Pietų Ispanija

 

PIETŲ ISPANIJA

1 DIENA. Skrydis Vilnius – Madridas. Pažintis su vakariniu Madridu pėsčiomis: Puerta del Sol aikštės su sėkmę nešančiu nuliniu Ispanijos tašku ir miesto simboliu. Vaikščiodami senosiomis gatvelėmis pasineriame į Madrido istoriją ir aplankome Provincijos aikštę su Santa Cruz rūmais, stabtelime prie San Pedro bažnyčios ir San Migelio bazilikos – Madrido baroko šedevro, prieiname Miesto aikštę su miesto Rotuše, Luchanų bokštu ir cistercijonų namais. Pasivaikščiojimą ir pažintį su Madrido istoriniu centru baigiame monumentaliojoje Didžiojoje aikštėje. Laisvas vakaras. Nakvynė viešbutyje Madride.

2 DIENA. Pusryčiai. Tęsiame pažintį su Madridu: prabangūs Karališkieji rūmai, Katedra, viena iš gražiausių Cibelės aikštė su keturių rūmų pastatais ir neoklasikinių marmurinių skulptūrų kompleksu ir fontanais, Gran Via – įspūdinga gatvė su daugybe architektūrinių stilių, žaliasis Prado prospektas. Laisvas laikas, kurio metu siūlome aplankyti garsųjį Prado muziejų** – vieną garsiausių meno galerijų su įspūdingomis Velaskeso ir Gojos kūrinių kolekcijomis, pamatyti daugybės tapybos meistrų, tokių kaip Rubensas, Rafaelis, Ticianas, pavekslus. Išvykstame į Toremolinos. Nakvynė viešbutyje Torremolinos.

3 DIENA. Pusryčiai. Išvykstame į Kordobą. Kordoba (Cordoba) – miestas Andalūzijoje. Jau romėnų laikais tai buvo vienas svarbiausių miestų Iberijoje. Nuo VIII a. Kordobą valdė musulmonai. X a. miestas klestėjo. Tuo metu jis buvo islamo imperijos vakarinė sostinė. Šiandien Kordoba yra svarbus Europos kultūros centras. Jos senamiestis yra įtrauktas į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą. Lankomės Mezquita mečetėje, kuri demonstravo islamo galingumą. Ji pastatyta 785–787 m. Tai yra trečia pagal dydį mečetė pasaulyje. Grįžtame į Toremolinos. Laisvas laikas prie jūros. Nakvynė viešbutyjeToremolinos.

4 DIENA. Pusryčiai. Anksti ryte išvykstame į Seviliją. Po siestos – ekskursija po miestą. Finikiečių, romėnų, maurų miestas. Sevilijos simbolis yra gražiausia ir didžiausia Ispanijos katedra ir jos varpinė La Giralda. Šalia katedros esantis Karališkasis Alkasaras – buvę maurų valdovų rūmai, žydų kvartalas Santa Cruis. Nuostabus Marijos Luisos parkas. Grįžtame į Toremolinos. Laisvas laikas prie jūros. Nakvynė viešbutyjeToremolinos.

5 DIENA. Pusryčiai. Išvykstame į maurų karalystės sostinę – Granadą. Pažintis su Granados įžymybėmis: Alhambra yra rūmų ansamblis. Jis buvo pradėtas statyti, kai kalifų valdžia buvo pradėjusi silpnėti, taip siekta sukurti valdovų rojų žemėje. Kitas objektas – Granados katedra, pastatyta XVI a. Viena jos pusė yra barokinė, o kita – renesansinė. Karališkoji koplyčia pastatyta 1505–1507 m. Andalūzijos vynų degustacija*. Laisvas laikas prie jūros. Nakvynė viešbutyje Toremolinos.

6 DIENA. Pusryčiai. Laisvas laikas poilsiui prie jūros. Nakvynė viešbutyje Toremolinos.

7 DIENA. Pusryčiai. 8.00 val. išvykstame Toledo link. Pažintis su Toledo miestu. Tai istorinė Ispanijos sostinė, puikiai išsaugojusi viduramžių dvasią, kultūrą ir architektūrą. Ekskursija po miestą, kuriame gyveno ir kūrė El Grekas: Katedra – viena didžiausių krikščioniškojo pasaulio katedrų, Šv. Marijos Baltosios, Šv. Tomo, kurioje yra įžymusis El Greko šedevras „Orgaso grafo laidotuvės“; Šv. Jono bažnyčios. Laisvas laikas. Grįžtame į Madridą. Nakvynė viešbutyje Madride.

8 DIENA. Pusryčiai. Skrydis į Vilnių.

Kelionės kaina: nuo 550 EUR + aviabilietas

Į kainą įskaičiuota:
- kelionė patogiu autobusu;
- 7 nakvynės turistinės klasės viešbučiuose su pusryčiais;
- grupė vadovo-gido paslaugos;
- ekskursinė programa.

Pastabos:
- skrydis nuo 150  EUR/asm.;
- kelionės metu vairuotojų darbo ir poilsio režimą apsprendžia Europos Sąjungos priimti reglamentai;
- agentūra pasilieka teisę keisti lankomų objektų eiliškumą;
- * pažymėtiems objektams rekomenduojame turėti 120 eurų;
- į kainą neįskaičiuoti viešojo transporto bilietai, kai autobusas dėl vairavimo ir poilsio režimo privalo stovėti; organizatoriai pasilieka teisę iš dalies keisti ir/ar papildyti programą.


DĖMESIO! Nepamirškite į kelionę pasiimti asmens tapatybės kortelės arba paso, galiojančio ne trumpiau nei 3 mėnesius.

 

 
smart foreash
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti prisijungusius vartotojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo politika
Sutinku Išvalyti slapukus ir išeiti