Izraelis – Palestina – kelionė į Pažadėtąją žemę.

 1 diena. 

Atvykstame į Tel Avivą. Iš oro uosto važiuojame į Jaffą – seniausią Tel Avivo dalį, menantį biblijinius laikus. Siauros gatvelės, daugybė meno galerijų, „paminklas“ apelsinmedžiui, nuostabi krantinė, originalūs namų numeriai ir dar daug smagių įspūdžių laukia šiame mieste.  Autobusu pravažiuojame per Tel Avivą, XX a. pradžioje įkurtą miestą.Vėliau vykstame į Haifą, kur matysite Carmel  kalne (546 m.) įsikūrusį vienuolyną. Tai vieta susijusi su pranašu Elias (Senojo Testamento pranašu), svarbiu visoms trims monoteistinėms religijoms ir Šv. Šeima iš Naujojo Testamento. Aplankome Bahajų persiškus sodus, kurie pelnytai vadinami vienais gražiausių persiškų sodų pasaulyje. Pravažiuojame pro vokiečių kvartalą.
Nakvynei ir vakarienei vykstame į Nazarete

 

2 diena.
 Pusryčiai. Pažintis su Nazeretu – vienu didžiausiu Galilėjos miestų, išsidėsčiusių kalvų apsuptame slėnyje. Didžioji Jėzaus žemiškojo gyvenimo dalis prabėjo būtent Nazarete, čia jis praleido savo vaikytę ir jaunystę.Tai vienas svarbiausių Šventosios žemės traukos centrų.Lankomės Apreiškimo Bazilikoje, Nazarete, kur Angelas apreiškia Marijai.Vykstame į – Safed. Tai vienas iš trijų šventų žydų miestų, kuris dar vadinamas kabalistų centru.  Miestas įsikūręs ant kalvos, garsėjantis sinagogomis, nuostabiais vaizdais ir geriausiomis meno galerijomis. Esant galimybei, paragausime Jemeno žydų patiekalų. 
Vakarienė ir nakvynė Nazarete.
 
3 diena.
Pusryčiai. Išvykimas į Taboro kalną , bei Jėzaus krikšto vietą. Vykstame link Betliejaus, kur matysime Kristaus Gimimo Bažnyčia), viena švenčiausių vietų krikščionims. Vakarienė ir nakvynė Betliejuje.
 
4.diena.
Pusryčiai. Vėliau vykstame į Jeruzalę – Yad Vashem muziejų. Muziejus – paminklas holokausto aukoms. Tai klasikinis pavyzdys, kaip neįkyriai ir tobulai, naudojant daugybę simbolikos ir dokumentinės medžiagos parodyti pasauliui žydų tautos tragediją. Pagal galimybę, laisvas laikas Jeruzalėje.
Vakarienė ir nakvynė Betliejuje
 
5diena. 
Pusryčiai.  Jeruzalė. Panorama nuo Alyvmedžių kalno, Gethsemane sodas, Via Dolorosa, Kristaus kapo Bažnyčia, senamiestis, arabų ir žydų kvartalai, vakarinė siena (kitaip vadinama Raudų siena), Damasko vartai etc. Tai diena skirta tikriausiai švenčiausiam miestui pasaulyje. 
Nakvynė ir vakarienė Betliejuje.
 
6 diena.
Pusryčiai. Keliaujame link Negyvosios jūros. Sustojimas ir išsimaudymas. Lankomės biblijiniame Jericho mieste ir Ein Gedi Nacionaliniame parke, kuris garsėja šaltiniais ir yra dykumoje. Grįžtame vakarienei ir nakvynei į Betliejų.

7 diena. 
Pusryčiai .Išvykimas poilsiui į Nataniją.
 
8 diena. 
Pusryčiai. Pervežimas į oro uostą. Skrydis namo.
 
Kelionės kaina:
880 EUR (papildoma nakvyne prie Viduržiemio jūros)
 
Į kainą įskaičiuota:
  • Transferai iš oro uosto ir atgal,
  • apgyvendinimas 3* viešbučiuose su pusryčiais ir vakarienėmis (išskyrus Nataniją),
  • 2 nakvynės Nazarete, 4 nakvynės Betliejuje,
  • 1 nakvynė Natanijoje lydinčio gido paslauga iš Lietuvos visi bilietai į mokamus objektus pagal programą.
     
Į kainą neįskaičiuota:
  • aviabilietai Vilnius- Tel Avivas – Vilnius,
  • asmeninės išlaidos,
  • arbatpinigiai.

 

 
smart foreash
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti prisijungusius vartotojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo politika
Sutinku Išvalyti slapukus ir išeiti