Kipras (8 d./7 n.)

 

Kipras

Išskrendame į Kiprą, į Pafoso miestą. Poilsis. Nakvynė viešbutyje.

Poilsis prie jūros. Nakvynė viešbutyje.

Ekskursija po Pafos miestą, kur pamatysime Romėnų griuvėsius, Dionyso ir Theseus namus, taip pat turkų pastatytą 16 amžiuje Pafos Fortą. Karalių kapus ir Odeoną klasikinį graikų amfiteatrą, kur pasirodymai vyksta iki šių dienų. Vėliau keliausime į Trodos botanikos sodą, kuriam apstu kalnams būdingos floros ir žolelių sodo. Šis parkas yra įsikūręs Trodos kalnų draustinyje. Taip pat aplankysime Omodos miestelį, kuriame gaminama labai daug vyno, kurio mes čia ir paragausime. Vakare grįžtame į Pafosą. Nakvynė viešbutyje.

Keliausime į Kipro salos sostinę Nikosiją. Šis miestas yra padalintas į dvi dalis: Šiaurinę dalį valdo Turkai, o Pietinę Kipro Graikų respublika. Aplankysime Kyko vienuolyną, pasivaikščiosime po siauras senamiesčio gatveles. Taip pat kirsime sieną ir nueisime į Turkų valdomą Nikosijos dalį. Čia įsikūręs turgelis, kur galėsime pasivaikščioti. Nakvynė viešbutyje.

Aplankysime žymųjį Larnakos miestą, kuris yra seniausias salos miestas. Pravažiuosime Larnakos Druskų ežerą, kuriame pasigrožėsime rožiniais Flamingais. Aplankysime greta stovintį Chala Sultan Tekė, didingą musulmonų šventovę. Vakare grįžtame į Pafosą, kuriame prie jūros ilsėsimės tris paras. Nakvynė viešbutyje.

Skrydis namo.

Kelionės kaina: 350 EUR + avia bilietas

 
smart foreash
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti prisijungusius vartotojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo politika
Sutinku Išvalyti slapukus ir išeiti