PORTUGALIJA 8d.

 Lisabona – Porto -  Nazare - Braga - Coimbra -  Fatima - Obidos-Batalija - Alkobasa-Tomar Evora - Sintra - Cabo da Roca - Lisabona

 

1 Diena.
Skrydis 10:45 val.Vilnius – Lisabona, su persėdimu  Rygoje. Atvykimas į Lisaboną 15:45 val. Sutikimas oro uoste. Pervežimas į viešbutį. Apgyvendinimas. Laisvas laikas. 
Nakvynė viešbutyje Lisabonoje.
 
2 Diena.
Pusryčiai.  Ekskursija Portugalijos sostinėje Lisabonoje: Važiuojame prie didžiulės Kristaus statulos, tokios pačios kaip Brazilijoje, kuri pastatyta atminti antrąjį pasaulinį karą.  Pažintis su istoriniu miesto centru: Bajša kvartalas, atstatytas iš griuvėsių po žemės drebėjimo įvykusio 1755 m.; Nepriklausomybės prospektas, įrėmintas kaštonų alėjomis; Restauratorių aikštė su granito obelisku, pastatytu 1886 m., paminėti išsivadavimo iš Ispanijos ekspansijos; Rossio aikštė su nuostabiais bronziniais fontanais; Nacionalinis teatras; Komercijos aikštė. Belemo sargybos bokštas – švyturys, gotikinis Šv. Jeronimo vienuolynas, kuriame ilsisi garsiojo jūrų keliautojo Vasko da Gamos palaikai, paminklas Jūrų užkariautojams. Laisvas laikas, kurio metu siūloma aplankyti Okeanariumą. Vakarienė nacionaliniame restorane su „Fado“ programa.     Nakvynė viešbutyje Lisabonoje.

 

3 diena.
Pusryčiai. Kelionė į Portą.. Pažintis su šiaurės Portugalijos sostine Portu. Tai antras pagal dydį šalies miestas. Porto regionas visame pasaulyje garsėja savo vynais, dėl šios priežasties Porto dažnai vadinamas ir portveino tėvyne. Pažintis su miestu: Pranciškonų bažnyčia, garsėjanti nuostabiu interjeru, dekoruota paauksuoto medžio raižiniais, įžymieji Biržos rūmai, paminklas Jūrų keliautojui Henrikui.Pietūs.Pasiplaukiojimas Douro upe. Ekskursija į vyno rūsius, kur turėsime galimybę degustuoti garsiausią Portugalijos vyną – portveiną. Laisvas laikas. Nakvynė Porto.

 

4 Diena.
Pusryčiai viešbutyje. Išvyka į pačią šiauriausią ir įspūdingiausią Portugalijos dalį.  Išvyka į Bragos miestą, kuris laikomas religiniu Portugalijos centru. Į šiaurę nuo Porto esantį Bragos miestą romėnai buvo pavertę imperijos provincijos Galicijos sostine. Vėliau užplūdę maurai jį visiškai sugriovė. Miestą atgavę krikščionys nusprendė parodyti visą savo religijos galybę. Bažnyčios, bazilikos, varpinės, koplyčios tiesiog lipa viena ant kitos, o jų viduje – žvakidžių, Jėzaus Kristaus, šventų paveikslų ir rožinių galybė. Apžiūrėsite Bom Jesus kompleksą – milžinišką katedrą su į ją besidriekiančiu 116 m ilgio barokiniu laiptų taku. Įveikus šią, rodos, begalybę laiptų, lyg apdovanojimą gausite nuostabią miesto ir apylinkių panoramą iš terasos, esančios 564 metų aukštyje. Taipogi lankysitės mažame, jaukiame, kalvų apsuptame Guimaraes miestelyje, kuriame gimė pirmasis Portugalijos karalius ir kuris dėl to laikomas portugalų tautos lopšiu. Atvykstame į buvusį žvejų miestelį Nazare. Čia nuostabūs paplūdimiai ir įspūdinga panorama Nakvynė Nazare
 
5 Diena.
Pusryčiai. Atvykstame į senąją Portugalijos sostinę - Koimbrą. Aplankysime mieste veikiantį vieną seniausių Europoje - Koimbros universitetą, įkurtą 1290 m. Šiose vietovėse, kur dabar stovi miestas Koimbra, romėnai paliko didingus savo buvusio miesto Conimbriga griuvėsius. Tie griuvėsiai primena buvusį romėnų valdymo laikotarpį. Trumpa ekskursija po miestą: Sé Velha (Senoji katedra), Sé Nova (Naujoji katedra), Praça do Comércio aikštė. Pietūs.Po to lankome rečiausią Portugalijos objektą – urvus Grutas de Moeda. Išgirsite legendą apie urvus. Kelionę tęsime į Fatimą.Grįžtame į Nazare. Nakvynė Nazare.

