Mosėdis. Kretinga. Palanga.

 

Keliaujant Kryžkalnio link aplankysime garsiuosius ąžuolinius Dionizo Poškos Baublius, kuriuose rašytojas įkūrė pirmąjį lietuvių kraštotyros muziejų. Apžiūrėsime Plungės Oginskių restauruotą dvaro sodybą. Mosėdis – vienas gražiausių, tvarkingiausių, labiausiai turistų lankomų Žemaitijos miestelių, dar vadinamas „Akmenų sostine“. Miestelio pietinėje dalyje stūkso Mosėdžio piliakalnis, aptikti Mosėdžio pilkapiai. Šauklių riedulynas, išsiskiriantis tundrą primenančiu kraštovaizdžiu, yra vienas didžiausių ir įspūdingiausių riedulynų Lietuvoje. Kretingos rajone lankysime unikalų, didžiausią Europoje Japonišką sodą su tūkstančiu bonsai medelių kolekcija, akmenų sodu, sakuromis, tvenkiniais. Važiuosime į Baltų mitologijos parką, kuris yra pirmasis ir vienintelis Lietuvoje objektas. Jame susipažinsime su Baltų tautų pirmykštės mitologijos pilna sandara, gyvame miške pamatysite visas pagrindines Baltų dievybių panteono skulptūras. Kretingoje apžiūrėsime grafų Tiškevičių dvarą su žiemos sodu, astronominį kalendorių su Saulės laikrodžiu ir pranciškonų vienuolyno ir Viešpaties Apreiškimo Švč. Mergelei Marijai bažnyčios pastatų ansamblį. Nakvynė Palangoje.

Ekskursija po Palangą. Aplankysime senąjį parką, apžiūrėsime likusias senąsias vilas ir pagrindinę Jono Basanavičiaus gatvę. Užsuksime į Antano Mončio ir Palangos gintaro muziejus.


Pastabos:
  • agentūra pasilieka teisę keisti lankomų objektų eiliškumą;
  • organizatoriai pasilieka teisę iš dalies keisti ir/ar papildyti programą;
  • dėl kelionės datos teirautis agentūroje.
 
smart foreash
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti prisijungusius vartotojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo politika
Sutinku Išvalyti slapukus ir išeiti