TOSKANA – ŠIAURĖS ITALIJOS PERLAS RUGSĖJO 27 - SPALIO 4 D. (KAINA 420 EUR.)

 

 2019.09.27 – 10.04

 
1 DIENA. Vilnius – Brno (1080 km)
                 Labai anksti ryte išvykimas iš Lietuvos. Važiuojame per Lenkiją ir Čekiją. Nakvynė viešbutyje.
2 DIENA. Brno – Klagenfurtas (425 km) 4,5 val.-Bolzano (295 k) 4 val viso 720 km
 
Vykstame į  Karintijos žemės sostinę Klagenfurtą. Tai miestas, kuriame gausu istorinių, architektūrinių ir kultūrinių įdomybių. Ekskursijos metu aplankysime pagrindinę Klagenfurto aikštę Alter Platz, seniausią mieste, XVI a. pastatytą ir miesto „įkūrėjui“ drakonui skirtą fontaną, barokinę katedrą „Auksinės žąsies“ namą, Landhaus pastatą, miesto teatrą.  Turėsite galimybę pamatyti Minimundus , miniatiūrinį parką, kuriame yra svarbiausi pasaulio lankytini objektai. Su 176 architektūriniais stebuklais 1:25, „Minimundus“Kelionė per Austriją, Italiją. Nakvynė viešbutyje
 
 
 
 
 
3 DIENA.  Balcano- Longhofel 52 km 1,5 val , Malcese 164 km 2,5 val
 
Vykstame į Pietų Tirolį Langhofel(Santa Kristina).Laikas kalnuose.
reikia važiuoti į Col Rodella/Sassolungo /
Toliau keliausime į Malčezinės (Malcesine) kurortą su viduramžiška pilimi, netoliese stūksančiu Monte Baldo kalnu, nuo kurio viršūnės atsiveria nepakartojama apylinkių panorama.  Malčezinės pagrindinis  akcentas - XIII a. pastatyta Skaligero pilis, kurios varpinėje vis dar skamba 600 metų senumo bokšto varpas.Siūloma aplankyti pilį, jei turėsime laiko pasikelti į Monte Baldo kalną Nakvynė prie Gardo Ežero.
 
 
 
4 DIENA. Malcesine –La Specia 300 km 4,5 val.
 
Toliau vyksime į regioninį parką Rivjera – Cinque terre(penkios žemės) Italijos rytuose Ligurijoje yra įsikūręs nuostabaus grožio Cinque terre nacionalinis parkas. Parką sudaro penki kaimeliai įsikūrę ant uolų ir žvelgiantys į Viduržemio jūrą, tai Monterosso, Vernazza, Corniglia, Manarola ir Riomaggiore. 1997 m. parkas įtrauktas į UNESCO sąrašą, nuvykę ten Jums tikrai nekils abejonių dėl šio titulo, kai išvysite šimtmečius mininčius, kruopščiai žmonių rankomis pastatytus spalvingus namus, ant tvirto ir kieto paviršiaus auginamas vynuoges, alyvuoges. Nuo spalvų gausos, iš dalies laukinės gamtos, uolų, jūros spindesio Jums gali apsvaigti galva, o pamatytų vaizdų nepamiršite dar ilgai.Nakvynė viešbutyje.
 
 
5 DIENA.  La Specia –Piza 78km.1val. –San Džiminjanas 80 km. 1,3val.
 
Pusryčiai. Vyksime į Porto Venere miestelį, Miestelio istorija siekia dar pirmąjį amžių prieš Kristų. Romos laikais Porto Venere buvo žvejų kaimelis. O po Vakarų Tomos Imperijos žlugimo čia buvo įkurtas Bizantijos Imperijai priklausantis laivynas, Miestelyje dominuoja viduramžių ir gotikinė architektūra, siauros gatvelės, o centrą puošia išdidžiai stūksanti pilis, kurią apdainavo Baironas, Dantė ir Petrarka.Po pietų vykstame link Pizos.Aplankysime stebuklingą Pizos bokštą.Toliau lankome San Džiminjaną San Džiminjanas (San Gimignano) – viduramžių miestas, klestėjęs 12-13 a., kuomet kelios kilmingos šeimos pastatė net 76 bokštus, iškilusius virš miesto.Šiandien iš jų likę tik 14 bokštų. San Džiminjanas yra įtrauktas į UNESCO  Pasaulio paveldo sąrašą.
 

 
6 DIENA. San Džiminjanas –Florencija 60 km 1 val.
 
Pusryčiai. vyksime  į Florenciją. Senovėje Florencija buvo etruskų gyvenvietė, vėliau – romėnų miestas, viduramžiais buvo stiprus miestas-valstybė, vienas iš pagrindinių Renesanso kultūros centrų. Bene žinomiausia Florencijos giminė – Medičiai (Medici). Florencijoje gyveno ir kūrė tokie žinomi menininkai kaip Džotas, Mikelandželas, Leonardas da Vinčis, Dantė, Rafaelis, Džovanis Bokačas ir kt. 1865 m. Florencija tapo suvienytos Italijos sostine, tačiau 1871 m. ją pakeitė Roma.
 
 
 
 
 
 
7 DIENA.
 
 
Pusryčiai. Ekskursinė programa po Padovą: universitetas, amfiteatras, bazilika. Bazilika pastatyta 1232 m. Šv. Antano Paduviečio palaikams saugoti. Bažnyčia laikoma viena prabangiausių krikščioniškame pasaulyje. Paduja (Padua) – miestas Italijos Veneto regione, garsėjantis savo akademine istorija. Mieste gyvena apie 210 tūkst. gyventojų. Jau 4 a. pr. Kr. Paduja buvo svarbus romėnų prekybinis miestas. Planuojamas susitikimas Bolonijos , arba Padovos bibliotekose
 
 
 
 Po to išvykstame link Čekijos. Nakvynė viešbutyje.
 
 
 
 8 DIENA. Pusryčiai. Kelionė namo. Vėlai grįžimas į Lietuvą.
 
smart foreash
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti prisijungusius vartotojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo politika
Sutinku Išvalyti slapukus ir išeiti