PARYŽIUS

 

Vilnius- Varšuva- Goslaras- Paryžius-Potsdamas- Vilnius
 
1 diena.   
Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją su trumpais sustojimais. Atvykstame į Varšuvą. Ekskursinė programa po Varšuvos senamiestį. Kelionę tęsime per Lenkiją, Vokietiją. Nakvynė Vokietijoje ( Magdeburgas)..

 

2 diena.
Pusryčiai. Išvykimas iš viešbučio. Pakeliui aplankome  Vokietijos miestą Goslarą. Tai Vienas  gražiausių senosios Vokietijos miestų, įtrauktų į UNESCO pasaulio kultūros paveldo sąrašą. Pasivaikščiosime po šį nuostabų  Vokietijos miestą: būtent čia prasidėjo Vokietijos istorija, čia yra gerbiamas ir mėgstmas pasaulinės reikšmės karvedys Frydrichas Barbarosa, čia išaugo žymiūjų Symensų garsioji giminė, čia yra mėgstamos raganos...  Pamatysime Kaizerių rūmus, Šv.Simono ir Judo Katedrą, turgaus aikštę kartu su Rotuše, turtingų gildijų pastatus , turgaus fontaną,buvusią miesto iždinę ,,Stadtkammerrei,, ir kt. Laisvas laikas senamiestyje.Vykstame per Vokietiją, Prancūziją.  Nakvynė Prancūzijoje.(Metz)

3 diena.
Pusryčiai. Atvykimas į Paryžių. Pažintis  su Paryžiumi autobusu ir pėsčiomis lankome: Bastilijos aikštę, Vandomo aikštę, kvepalų muziejų, Ch.Garnier operą, Šv.Marijos Magdalenos bažnyčią, Santarvės aikštę, Invalidų rūmus, Monparnasą, Eliziejaus laukus, Monmartro -  siauras, žavias gatveles, mažus, jaukius skverelius - tai buvęs bohemiškasis Paryžiaus rajonas, Tertro aikštę - Monmartro menininkų Meka, kalvos viršūnėje iškilusi Šventosios Širdies baziliką, Kliši bulvarą, Galette malūną,  Mulen Ružą. Nakvynė viešbutyje Paryžiuje.

 

4 diena. 
Pusryčiai.Tęsinys po Paryžių:, Liuksemburgo sodai, Sitė salą su Dievo motinos katedra. Laisvas laikas suvenyrams. Norintys už papildomą mokestį galės pasikeltį į Eifelio bokštą, vėliau plauksime Senos upe    Nakvynė viešbutyje Paryžiuje.

 

5 diena.
Pusryčiai. Anksti ryte išvykimas iš Paryžiaus.  Kelionė per Prancūziją, Vokietiją su sustojimais kavos ir arbatos pertraukėlėm, poilsiui. Nakvynė Vokietijoje.
6 diena.
Pusryčiai. Kelionė per Vokietiją. Atvykstame į Potsdamą – Branderburgo  žemės sostinę , ypatingai suklestėjusį XVIII amžiuje, kai čia buvo pastatyta vasaros rezidencija Frydrichui Didžiajam – Sanssouci rūmai. Tai vienas gražiausių rūmų kompleksų Europoje, kur  didžiulėje parko teritorijoje yra išsidėstę senieji ir naujieji rūmai, svečių namai, oranžerija ir kiti pastatai.   
Nakvynei vykstame į Vokietijos-Lenkijos pasienį.

 
7 diena.
Pusryčiai. Kelionė per Lenkiją. Vėlai vakare grįžtame į Lietuvą.

Kelionės kaina:
385 EUR 
Į kainą įskaičiuota:
 • Kelionė komfortabiliu autobusu;
 • 6 nakvynės viešbučiuose su pusryčiais;
 • gido paslaugos.
   
Į kainą neįskaičiuota:  
 • sveikatos draudimas;
 • mokami objektai;
 • asmeninės išlaidos.
   
Pastabos:
 • objektų lankymo tvarka, skaičius ir įėjimo bilietų kaina gali keistis; 
 • bažnyčiose, muziejuose ir kituose mokamuose objektuose,  kelionės vadovas ekskursijų neveda.

 

 

 
smart foreash
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti prisijungusius vartotojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo politika
Sutinku Išvalyti slapukus ir išeiti