Šveicarija (6 d./ 5 n.)

 

ŠVEICARIJA

1 DIENA. Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Čekiją. Nakvynė viešbutyje.

2 DIENA. Pusryčiai. Kelionė per Čekiją, Vokietiją. Atvykstame į Landsberg am Lech. Tai nedidelis miestelis ant Lecho upės kranto. Pasirodo, čia, po nepavykusio Miuncheno perversmo kalėjo Adolfas Hitleris. Nelaisvės metu jis ir parašė garsųjį „Mein Kampf“. Landsbergo centre aplankysime gražiai uždaru ratu juosiančią Rotušės aikštę, Lecho skulptūrą. Laisvas laikas pietums. Vykstame į Šveicariją. Apsilankome nuostabiame viduramžių atmosferą, stilių ir autentišką gatvių planą išsaugojusiame Štein am Rein miestelyje. Beje, miestas yra gavęs premiją už savo architektūrinio paveldo išsaugojimą. Ekskursijos metu aplankome XVI a. statytą Rotušės pastatą, Šv. Jurgio vienuolyno ir bažnyčios ansamblį. Vykstame palei Reiną vingiuojančiu keliu Šafhauzeno link. Sustojame prie garsiųjų Reino krioklių* – vandeningiausių krioklių Europoje. Iš dvidešimt trijų metrų aukščio krentanti galinga vandens stichija palieka neužmirštamą įspūdį. Vykstame į viešbutį. Nakvynė viešbutyje.

3 DIENA. Pusryčiai. Vykstame į vaizdingą Arės upės kanjoną*, gėrimės įspūdingais sūkuriuojančios upės ir uolienų vaizdais, mediniais tiltais, galerijomis ir tuneliais, šniokščiančiais kriokliais. Tai nuostabus gamtos ir žmogaus rankų sukurtas šedevras. Vykstame į Šveicarijos perlu vadinamą Liucerną. Miestas įsikūręs prie Keturių Kantonų ežero, apie kurį sklinda legendos ir kuriamos eilės. Ekskursija po miestą: Kapel tiltas  seniausias dengtas medinis tiltas Europoje, miesto simbolis – liūto monumentas, Šv. Petro koplyčia, Jėzuitų bažnyčia, vandens bokštas. Esant galimybei, pageidaujantiems plaukimas laivu* Keturių Kantonų ežeru. Kelionę tęsime viena aukščiausių Šveicarijoje Susten perėja (2224 m). Stulbinantys statūs pakilimai, staigūs posūkiai, širdį veriančios prarajos, aukštikalnių ežerai nepaliks abejingų šiam gamtos stebuklui. Nakvynė viešbutyje.

4 DIENA. Pusryčiai. Dieną praleisime vaizdingose Šveicarijos Alpėse. Traukinuku* pasikelsime į Jungfraujoch (4158 m) viršūnę, kur 3500 m aukštyje įrengta geležinkelio stotis. Įspūdingame aukštyje turistų laukia ne tik kvapą gniaužianti kalnų panorama, bet ir daug pramogų: restoranas, kavinė, ledo skulptūrų galerija ir kt. Pasikėlimas greituoju liftu* į Sfinkso terasą, kur didingame kalnų masyve žvilgsnį traukia ryškiausios trys viršukalnės: Jungfrau (4158 m), Mionch (4099 m), Eiger (3970 m). Nusileidę į Lauterbruneno slėnį aplankysime galingą požeminį Trumelsbacho krioklį*, pralaužusį įspūdingą kelią uolose. Vykstame į Šveicarijos sostinę Berną, kurio senamiestis saugomas UNESCO: Parlamento rūmai, Teatro aikštė, Bokšto laikrodis, Šv. Vincento katedra, viduramžių fontanai. Išvykstame į Vokietiją. Nakvynė viešbutyje.

5 DIENA. Pusryčiai. Vykstame prie Bodeno ežero, skalaujančio trijų vokiškai kalbančių valstybių (Vokietijos, Austrijos ir Šveicarijos) pakrantes. Mainau sala* – gėlių sala, su žemynu sujungtu pėsčiųjų tiltu. Salą unikaliu botanikos sodu pavertė buvęs savininkas grafas L. Bernadotte. Savo salą jis dažnai vadindavo gėlių laivu. Saloje keliautojus džiugina gėlių kompozicijos, atogrąžų augalai, itališkasis rožių sodas, Viduržemio jūros terasa, delno dydžio drugeliai, palmių paviljonai, puikaus parko apsupti barokiniai rūmai. Kelionė per Vokietiją, Čekiją.
Nakvynė viešbutyje.

6 DIENA. Pusryčiai. Kelionė per Čekiją, Lenkiją. Vėlai vakare grįžtame į Lietuvą.


Kelionės kaina: nuo 415 EUR

Į kelionės kainą įskaičiuota
- kelionė autobusu;
- 5 nakvynės viešbučiuose su pusryčiais;
- kelionės vadovo-gido paslaugos;
- ekskursinė programa;
- kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:
-(*) 
 bilietai į mokamus objektus ir vietinių gidų paslaugos – 150 EUR (kainos tikslinamos prieš kelionę);

- medicininių išlaidų draudimas kelionės metu.

 

 
smart foreash
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti prisijungusius vartotojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo politika
Sutinku Išvalyti slapukus ir išeiti