Kelionė Talinas-Stokholmas-Tartu (Kovo 9-11 d.) (Kaina- 130 eur)

 

 

TALINAS- STOKHOLMAS-TARTU
 Kovo 9-11d.
 
Kelionės kaina-130 eur
 
 
1 diena. Anksti ryte apie 5 val. išvykstame iš Vilniaus. Kelionė per Latviją, Estiją. Atvykstame į Taliną. Pažintis su viduramžių ir Hanzos architektūros senamiesčiu: Tompea pilis ir Helmano bokštas,  Aleksandro Nevskio katedra, Rotušės aikštė, „Trumpoji koja“, miesto amatininkų ir „Juodagalvių“ gildijos pastatai, Viru vartai, „Storosios Margaritos“ bokštas. Vakare kruiziniu laivu išplaukiame iš Talino į Stokholmą. Laive veikia kavinės, restoranai, parduotuvės, diskotekos.  Nakvynė laivo kajutėse.
 
 
2 diena.
 Atvykstame į Stokholmą. Apžvalginė ekskursija po miestą, dar vadinamą „Šiaurės Venecija“: Rotušė, kurioje kasmet, po Nobelio premijų įteikimo, vyksta banketai, Stokholmo simbolis – Karalių rūmai, Didžioji katedra, kurioje buvo karūnuojami šalies valdovai, Parlamentas, Riterių bažnyčia. Esant galimybei, aplankomas populiariausias Skandinavijoje karališko laivo „Vaza“ muziejus. Laisvas laikas apsipirkimams parduotuvėse, suvenyrams ir lauktuvėms. Vakare išplaukiame į Taliną. Laive veikia naktiniai klubai, restoranai, barai, sauna.  Nakvynė laivo kajutėse.
 
 
3 diena.
 Atvykstame į Taliną. Kelionė per Estiją. Vykstame į Tartų. Tai antras pagal dydį Estijos miestas, priklausęs Hanzos sąjungai,  šalies intelektualų ir kultūros centras, jame yra seniausias Estijos universitetas, įkurtas 1632m. švedų karaliaus Gustavo II Adolfo.  Pažintis su senamiesčiu: Universiteto pastatas ir paminklas jo įkūrėjui, miesto rotušė, senoji Tartu universiteto observatorija ant Toravere kalvos Domo katedros bokštas  ir griuvėsiai, Šv. Jono bažnyčia su terakotinėmis skulptūromis ir apžvalgos aikštele, Angelų ir velnių tiltai, „Tėvo ir sūnaus“ bei estų ir anglų rašytojų E.Vilde ir O.Wilde ir „Studentų bučinio“ skulptūros. Laisvas laikas. Kelionė per Estiją, Latviją. Vėlai vakare grįžtame į namus.
 
 
 
Į kainą įskaičiuota:
  • kelionės komfortabiliu autobusu ir keltu,
  • 2 Nakvynės  kelte keturvietėse kajutėse,
  • gido paslauga visos kelionės metu,
  • kelionės dokumentų paruošimas, ekskursinė programa.
 
Į kainą neįskaičiuota: mokami objektai - Vaza muziejus – 14 EUR, asmeninės išlaidos, Sveikatos draudimas.
 
smart foreash
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti prisijungusius vartotojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo politika
Sutinku Išvalyti slapukus ir išeiti