Gruzija: kalnai, gamta (Biržėlio 5 d./ Kaina 425 eur) LIKO 5 VIETOS!

 

GRUZIJA. KALNAI. GAMTA.


Liko 7 vietos!
Kelionės kaina: 425 EUR

1 DIENA.
Skrydis į Kutaisį. Pasitikimas oro uoste. Atvykimas į viešbutį, pietūs. Vykstame į Martvilio konjoną. Tai vieta su rečiausiomis medžių rūšimis, povandeninėmis upėmis ir kriokliais. Tai viena iš gražiausių ir lankomiausių vietų Gruzijoje. Per daugelį metų pratekėdamas vanduo nuo 40 metrų uolų suformavo upes. Konjonai nuostabaus grožio, apsupti smaragdo spalvos vandeniu ir augmenija. Šioje uoloje yra daug labai gražių krioklių. Vienas net 7m. aukščio.
Kutaisis – antras pagal dydį miestas su tūkstantmete  istorija. Kažkada buvo Kolchidijos karalystės sostinė. Pagal legendą čia buvo atvykę argonautai ieškoti aukso vilnos. Aplankysime “Salaplijos” draustinį. Čia pasigrožėsime nepakartojamais vaizdais stalaktitų ir stalagmitų uolų. Dienos pabaigoje aplankysime tikrą gruzinišką šeimą, kur laukia padengtas stalas su vynu, gruziniškais šokiais ir svetingais šeimininkais. Nakvynė viešbutyje.Kutaisyje.
 
2 DIENA
Pusryčiai. Išvykimas į Tbilisį. Pakeliui sustosime pasigrožėti ir jei pageidaujate nusipirkti gruziniškų keramikos dirbinių. Juose galima ir gaminti valgį orkaitėje. Pakeliui aplankome BARŽOMĮ. Tai ne tik sveikatingumo įstaiga, bet ir vieta su unikaliomis gamtinėmis sąlygomis. Dėka jų galima drąsiai tvirtinti, kad jeigu ir nebūtų mineralinio vandens, Boržomis būtų mėgiamas kurortas.Tai nuostabi vietovė, įsiterpusi tarpeklyje ir apsupta Kaukazo kalnų, augančių 3000 m.aukštyje virš jūros lygio. Bet Baržomis labiau žinomas kaip gydomasis kurortas, kur žmonės atvažiuoja atstatyti sveikatą, gydyti įvairias ligas. Laisvas laikas Tbilisyje. Vakare aplankysime gruzinišką restoraną, kur be skanaus maisto, čačos ir vyno, jūsų laukia uždegantys gruziniški šokiai. Nakvynė viešbutyje.
 
3 DIENA
Pusryčiai. Mūsų laukia didingas Kazbekas.( 5047 m) Trečias Kaukazo kalnagubrio, esančio Gruzijoje, kalnas. Kazbeki- istorinė Gruzijos sritis per kurią eina senovinis gruzinų karo kelias.
Pakeliui apžiūrėsime ankstyvojo feodalizmo tvirtovę Ananuri, iš kurios atsiveria nuostabūs vaizdai.Pravažiuosime per Gudauri gyvenvietę, esančią 2200 m.aukštyje.Vykstame į Kazbeki.
 
Pietūs. Ragaujame vietinius valgius- chinkali, pchlovani, chabisgina.Toliau dieną praleisime Kaukazo kalnuose. Norintys galės pasikelti su džipais į Kazbeką. Apžiūrėsime šv.trejybės cerkvę Gergeti ( XIV amž) ir pamatysime nepakartojamą vaizdą į Kazbeko slėnį. Nakvynei grįšime į Tbilisį
 
4 DIENA
Pusryčiai.Ekskursiją po Tbilisį. Apžiūrime trečią pagal dydį pasaulyje Pravoslavų Troickio soborą. Senojo Tbilisio širdyje aplankysime didingą Matechos šventovę, kur pagal legendą melsdavosi carienė Tamara. Pakilsime į Tbilisio širdį ir sielą – Narikalo tvirtovę. Tvirtovė stovi ant uolos viršūnės, iš kur atsiveria didingas vaizdas į miestą. Nusileidę pakliūsime tarp margų gatvelių su balkonėliais ir parduotuvėlėmis. Toliau pasieksime uolą su kriokliu ir keliausime link pirčių. Apžiūrėsime sieros pirčių rajoną Anatotubaną, kur tarp pastatų kupolo iškilusi išpuošta raižiniais didinga Margoji pirtis.Pasivaikščiosim senomis gatvėmis iki seniausio miesto pastato Ančischati šventovės ( VI amž) baigsim mūsų pasivaikščiojimą prie senojo bokšto su laikrodžiu, kur angelas varpo dūžiu paskelbs pietus.Pietūs. Aplankysime kiekvienam gruzinui šventą senovės Gruzijos sostinę Mcheta. Tai gruzijos Jeruzalė, nes tiek šventų ir kultūrinių vietų visoje Gruzijoje daugiau nėra. Svetichoveli katedroje, kaip rašoma senuose raštuoe, palaidota didžiausia krikščioniško pasaulio vertybė – Jėzaus Kristo apsiaustas.Toliau apžiūrime Džvari vienuolyną. Tai krikščionybės pradžios Gruzijoje (VI amž) architektūrinis paminklas. Aplankysime miestą- tvirtovę Uplisciche, iškirsta Kvernakio kalnagubrio uolose. Pirmą kartą apie tai užsimenama I-me amžiuje p.m.e.Jau iš tolo šis miestas užburia savo įspūdingumu. Nakvynė Kutaisyje.
5 DIENA
Transfera į Kutaisio oro uostą. Skrydis Kutaisis- Vilnius.
 
Kelionės kaina: 425 EUR
 
Į kainą įskaičiuota: Vadovas iš Lietuvos, Gidas rusakalbis visos kelionės metu Gruzijoje, transporto paslauga, Ekskursinė programa, nakvynės 4, maitinimas – pusryčiai 3, pietūs- 3 (Kutaisi, Tbilisyje, Kazbeki, Kachetijoje su vyno degustacija) Vakarienės 2 – kutaisyje gruzinų šeimoje, Tbilisyje restorane,visureigiai Kazbegijoje.
Į kainą neįskaičiuota: Aviabilietai- nuo 270 eur, Martvilio konjonas- 26 GEL,  Boržomio parkas- 2,5 GEL, kabantis tiltas Tbilisyje- 2,5 GEL, Upla “Salaplija”- 15 GEL ( 15 EUR)

 
 
smart foreash
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti prisijungusius vartotojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo politika
Sutinku Išvalyti slapukus ir išeiti