LATVIJA Vilnius- Rundalė - Ryga- Jaunpils pilis

 1.Diena.

Anskti ryte 6:00 val išvykimas iš Lietuvos  Vilniuje. Kelionė link Latvijos. Pakeliui aplankome Rundalės rūmus – vieną iš nuostabiausių Latvijos baroko ir rokoko stiliaus statinių. Tai vasaros rezidencija. Ją XVIII  a. pradėjo statyti kunigaikšits E. J. Bironas. Rūmus suprojektavo ir statyboms vadovavo italų architektas F. B. Rastrelis.Pasisvečiavę, vyksime į Rygą. Ekskursinė programa po vakarinę Rygą. Latvija, atkūrusi nepriklausomybę, pilyje įkūrė Latvijos prezidento rezidenciją. Keliausime į istorinį ir geografinį miesto centrą – Domo aikštę, kurioje stovi didinga Šv. Marijos (Domo) katedra. Pamatysime pačią seniausią ir aukščiausią Rygoje - Šv. Petro bažnyčią, istoriniuose šaltiniuose paminėtą 1209 m., turinčią 123 m. aukščio bokštą, iš kurio atsiveria Rygos panorama. Juodagalvių riterių namas -  puošniausias Rygos pastatas, prikeltas iš griuvėsių, kurio salėse kažkada yra koncertavę XIX a. garsūs kompozitoriai F. Listas ir R. Wagneris.

Rygos  Laisvės paminklas (skulptorius K. Zalė) – latvių tautos nepriklausomybės ir vienybės simbolis. Laisvu laiku galėsime pasivaikščioti vaizdingomis senojo miesto gatvelėmis, jaukiose kavinukėse paragauti gardžios kavos arba pasigėrėti miestu iš paukščio skrydžio - pakilę į Šv. Petro bažnyčios bokšte esančią apžvalgos aikštelę.
Nakvynė viešbutyje Rygoje 3* 

2.Diena
Pusryčiai..Vykstame į Jaunpils pilį. Jaunpils pilis yra viena iš nedaugelio viduramžių pilių, kuri išlaikė savo pirminę išvaizdą. Ši pilis, kurią 1301m. pastatė Livonijos ordino magistras Gotfrydas fon Roga, buvo Livonijos ordino tvirtovė. Daugiau kaip 350 metų pilį valdė baronų Rekų giminė. Šiandien pilyje vyksta visas Jaunpilio bendruomenės gyvenimas. Kartu su vienuoliais, pilies šeimininkais ir tarnais galėsite tapti tikrais viduramžių herojais. Po ekskursijos viduramžių smuklėje bus paruoštos vaišės su tam laikmečiui gaminamais patiekalais, vynu ir desertais. Po to išvykimas link namų. Vakare grįžimas į Lietuvą.

Kelionės kaina: 85 Eur

Į kainą iskaičiuota:
 • kelionė turistinės klasės autobusu,
 • gido paslauga visos kelionės metu,
 • viena nakvynė viešbutyje Rygoje,
 • ekskursinė programa.
   

Į kainą neįskaičiuota :

 • Vakarienė viešbutyje 16 Eur,
 • ekskursija po Rundalę 8 Eur,
 • Ekskursija Jaunpils 7 Eur,
 • Viduramžių vaišės pilyje 8,5 Eur

   
 
smart foreash
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti prisijungusius vartotojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo politika
Sutinku Išvalyti slapukus ir išeiti