Raudondvaris. Vilkyškiai. Šilutė. Ventės ragas.

 

Raudondvario dvaras – tai architektūros ansamblis, kurį sudaro XVII a. 1-osios pusės renesanso pilies rūmai, šiaurinė ir pietinė oficinos, oranžerija, liokajaus namas, arklidės, ūkvedžio namelis, šiaurinis ir pietinis svirnai, ledainė ir parkas. Bitėnai, knygnešių kapinaitės. Užkopsime į legendomis apgaubtą Rambyno kalną. Vilkyškių miestelis – urbanistinis paminklas, garsus savo istorija. Šilutėje lankysime evangelikų liuteronų bažnyčią, Hugo Šojaus dvarą (edukacinė programa Dvi kultūros Rytų Prūsijos dvare apie Mažosios Lietuvos etnografines tradicijas, vaišinsimės tantės pyragu ir kava). Galima edukacinė programa Vyno kelias, kuris yra pirmasis Lietuvoje šeimos vyno ūkis. Ventės Ragas – praskrendančių paukščių karalystė. Žiedavimo stotis. Nakvynė Kintuose.

Vykstame į Judrėnus, tai senas Žemaitijos kaimas, apsuptas miškų, per kurį teka Judrės ir Šalpės upeliai. Ragausime garsiųjų Judrėnų sūrių. Aplankysime garsųjį Medvėgalio kalnąRietave susipažinsime su garsiųjų Oginskių palikimu, o Plungėje aplankysime restauruotą Oginskių dvaro sodybą su puikia ekspozicija. Energetiniai labirintai, Platelių šaltojo karo muziejus.

 

Pastabos:
  • agentūra pasilieka teisę keisti lankomų objektų eiliškumą;
  • organizatoriai pasilieka teisę iš dalies keisti ir/ar papildyti programą;
  • dėl kelionės datos teirautis agentūroje.
 
smart foreash
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti prisijungusius vartotojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo politika
Sutinku Išvalyti slapukus ir išeiti