Paskutinė minutė

<  1 2 3 4 .. 8  >
Kelionė į Omaną (Balandžio 3-13 d.)

 

OMANO SULTONATAS – ŠALIS, KUR PRASIDEDA PASAKA! (PLIUS DUBAI IR ABU DHABI)
 
Nepraleiskite progos- liko tik 2 vietos!
 
 
Kelionės kaina: 1860 EUR
 
 
Kelionė po Omaną – tai išsvajotos arabiškos pasakos patyrimas. Ši saulėta pasaka be galo turtinga egzotiškų rytietiškų prieskonių kvapais, amatininkų rankose magiškai gimstančiais dirbiniais, šiuolaikinių miestų didybe ir stebinančia gamta. Įspūdingos architektūros mečetės, pilys, judriausi uostai bei žmonių šurmulys kuria ypatingą jausmą, kad esi įtrauktas į spalvingą, grožiu, estetika, išmintimi pulsuojančią arabų kultūrą, stebinančią senosiomis tradicijomis ir rytojaus pažanga. Rytietiški burtai iš modernių miestų nukels į neaprėpiamas tylias dykumas, natūralios gamtos apsuptą, kalnais pasipuošusį Omaną bei poilsį prie šiltos žydros jūros. Viena didžiausių pasaulio mečečių, statiniai, įtraukti į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą, nakvynė dykumoje, gausūs turgūs, siūlantys nuo halvos iki omanietiškų durklų, rytietiškas vaišingumas ir dvasingumas yra tik keletas šios kelionės perlų.
 
 
04.03. 1 diena. Skrydis iš Viniaus į Dubai. Atskrendame 00.20 kitos dienos ryte. Nakvynė viešbutyje.
 
 
04.04. 2 diena. Pusryčiai. Vykstame į Abu Dhabi. Lankomės vienoje gražiausių pasaulyje JAE įkūrėjo vardu pavadintoje Sheikh Zayed mečetėje ir naujame Louvre muziejuje. Vykstame į Al Ain oazę.Nakvynė viešbutyje Al Ain.
 
 
04.05. 3 diena. Pusryčiai. Anksti ryte išvykstame link Omano.
Mūsų tikslas wadi bani Awf. Tai nuostabus kanjonas, kuriuo kilsime iki beveik  2000 metrų virš jūros lygio. Tai vienas įspūdingiausių kalnų kelių. Jei spėsime, šiandien pasieksime didijį kanjoną esantį aukščiausio Omano kalno papėdėje ir mistikų kaimą Al Hamra. Jei nespėsime šias vietas aplankysime sekančią dieną. Nakvynė viešbutyje.
 
 
04.06. 4 diena. Pusryčiai. Ryte vykstame į vieną įdomiausių pilių - fortų regione – Jabreen. Vėliau būsime Nizwa – senojoje Omano sostinėje. 1300 m. Nizvoje lankėsi keliautojas Ibn Batuta, kuris rašė, kad tai yra nuostabus miestas kalnų papėdėje, kuriame žydi sodai ir gyvena puikūs prekybininkai. Nizwa turguje lankysimės ir mes. Čia galėsite paragauti omanietiško saldumyno halwa ir sužinoti kas yra Omano simbolis. O tai – kvapas, apie kurį papasakosiu Nizwoje. Taip pat matysite nuostabią Barkat Almouz oazės panorama. Išvykstame link dykumos. Wahiba smėlynai – nuostabi dykuma, apie kurią rašyti neįmanoma – tiesiog reikia pamatyti.
Nakvynė ir vakarienė viešbutyje dykumoje.
 
 
04.07. 5 diena. Pusryčiai. Toliau tęsiame kelionę per dykumą. Matysite mečetę, mokyklą, galbūt bedu šeimą ir „saldaus“ vandens šulinį. Iš dykumos išvažiuojame vietoje kur jūra sutinka smėlynus. Pamatysime nepakartojamo grožio vaizdus, kurie tiesiog atima žadą. Nakvynė viešbutyje ant jūros kranto ir šiek tiek vakarinio poilsio.
 
 
04.08. 6 diena. Labai anksti išvykstame pas vėžlius. Tikiuosi, kad pamatysime vėžlienes, kurios deda kiaušinius smėlyje ir paryčiais skuba link jūros. Sustosime įlankose ir Sur mieste, kuriame pagal legendą gimė Sindbadas jūreivis. Vėlesnė kelionė priklausys nuo oro. Jei bus įtarimas kad gali užklupti lietus būsime Wadi Tiwi kanjone ir Wadi Shaab kanjonu keliausime link krioklio. Tai savotiškas žygis. Reikalinga sportinė avalynė ir maudymosi bateliai. Tai vienas gražiausių kanjonų Omane. Jei leis oro salygos kalnų keliais ir oazėmis vyksime link Muscat.Matysite nerealius vaizdus.
Nakvynė Muscat.
 
 
04.09. 7 diena. Pusryčiai. Aplankysime senąją Mutrah, Sultono Mečetę, nerealų Operos teatrą ir aišku Omano Sultono kvepalų – „Amuage“ saloną. Ir tai dar ne viskas. Kas norės ilsėtis – poilsis prie jūros.
 
 
04.10. 8 diena. Pusryčiai. Laisvas laikas prie jūros.
 
 
04.11. 9 diena. Pusryčiai. Pervežimas į autobusų stotį ir kelionė į Dubai. Nakvynė viešbutyje Dubai.
 
 
04.12. 10 diena. Pusryčiai. Pažintis su Dubajumi.Šokantys fontanai, Dubai Marina ir aišku senasis aukso turgus. Laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje Dubai.
 
 
04.13. 11 diena. Apie 04.00 val. ryte vykstame į oro uostą. Skrydis į Lietuvą.
 
 
Į kainą įskaičiuota: 10 nakvynių viešbutyje, maitinimas pagal programą, gido iš Lietuvos paslaugos, vietinio gido paslauga, transportas visos kelionės Omane metu, mokami objektai, ekskursinė programa.
Į kainą neįskaičiuota :   aviabilietai 410 EUR, Omano viza nuo 15 EUR, asmeninės išlaidos.
Skaityti plačiau
Slidinėjimas Italijoje 2019 m. sausio 4-13 d.

 Mėgaukitės žiemos malonumais Italijoje!

Skaityti plačiau
Slidinėjimas Bukovelyje, Ukrainoje

Pasidžiaukite žiema Karpatų kalnuose!

Skaityti plačiau
Jau nuo 2019-ųjų balandžio - egzotiškasis Madagaskaras

 Ieškote naujų, tolimų ir egzotiškų krypčių savo atostogoms? Šis pasiūlymas kaip tik Jums! 

Skaityti plačiau
  <  1 2 3 4 .. 8  >
smart foreash
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti prisijungusius vartotojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo politika
Sutinku Išvalyti slapukus ir išeiti