažomis Niurnbergo dešrelėmis, kurios kepamos tiesiog gatvėje. Išvykstame Prancūzijos link. Nakvynė viešbutyje Prancūzijoje.


3 DIENA. Po pusryčių vykstame į Strasbūrą – Europos demokratijos sostinę. Čia susirenka Europos Taryba ir yra įsikūręs Europos žmogaus teisių teismas. Ekskursiją pradėsime nuo senamiesčio, kur apžiūrėsime: Strasbūro Dievo Motinos katedrą – vieną įspūdingiausių Europoje gotikos pavyzdžių; Šv. Tomo bažnyčią; Rohano rūmus; Mažąją Prancūziją (Petite France), kurią kerta į penkias atšakas dar viduramžiais dirbtinai padalinta Ilio upė. Nakvynė Prancūzijoje.

4 DIENA. Pusryčiai. Vykstame vienu iš įspūdingiausių kelių – įspūdingais Pirėnų kalnais – pačios gamtos suformuotu natūraliu grožiu. Atvykstame į Ispaniją, kur pirmoji mūsų stotelė bus Salvadoro Dali gimtinė Figeres. Figeres miestelį privalu aplankyti kiekvienam modernaus meno mylėtojui. Apsilankysime S. Dali teatre-muziejuje. Šiame muziejuje eksponuojami siurrealizmo genijaus paveikslai, dažnai vadinami haliucinaciniais. Čia galima išvysti garsiuosius menininko kūrinius: Lietaus Taksi, Haliucinogeninį toreodorą, Juodąjį Kadilaką, garsiuosius auksinius kiaušinius, kurie pūpso ant muziejaus stogo, veido formos pavidalo kambarį, gausybę pagal menininko eskizus sukurtų papuošalų, kostiumų, kvepalų buteliukų ir daugelį kitų siurrealistinių kūrinių. Neįmanoma aprašyti patiriamų įspūdžių klaidžiojant po iliuzijų meistro sukurtą erdvę, tai būtina pamatyti savo akimis! Po pietų atvykimas į vieną žymiausių Ispanijos Kosta Bravos kurortų – Loret de Mar. Nakvynė viešbutyje.

5 DIENA. Pusryčiai. Poilsis prie jūros arba plaukimas laiveliu į senovinį Tossa de Maro miestelį, vadinamą Kosta Bravos pakrantės perlu. Jūra, smėlis ir uolos suteikia kraštovaizdžiui nepakartojamą žavesį. Laisvas laikas, kurio metu siūlome pasivaikščioti po piratų laikus menančius įtvirtinimus – fortus, nusipirkti suvenyrų, pasimaudyti jūroje, paskanauti jūros gėrybių ar ispaniškų patiekalų. Grįžimas į kurortą. Vakarą siūlome praleisti ispaniškoje naktyje, kurioje rodoma flamenko šou programa. Ispaniškasis flamenko, tai ne tik šokis, bet įtaigiai ir meniškai išreikštas gyvenimo džiaugsmas ir liūdesys. Nakvynė viešbutyje.

6 DIENA. Pusryčiai. Poilsis prie jūros arba išvyka į Montserato vienuolyną ir Barseloną. Anksti ryte kelionė į Montseratą. Montseratas – tai didžiulis vienuolyno kompleksas, jau beveik tūkstantį metų priklausantis Benediktinų ordinui, skirtas tamsiaveidei Montserato Madonai – Dievo Motinai, kurios medinė romaninio stiliaus statulėlė – brangiausia vienuolyno relikvija. Vienuolynas įsikūręs ant įspūdingo Montserato kalno ir prigludęs prie vos ne 1235 m aukščio fantastiškų uolų, kurių forma ir ritmika įkvėpė ne vieną menininką. Vienuolynas garsus berniukų choru ir įspūdingai jo atliekamu bažnytiniu himnu. Po pietų atvykimas į vieną judriausių Viduržemio jūros uostų – Barseloną. Architekto A. Gaudi šedevrai: vienas įspūdingiausių Katalonijos sostinės pastatų, pradėta bet nebaigta statyti „Šventosios šeimynos“ bažnyčia; spalvingasis Guelio parkas; Montžuiko kalnas, nuo kurio atsiveria miesto panorama; Olimpinis miestelis; Ispanijos ir Katalonijos aikštės; judrioji La Rambla gatvė; apie kurią sakoma, kad būtent čia galima pajusti Barselonos charakterį; paminklas Kolumbui; Gotikinis kvartalas su žymiąja Barselonos katedra ir senoviniais karalių rūmais. Laisvas laikas, kurio metu pasirinktinai galite aplankyti P. Pikaso muziejų arba didžiausią mieste Citadelės parką. Esant galimybei, siūlome pasižiūrėti „grojančius“ fontanus. Sugrįžimas į kurortą.  Nakvynė viešbutyje kurorte.

