Austrija (6 d./ 5 n.)

 

AUSTRIJA

1 DIENA. Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Čekiją. Vakare atvykimas į viešbutį. Nakvynė viešbutyje.

2 DIENA. Pusryčiai. Išvykstame į Austriją. Romantiniu Dunojaus keliu, grožintis nepakartojamais Dunojaus vingiais, vynuogynais ir nedideliais miesteliais, atvykstame į Zalcburgą. Ekskursija po senamiestį aplankant Mirabelės sodus – sodininkystės šedevrą, lankytojus džiuginantį nuo 1854 m., pakerintį savo spalvomis, statulomis ir pagrindiniu akcentu – Pegaso fontanu. Getreidegasse – pagrindinė Zalcburgo senamiesčio gatvė, garsėjanti įspūdingomis iškabomis ir vitrinomis. Katedra, kurios kupolas yra net 71 m aukščio. Šv. Petro vienuolyno bažnyčia ir kapinės. Laisvu laiku siūloma aplankyti V. A. Mocarto namą arba pasikelti į Zalcburgo tvirtovę ir nuo kalvos pasigrožėti miesto panorama. Nakvynė viešbutyje.

3 DIENA. Pusryčiai. Išvykstame į Aukštutinio Tauerno nacionalinį parką, prie aukščiausio Austrijos kalno Grosgloknerio (3798 m). Kvapą gniaužianti kelionė autobusu, vienu įspūdingiausių Europoje Aukštųjų Alpių panoraminiu keliu* į 2500 m aukštį. Sustosime apžvalgos aikštelėse, nuo kurių atsiveria vaizdai į aukščiausias Austrijos Alpių viršūnes. Išvykstame Insbruko link. Pakeliui sustosime prie įspūdingų 380 m aukščio Krimlio krioklių. Atvykus trumpa pažintis su Insbruku: imperatoriškieji Hofburgų rūmai, Marijos Teresės gatvė, Auksinis stogelis, senamiestis ir kita. Vykstame į Swarovski muziejų*, įsikūrusį požeminėje oloje. Įėjimą į olą saugo įaugęs į kalvą milžinas degančiomis akimis, o iš jo burnos veržiasi krioklys. Čia eksponuojami mažiausias ir didžiausias Swarovski kristalai, įtraukti į Gineso rekordų knygą, o lankytojus sužavi nepakartojamos iš muzikos, šviesos ir kristalų sukurtos kompozicijos. Išvykstame į Vokietiją. Pakeliui atsiveria nuostabūs kalnų peizažai. Nakvynė viešbutyje.

4 DIENA. Pusryčiai. Vykstame į vaizdingoje vietovėje stovinčią gražiausią Liudviko II pilį – Noišvanštainą (Neuschwanstein)*. Čia aplankome reprezentacines sales, marmuru puošta sosto salę ir kitas karaliaus menes. Apžiūrėjus pilį galima pasigrožėti nuostabia gamta. Apsilankome Liudviko II tėvo pilyje – Hohenšvangau (Hohenschwangau)*. Pasivaikščiosime Fiusene (Füssen): Aukštutinė pilis ir nuostabus Šv. Magnuso vienuolynas ir kitos miesto įžymybės. Nakvynė viešbutyje.

5 DIENA. Pusryčiai. Vykstame į žymiausią Vokietijos kalnų kurortą Garmišą–Partenkircheną. Keliamės keltuvu į aukščiausią Vokietijos Alpių viršūnę Cugšpicę (Zugspitze) (2962 m), nuo kurios grožimasi kvapą gniaužiančia kalnų panorama. Išvykstame į Rėgensburgą – vieną gražiausių senosios Vokietijos miestų. Trumpa pažintis su senamiesčiu: gotikinė katedra, vyskupų rūmai, viduramžiškų gatvelių labirintai. Akmeninis Rėgensburgo tiltas (XII a.). Išvykstame Čekijos link. Nakvynė viešbutyje.

6 DIENA. Kelionė per Lenkiją į Lietuvą.


Kelionės kaina: nuo 415 EUR

Į kelionės kainą įskaičiuota:

 • kelionė patogiu autobusu;
 • 5 nakvynės viešbučiuose su pusryčiais;
 • ekskursinė programa;
 • kelionės vadovo paslaugos.

 

Pastabos

 • * pažymėtiems objektams ir ekskursijoms rekomenduojame turėti apie 90 eurų;
 • kelionės draudimas už papildomą mokestį;
 • kelionės metu vairuotojų darbo ir poilsio režimas reglamentuojamas Europos Sąjungos priimtais reglamentais;
 • kelionių agentūra pasilieka teisę keisti lankomų objektų eiliškumą;
 • kai kurių lankomų vietų ir objektų gidų paslaugos teikiamos už papildomą mokestį;
 • kelionės vadovas neveda ekskursijų mokamuose objektuose;
 • į kainą neįskaičiuoti viešojo transporto bilietai, kai autobusas dėl vairavimo ir poilsio režimo privalo stovėti;
 • organizatoriai pasilieka teisę iš dalies keisti ir/ar papildyti programą.
 
smart foreash
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti prisijungusius vartotojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo politika
Sutinku Išvalyti slapukus ir išeiti