Lincas – Zalsburgas

 

LINCAS – ZALSBURGAS

1 DIENA. Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Čekiją. Nakvynė viešbutyje Čekijoje. 

2 DIENA. Pusryčiai. Kelionė Dunojaus slėniu aplankant Melką – kultūrinį ir dvasinį Žemutinės Austrijos centrą. Didingo benediktinų vienuolyno lankymas. Tai vienas didžiausių barokinių vienuolynų Europoje, garsus savo biblioteka. Po pietų atvykstame į Zalcburgą. Ekskursija po Mocarto miestą: Mirabelės sodai, senamiestis su žaviomis gatvelėmis, Arkivyskupų rezidencija, Mocarto namas-muziejus, Katedra, Šv. Petro vienuolyno bažnyčia su kapinėmis ir katakombomis, pasikeliame* į Zalcburgo tvirtovę pasigėrėti Alpių kalnų panorama. Nakvynė viešbutyje Zalsburge.

3 DIENA. Pusryčiai. Laisvas laikas Zalsburge ARBA išvyka į Haleno druskų kasyklas, tai didžiausia Austrijoje ir lankytojams atvira *druskų kasykla. Čia baltuoju auksu vadinamas mineralas kasamas jau daugiau kaip 2500 m. Pirmieji druskos kasybą pradėjo keltai dar 400 m. pr. Kr. Ekskursija kasykloje ne tik leis sužinoti apie druskos gavybą, bet ir patirti daugybę nuotykių. Kiekvienas dalyvis gauna specialią aprangą ir leidžiasi į nepakartojamą nuotykį: važiuojate traukinuku, čiuožiate 27 metrų ilgio čiuožykla ir patenkate į Vokietiją, plaukiate druskos ežeru. Po plaukimo ežeru dar vienas išbandymas – 42 metrų ilgio čiuožykla, kuria nusileidžiate į žemiausią lankomą vietą – 210 metrų gylį po žeme. Įspūdžių bus tikrai daug. Po pietų nuvyksime į Hoenverfeno pilį, pastatytą ant stačios kalvos 1077 m. Tai milžiniška tvirtovė, įsikūrusi Salzach upės slėnyje. Išvykstame į kalnus Lichtenštenšteino tarpeklio link. Lichtenšteino tarpeklis – ypatingai siauras tarpeklis, nusidriekęs apie 4 km Rauris slėnyje Austrijoje. Tarpeklio uolos kyla į 300 m aukštį ir sukuria nepakartojamą atmosferą. O lankytojus čia traukia ne tik uolos, kalnai ir upeliai, bet ir nepakartojami pakabinamieji tiltai, o po jais – šniokščiantys kriokliai. Nakvynė viešbutyje.

4 DIENA. Pusryčiai. Ekskursija po Lincą. Apie 16 val. išvykstame į Česky Krumlov – Čekijos miestelį, apjuostą Vltavos upės kilpos ir Šumavos priekalnių. Miesto senamiestis įtrauktas į UNESCO paminklų sąrašą. Šv. Vito bažnyčia – puikus pietų Čekijos gotikos pavyzdys. XV a. alaus daryklos pastate įsikūręs meno centras. Garsiausias ir dažniausiai lankomas miesto paminklas – Krumlovo pilis*  antra pagal dydį Čekijos pilis po Prahos Hrado. Nakvynė viešbutyje.

5 DIENA. Pusryčiai. Vykstame į Lietuvą.

Kelionės kaina: nuo 290 EUR

 

Į kainą įskaičiuota:

  • kelionė patogiu autobusu;
  • 4 nakvynės turistinės klasės viešbučiuose su pusryčiais;
  • grupės vadovo-gido paslaugos;
  • ekskursinė programa.

 

Pastabos

  • *pažymėtiems objektams rekomenduojama turėti 40 EUR;
  • draudimas už papildomą mokestį;
  • kelionių agentūra pasilieka teisę keisti lankomų objektų eiliškumą;
  • kelionės vadovas neveda ekskursijų mokamuose objektuose.

 

Reikalingi dokumentai

  • Lietuvos Respublikos pasas arba asmens tapatybės kortelė, galiojančios ne trumpiau kaip 3 mėnesius, skaičiuojant nuo kelionės pabaigos dienos.

 

 
smart foreash
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti prisijungusius vartotojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo politika
Sutinku Išvalyti slapukus ir išeiti