7 DIENA. Pusryčiai. Poilsis prie jūros arba vykstame į Andorą – nykštukinę valstybę Pirėnų kalnuose, šalia Prancūzijos ir Ispanijos sienų. Prieš akis iškyla kerintis kalnų peizažas. Didingų viršukalnių papėdėje prisiglaudę viešbučiai, prekybos kompleksai, ištaigingos parduotuvės, modernūs bankai, jaukūs restoranėliai, prašmatnios vilos. Nakvynė viešbutyje kurorte.

8 DIENA. Pusryčiai. Poilsis prie jūros. Laisvas laikas. Vakare vyno degustacija. Nakvynė viešbutyje kurorte.

9 DIENA. Ankstyvi pusryčiai. Išvykimas iš viešbučio. Kelionė per Ispaniją ir Prancūzijos pietuose esančią žydrąją pakrantę nuostabaus Viduržemio jūros kurorto – Nicos – link. Atvykus į Nicą, trumpa ekskursinė programa po miestą: Garibaldžio aikštė, katedra, Laskario ir Teisingumo rūmai, opera, rotušė, miesto širdis – Masenos aikštė. Toliau vykstame į parfumerijos fabriką ir kvepalų muziejų Eze kaimelyje. Kelionė į nykštukinę Monako kunigaikštystę ir azartinių lošimų sostinę Monte Karlą. Ekskursija į egzotiškąjį sodą, garsėjantį didžiausia pasaulyje kaktusinių augalų kolekcija. Nuo jo stačių terasų atsiveria puikiausias Monako kunigaikštystės vaizdas. Pažintis su senąja Monako dalimi: Kunigaikščio rūmai, Napoleono relikvijų muziejus, katedra, Okeanografijos muziejus. Atvykimas į Monte Karlą – garsusis kazino, „Paryžiaus“ viešbutis. Vakare išvykimas nakvynės vietos Prancūzijoje link. Nakvynė viešbutyje Prancūzijoje.

10 DIENA. Pusryčiai. Kelionė per Prancūziją, Italiją. Atvykimas į Veroną – įdomiausią šiaurės Italijos miestą, kuriame gausu ir romėnų, ir viduramžių laikų palikimo. Be to, Veroną išgarsino Viljamo Šekspyro drama „Romeo ir Džiuljeta“. Miestas įsikūręs prie Adige upės, kurią kerta dailūs senoviniai tiltai. Verona yra įtraukta į UNESCO pasaulio paveldo kultūros sąrašą. Jus sužavės Veronos senamiestis: siauros tiesios gatvės, viduramžiais susiformavusios aikštės, puoštos kolonomis ir fontanais, Arenos amfiteatras (I a.), buvęs antikinis forumas, Erbe aikštė, Šv. Morkaus kolona, Sinjorijos aikštė, Džiuljetos namas, Veronos katedra, Šv. Anastazijos bažnyčia. Nakvynė viešbutyje AustrijosVokietijos pasienyje.

11 DIENA. Pusryčiai. Vykstame per Italiją. Pakeliui aplankome Vokietijos miestą Miuncheną, dar vadinamą „Vokietijos Florencija“. Miesto centre yra Marijos aikštė ir naujoji ornamentuota Rotušė, šalia – Šv. Marijos bažnyčia (Frauenkirche) ir gotikinio stiliaus Katedra. Miunchenas – muziejų ir galerijų miestas. Iš jų išsiskiria senoji pinakoteka, kurioje eksponuojami Diurerio, Leonardo da Vinčio, Rafaelio paveikslai, Rubenso darbų kolekcija. Miestas garsus kasmetine alaus švente Octoberfest. Nakvynė viešbutyje Čekijos–Lenkijos pasienyje.

12 DIENA. Pusryčiai. Kelionė per Lenkiją. Vėlyvas grįžimas į Lietuvą.
 

Kelionės kaina: nuo 675 EUR
           

Į kelialapio kainą įskaičiuota:

- kelionė patogiu autobusu;

- 6 tarpinės nakvynės su pusryčiais viešbučiuose;

- 5 nakvynės su pusryčiais ir vakarienėmis Kosta Bravoje;

- kelionės vadovo-gido paslaugos;

- medicininių išlaidų draudimas kelionės metu;

- kelionės dokumentų sutvarkymas.


Į kainą neįskaičiuota:

- bilietai į mokamus objektus – 92 EUR (Andora – 20 EUR; Barselona, Monserato vienuolynas – 20 EUR; S. Dali muziejus – 12 EUR, Riterių turnyras ir Flamenko šou – 40 EUR;

- asmeninės išlaidos.


Pastabos:

- objektų lankymo tvarka, skaičius ir įėjimo bilietų kaina gali keistis;
- muziejuose ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda.

 

 
smart foreash
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti prisijungusius vartotojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo politika
Sutinku Išvalyti slapukus ir išeiti