Paslaptingieji Balkanai (11d./10 n.)

 

Paslaptingieji Balkanai

Kelionė per Lenkiją, Slovakiją. Nakvynė viešbutyje.
Kelionė per Vengriją, Serbiją. Pažintis su Belgradu: Parlamento rūmai, Rotušė, arkivyskupo Šv. Savos cerkvė, Respublikos aikštė su Nacionalinio teatro rūmais ir kt. Nakvynė viešbutyje.
Kelionė per Serbiją. Trumpa pažintis su Prizreno miestu. Senamiestyje daug bažnyčių ir mečečių, iš kurių žymiausia  XIV a. Bogorodica Ljeviška cerkvė ir XVI a. Sinan Pašos mečetė. Pasivaikščiojimas XVI a. akmeniniu tiltu. Pažintis su Makedonijos sostine Skopje. Pasivaikščiosime Makedonijos bulvaru, senamiesčiu, išsaugojusiu savo rytietišką dvasią, apžiūrėsime turkų mečetes ir kitus XV–XX a. pastatus. Nakvynė viešbutyje.
Lankome Albanijos sostinę Tiraną ir senovinę Krują su nepakartojama viduramžių prekybine gatvele ir puikiu etnografiniu muziejumi*, esančiu pilyje. Škoderis, įsikūręs prie didžiausio Balkanuose Škoderio ežero. Pamatysime didžiausią Balkanuose katalikų katedrą, naująją musulmonų mečetę ir stačiatikių cerkvę. Nakvynė viešbutyje Juodkalnijoje.
Poilsis prie Jūros arba ekskursija. Plaukiojimas valtimis Skadaro ežere. Keliaujame pro Podgoricą į senąją Juodkalnijos sostinę Cetinę. Apžiūrime kunigaikščio Nikolos rūmus ir vienuolyną, kuriame saugoma Jono Krikštytojo ranka. Grįžimas į kurortą prie Adrijos jūros. Apgyvendinimas pensione. Poilsis prie jūros arba ekskursija į Kotoro įlanką. Nuvyksime į Perast miestelį, iš kurio laiveliu plaukiosime po Kotoro įlanką. Vienoje salų yra 1630 m. pastatyta Dievo Motinos cerkvė. Apgyvendinimas pensione. Poilsis prie jūros arba ekskursija Ostrog vienuolyne. 900 m aukštyje uoloje iškirstas Ostrog vienuolynas yra vienas svarbiausių pietų slavų dvasinių centrų. Išvyka į Taros upės kanjoną, įtrauktą į UNESCO Pasaulinio paveldo sąrašą. Apgyvendinimas pensione. Miestas – tvirtovė Dubrovnikas – tikras architektūros šedevras, dėl išskirtinio savo grožio įtrauktas į UNESCO saugomų objektų sąrašą. Apgyvendinimas pensione. Bosnija ir Hercegovina. Aplankome Medžiugoriją  gausiai piligrimų lankomą vietą, žymią stebuklingais Mergelės Marijos apsireiškimais. Aplankome Mostarą, miestą, kuriame persipynę rytų ir vakarų kultūros. Kelionė per Bosniją. Nakvynė viešbutyje prie Sarajevo.
Pažintis su Sarajevu. Ekskursijos metu lankome miesto Rotušę, Nacionalinė biblioteką, Baščaršija – prekyvietę, Miljackos upės tiltus, sinagogas. Kelionė į Vengriją. Maudynės Hevico ežere. Nakvynė viešbutyje.
Kelionė per Slovakiją, Lenkiją. Vakare grįžtame namo.
 
Kelionės kaina: 462 EUR/asm.
 

 

 
smart foreash
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti prisijungusius vartotojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo politika
Sutinku Išvalyti slapukus ir išeiti