Dzūkijos miškai

 

Atvykę į Zervynų kaimą pajusite, kad laikas čia sustojo prieš pusantro šimto metų. Zervynų ąžuolas ir drevėtosios pušys – gamtos ir senovinės drevinės bitininkystės paminklai. Apžvelgsite didžiausią Lietuvos kaimą – Marcinkonis, jame įkurto nacionalinio parko lankytojų centro ekspozicijose atsivers Dzūkijos miškų gyvenimas. Su vietiniu gidu keliausime į Čepkelių raistą. Dzūkiški pasidainavimai. Nakvynė Dauguose.

Aplankysime Daugų Šventapetrio kalnelį, Dievo Apvaizdos Bažnyčią. Aplankysime garsųjį XVII a. Liškiavos Domininkonų vienuolyną. Vėliau keliausime į Merkinės miestelį ir jo išdidųjį piliakalnį. Edukacinė programa: babkų kepimas Dzūkijos nacionaliniame parke; 1 variantas: ekskursija po Birštoną: kurorto istorija miesto muziejuje, sakralinis muziejus ir Šv. Antano Paduviečio bažnyčia, medinių skulptūrų parkas, senosios sanatorijos. II variantas: ekskursija po Alytų. Degustacija „Alitos“ gėrimų gamykloje.


Pastabos:
  • agentūra pasilieka teisę keisti lankomų objektų eiliškumą;
  • organizatoriai pasilieka teisę iš dalies keisti ir/ar papildyti programą;
  • dėl kelionės datos teirautis agentūroje.
 
smart foreash
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti prisijungusius vartotojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo politika
Sutinku Išvalyti slapukus ir išeiti