PRAHA- AQUAPARKAS-KUTNA HORA

 1.diena.

Labai anksti ryte 24:30 išvyksime iš Lietuvos.  Keliausime per Lenkiją, Čekiją. Vakare atvykstame nakvynei Čekijoje. Įsikurimas viešbutyje.

2 diena. 
Papusryčiavę pradėsime pažintį su Praha ir jos širdimi vadinamu Hradu. Ten pamatysime net 600 metų statytą šv. Vito katedrą, , romaninę šv. Jurgio bažnyčią ir Auksinę gatvelę, kur kažkada gyveno tvirtovės sargybiniai, o juos pakeitė magai, burtininkai ir alchemikai..Pilies vartus su XVIII a. kovojančių milžinų statula aukso portalą.Vingiuotomis Mala Strana gatvelėmis leisimės iki įspūdingos šv. Mikulašo bažnyčios, garsiojo Karlo tilto. ustosime prie šventojo Nepomuko svajonėms išsipildyti, praeisime parako bokštus. Senajame mieste apžiūrėsime Rotušės aikštę, astronominį laikrodį, Jano Huso paminklą. Nuvyksime į Vaclovo aikštę ir ten turėsime 2,5 valandos laisvo laiko pavalgymui ir pirkiniams. Po to vyksime į didžiulį prekybos centrą 2,5 valandoms..Nakvynė viešbutyje Prahoje.

3 diena.
Pusryčiai.Vykstame į Aquaparką,kur praleisime laiką besimaudydami  3 valandom. www.aquapalace.cz. Vėliau vyksime  įVykstame į UNESCO saugomą buvusį karališkajį miestą Kutną Horą. Apžvalginės ekskursijos metu apžiūrime kalnakasių globėjos Šv.Barboros katedrą, miesto senamiestį, itališkus rūmus. Po to vykstame  link Lenkijos. Nakvynė Lenkijoje. 
 
4 diena.
Pusryčiai. Kelionė per Lenkiją, Lietuvą, su sustojimais trumpam poilsiui.  Vėlai vakare grįžimas į Šiaulius.
 
Kelionės kaina:
195 EUR
 
Į kainą įskaičiuota:
  • kelionė turistinės klasės autobusu,
  • 3 nakvynės su pusryčiais  viešbučiuose,
  • gido paslaugą visos kelionės metu,
  • kelionės dokumentų paruošimas.
     
Į kainą neįskaičiuota:
  • mokami objektai ( apie 25EUR),
  • asmeninės išlaidos,
  • draudimas.

 

 
smart foreash
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti prisijungusius vartotojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo politika
Sutinku Išvalyti slapukus ir išeiti