BALTARUSIJA. ARTIMA - TOLIMA KAIMYNĖ! KAINA 145 EUR.

 

 

 2019-08-15/16

 

1 diena. Labai anksti ryte  išvykimas iš Lietuvos.Kelionė per Lietuvą, Baltarusiją. Atvykimas į Minską. Apžvalginė ekskursija po Minską: pasivaikščiodami Nepriklausomybės aikšte, aplankome Raudonąją bažnyčią, apžiūrime Vyriausybės rūmus, valstybinio ir pedagoginio universiteto rūmus. Ekskursija po senamiestį: pažintis su Ašarų sala, Aukštutiniu miestu - Šv.Dvasios cerkvė, Šv. Mergelės Marijos bažnyčia. Apžiūrėsime buvusių vienuolynų rūmus, atstatytą klasicistinę miesto Rotušę.  Laisvas laikas suvenyrams.  Vakarą praleisite Nacionaliniame restorane su gyva muzika ir šokiais..
 
Nakvynė viešbutyje.

2 diena. Pusryčiai. Vyksime link senųjų Lietuvos pilių. Lankysimės Nesvyžiuje - buvusioje įtakingų magnatų Radvilų rezidencijoje. Apžiūrėsime pilies ansamblį, nuostabų parką, Dievo kūno bažnyčią, esant galimybei - ir Radvilų šeimos kriptą.Pietūs pilyje.Toliau vyksime į  Myro pilį, įrašyta į UNESCO paveldo sąrašą.Trumpai sutosime Naugarduke prie pilies ir A.Mickevičiaus paminklo. Kelionę tęsime.Vėlai vakare grįžimas į Vilnių.
 
 
 
Į kelionės kainą įskaičiuota:
  1. Kelionė patogiu mikroautobusu
  2. 1 nakvynė su pusryčiais viešbutyje;
  3. Sveikatos draudimas;
  4. Ekskursinė programa;
  5. Kelionės vadovo paslaugos;
  6. Vizos vairuotojams ir gidui.
  7. Kelionės dokumentų sutvarkymas.
 
Į kelionės kainą neįskaičiuota: Baltarusijos viza 20 EUR,  lankomi objektai ( apie 25 eur) asmeninės išlaidos
 
smart foreash
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti prisijungusius vartotojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo politika
Sutinku Išvalyti slapukus ir išeiti