Latvija -Jurmala

 

1.Diena.

Anskti ryte išvykimas iš Lietuvos. Kelionė link Latvijos. Pakeliui aplankome Rundalės rūmus – vieną iš nuostabiausių Latvijos baroko ir rokoko stiliaus statinių. Tai vasaros rezidencija. Ją XVIII a. pradėjo statyti kunigaikšits E. J. Bironas. Rūmus suprojektavo ir statyboms vadovavo italų architektas F. B. Rastrelis.Pasisvečiavę,Po pietų  vyksime į geriausią ir žinomiausią pabaltijo kurortą JURMALĄ.  
Nakvynė viešbutyje Rygoje 3*

2.Diena.

Pusryčiai. Rygą. Ekskursinė programa po Rygą. Latvijos prezidento rezidenciją-pilis Keliausime į istorinį ir geografinį miesto centrą – Domo aikštę, kurioje stovi didinga Šv. Marijos (Domo) katedra. Pamatysime pačią seniausią ir aukščiausią Rygoje - Šv. Petro bažnyčią, istoriniuose šaltiniuose paminėtą 1209 m., turinčią 123 m. aukščio bokštą, iš kurio atsiveria Rygos panorama. Juodagalvių riterių namas -  puošniausias Rygos pastatas, prikeltas iš griuvėsių, kurio salėse kažkada yra koncertavę XIX a. garsūs kompozitoriai F. Listas ir R. Wagneris. Rygos  Laisvės paminklas (skulptorius K. Zalė) – latvių tautos nepriklausomybės ir vienybės simbolis. Laisvu laiku galėsime pasivaikščioti vaizdingomis senojo miesto gatvelėmis, jaukiose kavinukėse paragauti gardžios kavos arba pasigėrėti miestu iš paukščio skrydžio - pakilę į Šv. Petro bažnyčios bokšte esančią apžvalgos aikštelę.
 
Prieš pietus vykstame į Jaunpils pilį. Jaunpils pilis yra viena iš nedaugelio viduramžių pilių, kuri išlaikė savo pirminę išvaizdą. Ši pilis, kurią 1301m. pastatė Livonijos ordino magistras Gotfrydas fon Roga, buvo Livonijos ordino tvirtovė. Daugiau kaip 350 metų pilį valdė baronų Rekų giminė. Šiandien pilyje vyksta visas Jaunpilio bendruomenės gyvenimas. Kartu su vienuoliais, pilies šeimininkais ir tarnais galėsite tapti tikrais viduramžių herojais. Po ekskursijos viduramžių smuklėje bus paruoštos vaišės su tam laikmečiui gaminamais patiekalais, vynu ir desertais. Po to išvykimas link namų. Vakare grįžimas į Lietuvą.
 
Kelionės kaina : 85 EUR
Į kainą iskaičiuota: kelionė turistines klases autobusu, gido paslauga visos kelionės metu, viena nakvynė viešbutyje Rygoje 3*  „Baltvilla“ su pusryčiais, ekskursinė programa.
Į kainą neįskaičiuota: Vakarienė viešbutyje 16 Eur ( pagal pageidavimą) ekskursija po Rundalę 8 Eur, Ekskursija Jaunpils 8,5 Eur( vienuolių Šou), Viduramžių vaišės pilyje 10 Eur.
 
smart foreash
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti prisijungusius vartotojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo politika
Sutinku Išvalyti slapukus ir išeiti