PRAHA - KARLOVY VARY - DREZDENAS RUGPJŪČIO (3N.) 15-18 D. (KAINA 220 EUR) IŠPARDUOTA!!!

 

 IŠPARDUOTA!!!!

Praha- Karlovy Vary -Drezdenas
 4 dienos ( 3 nakvynės su pusryčiais) rugpjūčio 15-18 diena 2019.
 
1 diena. Anksti ryte 00 val. išvykstame iš Šiaulių.Kelionė per Lenkiją, vakare atvykstame į nakvynės vietą Lenkijos-Čekijos pasienį. Nakvynė viešbutyje Nachode.
 
 
2. Diena. Pusryčiai viešbutyje.Vykstame į Prahą. (170 km) Pažints su   Praha ir jos širdimi vadinamu Hradu. Ten pamatysime net 600 metų statytą šv. Vito katedrą, romaninę šv. Jurgio bažnyčią,prezidentūrą ir auksinę gatvelę, kur kažkada gyveno tvirtovės sargybiniai, o juos pakeitė magai, burtininkai ir alchemikai. Pasivaikščiosime vienu iš seniausių Europoje akmeniniu Karolio tiltu, o savo norus galėsite pakuždėti seniausiai mieste Šv. Nepomuko skulptūrai. Senamiesčio aikštė, kurią juosia pastatai, saugantys spalvingą Prahos miesto istoriją; miesto Rotušė su astronominiu laikrodžiu, skaičiuojančiu ne tik valandas! Parako bokštas – senieji miesto vartai, Vaclovo aikštė – prekybinis miesto centras, kuriame senovėje šurmuliavo arklių turgus. Laisvas laikas.Vykstame į viešbutį ,apsigyvensime, pailsėsime ir autobusu vyksime į čekišką užeigą, kurioje lauks vynas ,šokiai, šventinė vakarienė ir nuostabi čekiška programa. Nakvynė viešbutyje Prahoje.
 
3. Diena. Pusryčiai  viešbutyje, vykstame apie (127 km) km link Karlovy Varų, būsime pakerėti buvusiu vokišku kurortu(Karlsbad) jo ramybe, švariu miško oru, nepakartojamo grožio architektūriniais paminklais ir mineralinių vandenų šaltiniais. Ragausime vaikštinėdami daugiau nei 12 šaltinių mineralinį vandenį.Aplankysime geizerinę kolonadą,turgaus kolonadą, malūninę kolonadą su mineraliniu vandens šaltiniu,laisvės šaltinį ir k t.Pamatysime gražiausią Europoje XIX a. viešbutį PUPP, susipažinsime su jo istorija, pamatysime šv.Petro Cerkvę, pilies bokštą ir kitus objektus.Po pietų išvyksime iš Karlovy Varų, kelionė į Drezdeną. (177 km.)Apžvalginė ekskursija pėsčiomis po Drezdeną, vadinamą “Elbės Florencija”. Pasivaikščiojimas Briul terasa - “Europos balkonu”; atstatyta Dievo Motinos katedra; „Karališkoji eisena“ - freska iš daugybės porcelianinių plokštelių, kurioje pavaizduoti Vetinų dinastijos kunigaikščiai; renesanso stiliaus Karališkieji rūmai ,Tašenbergo rūmai (pastatyti Augusto stipriojo favoritei grafienei Kozel); garsioji Zemperio opera, kurioje dirbo J.S.Bachas, F.Mendelsonas – Bartoldis, K.M.Veberis ir kiti garsūs muzikai; Augusto stipriojo baroko šedevras - Cvingerio rūmai, rūmų panorama nuo Nimfų fontano. Išvykimas iš Drezdeno.(130 km.) Nakvynė Lenkijoje, Żarska Wieś, Zgorzelec, hotel Picaro.
 
4. Diena. Pusryčiai. Kelionė per Lenkiją, Lietuvą. Vėlai vakare grįžtame į Lietuvą.
 
 
Kelionės kaina 220 EUR
 
Į kainą įskaičiuota:kelionė komfortabiliu autobusu, 3 nakvynės su pusryčiais, gido paslauga.
 
Į kainą neįskaičiuota: mokami objektai, asmeninės išlaidos, sveikatos draudimas, šou programa apie 26- 30 eur
 
 

 
smart foreash
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti prisijungusius vartotojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo politika
Sutinku Išvalyti slapukus ir išeiti