Klasikinė Italija (9 d./8 n.)

 

KLASIKINĖ ITALIJA

1 DIENA. Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Čekiją. Vakare atvykstame. Nakvynė viešbutyje

2 DIENA. Pusryčiai. Vykstame į Vieną. Tai  imperatoriškos prabangos ir elegancijos miestas. Apžvalginės ekskursijos metu aplankysime Imperijos simbolį Habsburgų rūmus, Rotušę, Šv. Stepono katedrą  vieną didžiausių ir gražiausių Austrijos bažnyčių, garsiąją Vienos Operą, Nacionalinį teatrą, parlamentą, paminklus žymiausiajai Imperatorienei Marijai Terezai, Štrausui ir Mocartui. ARBA lankome Melką – kultūrinį ir dvasinį Žemutinės Austrijos centrą. Didingo vienuolyno lankymas*. Tai vienas didžiausių barokinių vienuolynų Europoje, garsus savo biblioteka, kurioje saugoma daugiau nei 130 000 vertingų leidinių. Kelionė per Austriją, Italiją. Nakvynė viešbutyje.

3 DIENA. Pusryčiai. Atvykstame į Florenciją. Ekskursinė programa „Renesanso kultūros lopšyje“. Katedros aikštės ansamblis: gotikinė Santa Marijos del Fiorės katedra ir varpinė, Sinjorijos aikštė, *Santa Croce bazilika, miesto simbolis – Ponte Vechio tiltas. Nakvynė viešbutyje.

4 DIENA. Pusryčiai. Išvykstame į Romą. Apie pietus atvykimas į Romą  „amžinąjį miestą ant septynių kalvų“, senojo pasaulio sostinę. Ten stovi: Koliziejus, Romos forumas, Kapitolijaus kalva, imperatoriaus Trajano forumas, Venecijos aikštė, Trevi fontanas, Navonos aikštė, Panteonas  visų dievų šventykla. Nakvynė viešbutyje.

5 DIENA. Pusryčiai. Ekskursinės programos Romoje tęsinys. Vatikanas – pasaulio katalikybės centras: Šv. Petro bazilika ir aikštė, Vatikano muziejus, Siksto koplyčia, Rafaelio salės, Pinakoteka, pažintis su kitomis gražiausiomis Romos bažnyčiomis, laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje.

6 DIENA. Pusryčiai. Plaukiame į žavią Kaprio salą* Tirėnų jūroje, dar vadinamą Rojaus sodu. Saloje du miesteliai – Kapri ir Anakapri. Jaukios aikštės su laikrodžių bokšteliais apsuptos baltų namų, Šv. Stepono bažnyčia, pėsčiųjų takeliai, vedantys į apžvalgos terasas, ir gausybė mažų parduotuvėlių, Augusto sodai, Mažoji prieplauka ir Faraljoni uolos. Žymiausia Anakapri vieta – Akselio Miuntės San Mikelės vila*. Laisvu laiku siūlome keltuvu pakilti į Salavo kalną*, nuo kurio atsiveria Kaprio salos panorama, apiplaukti salą kateriu*, aplankyti Žydrąją grotą*. Vakare grįžtame į Sorentą. Nakvynė viešbutyje.

7 DIENA. Pusryčiai. Išvykstame į Asyžių. Ekskursinė programa Šv. Pranciškaus bazilika — viena didingiausių krikščioniškų šventovių: Žemutinė ir Aukštutinė bažnyčios su garsiosiomis Džoto, Čimabuės ir kitų freskomis, kripta ir Šv. Pranciškaus kapas. Nakvynei atvykstame į Rimini  kurortą prie Adrijos jūros. Nakvynė viešbutyje.

8 DIENA. Pusryčiai. Vykstame į Veneciją. Iš Punto Sabionni laivu keliamės į Veneciją. *Plaukimas laivu iš Punta Sabionni iki Šv. Morkaus aikštės. *Šv. Morkaus bazilika su auksiniu altoriumi ir arklių galerija, Rialto ir „Atodūsių“ tiltai. Nakvynė viešbutyje.

9 DIENA. Kelionė į Lietuvą. Vėlai vakare grįžtame namo.


Kelionės kaina: nuo 568 EUR

 

Į kainą įskaičiuota:

• kelionė patogiu autobusu;
• 8 nakvynės viešbučiuose;
• grupės vadovo-gido paslaugos;
• ekskursinė programa.

 Pastabos:

  • * pažymėtiems objektams rekomenduojame turėti 120 eurų;
  • draudimas už papildomą mokestį;
  • kelionės metu vairuotojų darbo ir poilsio režimą apsprendžia Europos Sąjungos priimti reglamentai;
  • agentūra pasilieka teisę keisti lankomų objektų eiliškumą;
  • kai kurių lankomų vietų ir objektų gidų paslaugos – už papildomą mokestį;
  • kelionės vadovas ekskursijų mokamuose objektuose neveda;
  • į kainą neįskaičiuoti viešojo transporto bilietai, kai autobusas dėl vairavimo ir poilsio režimo privalo stovėti;
  • organizatoriai pasilieka teisę iš dalies keisti ir/ar papildyti programą.
 
smart foreash
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti prisijungusius vartotojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo politika
Sutinku Išvalyti slapukus ir išeiti