SENOSIOS LIETUVOS PILYS BALTARUSIJOJE

 

 

1 DIENA Anksti išvykstame iš Lietuvos. Keliaujame į Baltarusiją įvažiuojame per Medininkų/Ašmenos pasienio postą, sienos kirtimo procedūros. Vyksime į po II Pasaulinio karo visiškai atstatytą Minską. Apžvalginė ekskursija po miestą: senoji miesto dalis - Laisvės aikštė (Svobody) su išlikusiais sakraliniais pastatais – buvusi jėzuitų Švč. Mergelės Marijos bažnyčia (dabar Baltarusijos katalikų bažnyčios katedra), bernardinų Švč. Mergelės Marijos Gimimo bažnyčia (dabar stačiatikių Šv. Dvasios soboras), rotušė, toliau - Svilsočės upės krantinė ir „Ašarų sala“, kiti Vilniaus vardą minintys objektai, naujasis išskirtinės architektūros Nacionalinės bibliotekos pastatas – vadinama „Aleksandrija“ arba „Almaz znanij“ (žinių deimantas). Laisvas laikas. Vakarą praleidžame etnografiniame restorane grojant gyvai muzikai. Nakvynė viešbutyje.

               
 
2 DIENA.  Pusryčiai. Vykstame į Nesvyžių. Nesvyžius yra vienas geriausiai išlikusių LDK privačių miestų, apie 400 metų valdytas vienos įtakingiausių LDK didikų kunigaikščių Radvilų giminės. Nesvyžiaus istorinis, architektūrinis ansamblis 2005 m. įtrauktas į UNESCO Pasaulinio paveldo sąrašą.. Aplankome bažnyčios kriptoje įrengtą Radvilų šeimos mauzoliejų. Toliau leidžiamės apžiūrėti Radvilų rūmų - pilies ansamblį.Laisvu laiku galėsite papietauti. Toliau keliaujame į Myrą ir apžiūrime Iljiničių, Radvilų giminėms priklausiusią Myro pilį. Myro pilis 2000 m. įtraukta į UNESCO Pasaulio kultūros paveldo sąrašą.. Paskutinė lankoma kelionės metu vieta – Lyda. Lydoje apžiūrėsime vieną ankstyviausių LDK Gedimino mūrinę pilį, kuri mena daug istorinių įvykių, įskaitant ir Jogailos bei Sofijos Alšėniškės vestuvių puotą. Vėlai vakare grįžtame į Lietuvą.
              
 
Į kelionės kainą įskaičiuota: Kelionė patogiu autobusu, ekskursinė programa, kelionės dokumentų sutvarkymas, keliones vadovo paslaugos, 1 nakvynė viešbutyje su pusryčiais.
Į kelionės kainą neįskaičiuota: Baltarusijos viza ir draudimas 18EUR/asm.,muziejams ir gidams būtina turėti apie 20 EUR Vakarienė etnografiniame restorane   20 EUR
 
Kelionės kaina - 105 EUR
 
 PASTABOS: 
 Būtinas pasas galiojantis nemažiau kaip puse metų po paskutinės kelionės
 
smart foreash
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti prisijungusius vartotojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo politika
Sutinku Išvalyti slapukus ir išeiti