Stakliškės. Punia. Raižiai. Birštonas. Druskininkai. Liškiava.

 

Per Aukštadvarį keliausime į Velnio duobę ir Stakliškes, kur ragausime Stakliškių midaus. Aplankysime Nemajūnų unikaliąją bažnyčią, Punios piliakalnį, kur, manoma, 1336 m. būtent ir vyko žymusis Pilėnų mūšis. Vykstame į totorišką Raižių, kur galime dalyvauti edukacinėje šimtalapio kepimo programoje. Ekskursija po Birštoną: kurorto istorija miesto muziejuje, sakralinis muziejus ir Šv. Antano Paduviečio bažnyčia, medinių skulptūrų parkas, senosios sanatorijos. Nakvynė Birštone.

Druskininkai jau nuo XIX a. garsėjo prabangiomis gydyklomis, „grožio“ šaltinių stebuklingu poveikiu – jau keletą šimtmečių žmonės gydosi įvairiais mineraliniais vandenimis. Pasivaikščiosime po senąsias gydyklas, pasigrožėsime sūriu Druskonio ežeru, prisiminsime M. K. Čiurlionį, savo muzika ir paveikslais garsinusį Druskininkus. Aplankysime garsųjį XVII a. Liškiavos Domininkonų vienuolyną. Toliau vyksime į Panaros kaimą, kur mūsų lauks susitikimas su Pilnų namų bendruomenės nariais. Edukacinė programa: SPA pramogos Birštone, midaus ir šimtalapio degustacija.


Pastabos:
  • agentūra pasilieka teisę keisti lankomų objektų eiliškumą;
  • organizatoriai pasilieka teisę iš dalies keisti ir/ar papildyti programą;
  • dėl kelionės datos teirautis agentūroje.
 
smart foreash
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti prisijungusius vartotojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo politika
Sutinku Išvalyti slapukus ir išeiti