 

6 Diena.
Pusryčiai. Išvykimas į Obidos, žavų Portugalijos miestelį apsuptą viduramžių tvirtovės sienomis. Trumpa pažintis su miestu: XVIII a. tvirtovės vartai, Šv. Mergelės bažnyčia. Vykstame į Bataliją, kur apžiūrime įspūdingąjį Šv. Mergelės Marijos Vitorijos vienuolyną – portugalų gotikos perlą. Išvykimas į Alkobasa miestelį, kuriame aplankome vieną gražiausių viduramžių cistersų ordino vienuolyną ir bažnyčią. Bažnyčioje palaidotas Portugalijos karalius Pedras ir jo slaptoji žmona Inesa de Castro. Tragišką karaliaus ir Inesos meilę ne kartą apdainavo portugalų poetai. Kelionė į Tomar. Pažintis su Tamplierių ir Kristaus ordino vienuolynu. Tai vienas iš svarbiausių Portugalijos paminklų, atspindintis daugiau nei 500 metų trukmės Portugalijos meno istorijos laikotarpį. Nakvynė viešbutyje Nazare.
 
7 Diena.
Pusryčiai. Vykstame į Sintrą, tai netoli sostinės žalumoje skendintis miestelis. (Įtrauktas į UNESCO saugomų objektų paveldo sąrašą). Čia pamatysime senovines sodybas, unikalų romantizmo epochos architektūros paminklą  – Penos dvarą – Portugalijos karalių vasaros rezidenciją, įsikūrusią ant kalno viršūnės; Išvykstame prie labiausiai į vakarus nutolusio Europos žemyno taško Cabo da Roca (Uolos kyšulys). Nepakartojama Atlanto vandenyno panorama nuo kyšulio krašto. Toliau aplankome žymiuosiu kurortus  Kaskais ir Estoril . Šiuos kurortus pamėgę aristokratai iš viso pasaulio. Garsėjantys prabangiomis vilomis, eukaliptų giraitėmis, geriausiais centrinės Portugalijos paplūdimiais, nuostabiais viešbučiais, prabangiais restoranais, aukščiausio lygio golfo laukais, Formulės 1 trasa.
 Nakvynei viešbutyje Lisabonoje.

 

8 Diena.
Pusryčiai. Laisvas laikas suvenyrams, pasivaikščiojimui po Lisaboną. Transferas į oro uostą.16:10 val išskridimas. Rygoje būsite 22:40 val.
 
Kelionės kaina:
800 Eur

 

Į kelionės kainą įskaičiuota:
 • pasitikimas oro uoste ir visi pervežimai pagal programą;
 • 7 nakvynės 3*** su pusryčiais: 3 nakvynės Lisabonoje , 1 nakvynė Porto, 3 nakvynės Nazare kurorte.
 • Pietūs Porto ir Koimbroje
 • ekskursinė programa su rusakalbiu gidu; 
 • kelionės dokumentų sutvarkymas.

 

Į kelionės kainą neįskaičiuota:
 • tarptautinių skrydžių bilietai Vilnius – Lisabona – Vilnius-  320 Eur + bagažas 20 kg. - 30 Eur = 350 eur
 • bilietai į mokamus objektus :degustacija Porto  - 10 eur; kruizas- Douro upe- 15 eur ;Urvai- 7 eur; Sintra- 8 eur; Penos pilis – 14,5 eur;  ekskursija į šiaurinį tašką Portugalijoje ( 26d) - 30 eur. Su pietumis 50 Eur.,  vakarienė su „Fado“ programa (su gėrimais)- 20 Eur
 • medicininių išlaidų draudimas; 
 • asmeninės išlaidos. Vakarienės ir pietūs  nuo 15 eur
   
Viešbučiai planuojami:  
 • Lisabona- Vip Berna 3*; Porto - Star INN 3*; Nazare- Mare 3*.

  
smart foreash
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti prisijungusius vartotojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo politika
Sutinku Išvalyti slapukus ir išeiti