Saksonijos Šveicarija. Vaizdingos Drezdeno apylinkės (4 D./3 N.)(KAINA 195 EUR)

 

Saksonijos Šveicarija.
Vaizdingos Drezdeno apylinkės ir didi jos praeitis
Gegužės 1-4 d.
Kelionės kaina- 195 EUR

 
1. Diena.
Išvykstame iš Lietuvos, iš Vilniaus labai anksti. Nakvynė viešbutyje  Lenkijoje.
 
2. Diena
Pusryčiai. Kelionė vaizdingomis Drezdeno apylinkėmis. „Saksonijos Šveicarija" – tai uolos, išraižytos gilių tarpeklių, besitęsiančios lygumos, įvairios reljefo formos. Maršrutas tęsiasi palei didingomis pilimis pakrantėje garsėjančią Elbės upę. Atvykstama į Ratheino uolų, tarpeklių, stačių šlaitų ir akmeninių sienų *labirintus. Einant akmeniniu 76 m ilgio Bastėjos tiltu, grožimasi nuostabiausia Vokietijos gamtos panorama: kabančiomis uolomis, skardžiais, arkomis. Toliau vykstama į Stolpeno pilį, kurioje buvo kalinama karaliaus Augusto stipriojo meilužė grafienė Cosel . Apžiūrime grafienės išlikusius daiktus, originalų tualetą, virtuvės reikmenis. Pamatysime vieną giliausių šulinių pilies teritorijoje.
Maudynės terminiuose baseinuose Toskana Therme Bad Schandau.(3 valandos)
Nakvynė prie Drezdeno.
 
3. Diena.
Pusryčiai.Vykstame į Moritzburgo pilį , pilies parką, kur seniau buvo Saksonijos kunikaikščio Augusto Stipriojo medžioklės dvaras.1723 - 1736 m. pagal vokiečių architekto Pepelmano projektą tvenkinių vandenyse buvo supilta sala, kurioje buvo pastatytas baroko stiliaus architektūrinias ansamblis įrėmintas keturiais kampuose išdėstytais bokštais. Aplink pastatus buvo įveistas sodas, įrengtas parkas. Kadangi čia dažnai vykdavo medžioklės, tai ir rūmų viduje sukaupta daug unikalių medžioklės atributų ir trofėjų kolekcija.
Dabar Moritzburgo pilyje rengiami spektakliai ir klasikinės muzikos koncertai. Turistai ir miestiečiai atvyksta apžiūrėti turtingą rūmų ekspoziciją, pasivaikščioti parko takais, vedančiais į netoliese esančius miškus ir begalės nuostabių vandens telkinių. Važiuojame į Drezdeną.
 Ekskursija Drezdene. Pasirinktinai ir pageidaujant lankome Zwinger rūmus. Pamatysime Siksto Madoną tapytą Rafaelio 1516 metais,Rembranto, Tičijano,Veronezės, Rubenso, Diutrerio darbus. Pageidaujant aplankysime geriausią vokietijos transporto muziejų. Saksonijos žemės sostinė Drezdenas seniau vadintu „Florencija prie Elbės upės". Ekskursija po miestą: katalikų katedra Hofkirche, kurios rūsiuose ilsisi Saksonijos žemių valdovai,teatro aikštė,Augusto tiltas,Landtagas Rezidenciniai rūmai, operos teatras, Zwinger rūmai, „Europos balkonu" vadinama Bruhl terasa, protestantų katedra Frauenkirche ir kt . Ir aišku laikas skirtas pirkiniams didžiuliai Drezdeno pasažai,,Altmarkt” . Išvykstame į Lenkiją.
Nakvynė  viešbutyje.
 
4. Diena.
 Pusryčiai, vykstame į Lietuvą per Lenkiją.Vakare grįžimas į Lietuvą.
 

Į kainą įskaičiuota:

  • kelionė komfortabiliu autobusu,
  • 3 nakvynės su pusryčiais,
  • gido paslauga,
  • ekskursinė programa,
  • sveikatos draudimas.
 
Į kainą neįskaičiuota:
  • mokami objektai,
  • asmeninės išlaidos.
 
*Kelionės objektų kainos ir eiliškumas tikslinami prieš kelionę.

 

 
smart foreash
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti prisijungusius vartotojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo politika
Sutinku Išvalyti slapukus ir išeiti