KIJEVAS-LVOVAS

 

 

1 DIENA.
Labai anksti išvykstame iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją į Ukrainą. Pakeliui  aplankome Lucko pilį. Ekskursija į garsią ir didingą lietuvių statytą Liubarto pilį* (dabar muziejus). Čia 1429 metais Europos valdovų suvažiavime buvo numatytas Lietuvos didžiojo kunigaikščio Vytauto karūnavimas.  Nakvynė viešbutyje.
 
2 DIENA.
Pusryčiai. Išvykimas į vieną iš seniausių Europos miestų - Kijevą.. Ekskursija Kijeve Ukrainos sostinėje, išsidėsčiusioje ant Dnepro upės krantų. Ekskursinė programa po Kijevą:  Nepriklausomybės aikštė, kurios centre stovi balta kolona, simbolizuojanti šalies nepriklausomybę, Kijevo miesto simbolį Motinos Tėvynės statula, išvysime Mihailovskio auksinių kupolų soborą. Miesto centre praeisime pro prezidentūrą ir reprezentacinius rūmus, pagrindinę miesto gatvę – Chreščatiką ir šalia jo esančias gatveles. Apžiūrėsime Šv.Vladimiro cerkvę, kurioje palaidota Šv.Varvara, Taraso Ševčenkos universitetą, kuriame dirbo Maironis ir kiti lietuviai; Operos ir baleto teatrą; vienas iš seniausių Kijevo statinių – Xia Aukso vartus. Pasivaikščiosime devyniolikto amžiaus gatve „Andrejevski Spusk“ – tikra menininkų Meka menančia ir čia gyvenusį M.Bulgakovą. Lankome ir „Kijevo Sofija“. Šį draustinį sudaro Sofijos soboras, įtrauktas į UNESCO paveldo sarašą, Sofijos varpinė, Pietiniai vartai, Sofijos bursa. Laisvas laikas naktiniame Kijeve.
Nakvynė viešbutyje.
3 DIENA.
Pusryčiai. Ekskursiją tęsime nacionaliniame istoriniame draustinyje „Kijevo – Počiorska Lavra“. Tai seniausias pravoslavų vienuolynas, įkurtas 1055 m. Lavra tai pats aukščiausias vienuolyno statusas, kurį suteikdavo didžiausiems ir turtingiausiems vienuolynams. Šį draustinį sudaro šventyklos, iš kurių svarbiausios ir įžymiausios – Uspenskij soboras bei Lavryskyje urvai. Nusileisite į uolose iškirstus urvus, kuriuose ilsisi daugybė stačiatikių bažnyčios šventųjų: Nestoras Metraštininkas, karžygys Ilja Muromietis, Agapitas ir kt. Vykstame link Lvovo. Laisvas laikas vakariniame Lvove
Nakvynė viešbutyje.
 
4 DIENA.
.Pusryčiai. Ekskursija Lvove, kuris yra pats ukrainietiškiausias didmiestis Ukrainoje. Jį 1256m įkūrė  Volynės kunigaikščio Danilos sūnus Levas. Ekskursija „Senasis Lvovas“,kurios metu susipažinsime su XIV –XX a. Lvovo architektūra : baroko šedevras - Šv. Juro katedra su Šv.Anufrijaus grota, Šv.Petro ir Povilo jezuitų bažnyčia, turgaus aikštė ir ją supančiais pastatais, katedra, seniausia Lvovo armėnų bažnyčia, kurios interjere persipynę įvairūs architektūriniai stiliai, Laisvės ir Ševčenkos prospektai, Operos rūmai, paminklai Ukrainos karaliui Danilai ir poetui A.Mickevičiui.. Laisvas laikas, kurio metu galima aplankyti muziejų „Lašiniai“- nuolat veikiantis meno centras, kuriame platus valgomų skulptūrų iš lašinių asortimentas.Čia, praėję pro „lašinių kontrolę“ prie durų ir įvertinę Malevičiaus „Lašinių kvadratą“ , galite užsisakyti „Gogolio nosį“, „Veneros krūtinę“, „Van Gogo ausis“ ir netgi ledų„ Monroe lūpos“ Taip pat galite paragauti sušių su lašiniais, o desertui užsisakyti lašinių šokolade. Pagal galimybę planuojame aplankyti Lvovo Operos ir baleto teatrą. ( kol kas repertuaras nežinomas)
Nakvynė viešbutyje.
 
5  DIENA.
  Pusryčiai. Anksti ryte išvykstame į Lietuvą. Kelionė per Ukrainą, Lenkiją. Vėlai vakare grįžimas į namus.
 
Kelionės kaina: 240 EUR
Maršrutas 2400 km
 
 
Į kainą įskaičiuota:
·         kelionė komfortabiliu  autobusu,
·         4 nakvynės turistinės klasės viešbučiuose su pusryčiais,
·         grupės vadovo – gido paslaugos,
·         ekskursinė programa
 
Į kelionės kainą neįskaičiuoti mokami objektai:
Vietinių gidų paslauga Kijeve ir Lvove, bilietai į Operos ir Baleto Teatrą, Mokami objektai, kt. Maitinimasis, asmeninės išlaidos, sveikatos draudimas ( galime padaryti 7 EUR)
 
 
*Objektų kainos ir eiliškumas tikslinami prieš kelionę.
 
smart foreash
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti prisijungusius vartotojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo politika
Sutinku Išvalyti slapukus ir išeiti