Gardinas

 

 

GARDINAS
spalio 6 d.
Dėmesio - daugumos keliaujančiųjų prašymu kelionės data perkeliama į spalio 13 d.
 
4 val ryte išvykstame iš Lietuvos.  Atvykstame į abipus Nemuno išsidėsčiusį, buvusį karališką miestą - Gardiną, kuris šiandien dar vadinamas Baltarusijos atgimimo sostine. Gardino miesto ir krašto istorija yra tiesiogiai susijusi su Lietuvos valstybės formavimusi. Jis yra ir jotvingių, prūsų, lietuvių, žemaičių genčių kovų su rytų ir vidurio slavais liudininkas. Pradedame ekskursiją po miestą. Gardine buvo svarbiausia Lietuvos ir Lenkijos valdovo Stepono Batoro rezidencija. Čia pamatysime žymiausius miesto objektus: XII a. statytą Koložos cerkvę, minimą Volynės metraščiuose, kuri išsiskiria kaip Senosios Rusios ir Bizantiško architektūros stiliaus pavyzdys, senąją Vytauto bei Naująją pilis, didžiausias ir įspūdingiausias mieste, buvusi jėzuitų bažnyčia, barokinę Pranciškaus Ksavero katedrą, dramos teatrą, religijos muziejų ir kt. Gardine randasi vienintelis Baltarusijoje muziejus-vaistinė. Taip pat Gardino senamiestyje apžiūrėsime ir išgirsime įdomių pasakojimų apie Tyzenhauzų aikštę, Žilibero parką, medicinos akademijos pastatą, Liuteronų bažnyčią, paminklas kariams išvaduotojams, universitetą. Ekskursiją tęsime autobusu po senąsias ir naująsias Gardino gatves, važiuosime link Nemuno ir apžiūrėsime unikalios Gardino architektūros pavyzdį XII a. Glebo cerkvę. Pagal pageidavimus galime užsakyti pietus kavinėje „Magnolija“. Po pietų Laisvas laikas pirkiniams didžiausiame prekybos centre. Vakare  išvykstame namų link. Vėlai vakare grįžimas į namus. 
 
 
Kelionės kaina: 27 EUR
 
Į kelionės kainą įskaičiuota:
-kelionė patogiu autobusu
-kelionės vadovo paslaugos ;
-vietinio gido paslauga rusų kalba;
-kelionės dokumentų sutvarkymas;
-bevizis leidimas į Baltarusiją ir draudimas
 
Į kainą neiskaičiuota:
Asmeninės išlaidos.
 
Pastabos:
-keliaujantiems į Baltarusiją viza nereikalinga, tačiau reikalingas PASAS , galiojantis netrumpiau nei 6 mėn. (asmens tapatybės kortelė negalioja);
-objektų lankymo tvarka, skaičius ir įėjimo bilietų kaina gali keistis;
-muziejuose, bažnyčiose ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda;
 
smart foreash
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti prisijungusius vartotojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo politika
Sutinku Išvalyti slapukus ir išeiti