Šiaurinės Italijos perlas su San Marino valstybe

 


1 DIENA. 

Vilnius – Čekija.
Labai anksti ryte išvykimas iš Lietuvos Važiuojame per Lenkiją ir Čekiją. Nakvynė viešbutyje Čekijoje Brno. 

2 DIENA. 
Vykstame Karintijos žemės sostinę Klagenfurtą.Trumpa ekskursija po senamiestį. Tai miestas, kuriame gausu istorinių, architektūrinių ir kultūrinių įdomybių. Ekskursijos metu aplankysime pagrindinę Klagenfurto aikštę Alter Platz, seniausią mieste, XVI a. pastatytą ir miesto „įkūrėjui“ drakonui skirtą fontaną, barokinę katedrą „Auksinės žąsies“ namą, Landhaus pastatą, miesto teatrą.   Kelionė per Austriją, Italiją. Nakvynė viešbutyje Italijoje Vicencoje. 
 
3 DIENA.  
Vičenza- Sirmione 95 km.Sirmione- Malcesine
Sirmionėje susipažinsime su antikos kurortu ,bažnyčios Santa Maria ir san Pietro ir XIII a. Slaidžerių pilis ir maudynės nepaparasto švarumo vandenyje. Kurorte papietausime , praleisime 3 valandas.
Toliau keliausime į Malčezinės (Malcesine) kurortą  ir vėl mus stebins skalidžerių įtvirtinimai, pilys XIII a. pastatyta Skaligero pilis, kurios varpinėje vis dar skamba 600 metų senumo bokšto varpas. Pasivaikščiosime Malcesinės viduramžių miesto krantine, ragausime vyno, ir grožėsimės nepaprastais Gardos ežero vaizdais. 
Iš Malčezinės vyksime nakvynei į kurortą Viareggi.viešbutis Tahiti.
 
4 DIENA.
Pusryčiai .Visa diena  poilsio prie Ligūrijos jūros. Nakvynė Viešbutis „TAHITI“. Viareggio paplūdimys įeina į 10- ties geriausių paplūdymių dešimtuką Italijoje . Vakare savarankiškas  pasivaikščiojimas Belle Epoque promenada  passeggiata, madingų parduotuvių ir dizainerių vieta.  Nuo birželio vidurio iki rugpjūčio vidurio vyksta koncertai. Viareggio yra ramus, išskyrus vasarą,  spalvingų Italijos Karnavalų paradų miestas. 
 
5 DIENA.
 Pusryčiai. Vyksime į  meilės Porto Venere miestelį, sustojimas La Specijoje. Pagal galimybę plaukimas laivu. Miestelio istorija siekia dar pirmąjį amžių prieš Kristų. Romos laikais Porto Venere buvo žvejų kaimelis. O po Vakarų Tomos Imperijos žlugimo čia buvo įkurtas Bizantijos Imperijai priklausantis laivynas, Miestelyje dominuoja viduramžių  gotikinė XIII architektūra,pilys, XI a siauros gatvelės, o centrą puošia išdidžiai stūksanti pilis, kurią apdainavo Baironas, Dantė ir Petrarka.Po pietų vykstame link San Džiminjano San Džiminjanas (San Gimignano) – viduramžių miestas, klestėjęs 12-13 a., kuomet kelios kilmingos šeimos pastatė net 76 bokštus, iškilusius virš miesto.Šiandien iš jų likę tik 14 bokštų. San Džiminjanas yra įtrauktas į UNESCO  Pasaulio paveldo sąrašą. Nakvynė viešbutyje Alcide Poggibonsi miestelyje.
 
6 DIENA.
Pusryčiai. Vykstame į San Marino valstybę 270 km...Ekskursinė programa po mažiausią europos sąjungos valstybę.Trys pilys ant kalno tai San marino simbolis,kurios gynė išdidžią valstybę nuo priešų.Lankysime San marino Baziliką, kurioje palaidotas šventasis Marinas šios valstybės įkūrėjas,Palazzo publico, piazza dela Liberta, Garibaldžio paminklą, viduramžines gatveles ir kt. Degustuosime vyną, brendį ir kt. Bus skirtas laikas  pirkiniams, odos gaminiai , patys geriausi europoje už nedidelę kainą. 16 valandą išvyksime į Vičensą. Nakvynė Italijoje Vičencoje
 
7 DIENA.
Pusryčiai. Vyksime  į nakvynės vietą Čekijoje Brno miestą apie  800 km.Pakeliui Italijoje lankome žvaigždės miestą tvirtovę PALMANOVA. Miestas Venecijos valstybės fortifikacijos simbolis.Tai vienas iš 8 miestų Europoje žvaigždės miesto  plano miestas. Palmanova apsupta giliu grioviu kur į miestą buvo patenkama tik pro vienintelius vartus.Tai miesto globėjos šventosios Justinos miestas. Apžiūrime Piazza Grande ir jos įžymybes. Tai ligoninės, Katedra -Duomo di Palmanova,Fortifikacijos vartai, varpinė, 11 Palmanovos karvedžių išsidėstę aplink aikštę. Austrijoje  sustosime papietauti restorane.Nakvynė Brno.
 
8 DIENA.
Pusryčiai, vykstame į Lietuvą per Čekiją, Lenkiją. Vėlai vakare grįžimas į namus.
 
Kelionės kaina:
480 EUR
 
Į kainą įskaičiuota:
  • Kelionė komfortabiliu autobusu,
  • 7 nakvynės viešbučiuose su pusryčiais,
  • gido paslauga visos kelionės metu,
  • aikštelių,
  • įvažiavimų į miestus mokesčiai,
  • programos įgyvendinimas.
 
Į kainą neįskaičiuota:
  • sveikatos draudimas kelionės metu,
  • pagalvės mokesčiai ( jeigu jie bus taikomi),
  • asmeninės išlaidos,
  • įėjimai į lankomus objektus.
 

 

 
smart foreash
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti prisijungusius vartotojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo politika
Sutinku Išvalyti slapukus ir išeiti