Izraelis (5 d./4 n.)

 

 Izraelis

1 DIENA. 6.15 val. ryto skrydis Vilnius – Tel Avivas. Atvykstame į Tel Avivą 10.05 val. Vykstame į Jeruzalę. 13.00 val. registracija viešbutyje. Betliejus  Jėzaus gimimo vieta. Miestas yra vienodai reikšmingas tiek krikščionims, tiek judėjams. Keliausime į bizantijos periodo Kristaus gimimo baziliką, kuri stovi centrinėje Betliejaus aikštėje. Tai paminklas Kristaus atėjimui į pasaulį. Po centrine nava esanti kripta, tiksliau keturiolikos kampų sidabro žvaigždė grindinyje, žymi tikslią Jėzaus gimimo vietą. Laisvas laikas pasivaikščioti po parduotuves. Nakvynė viešbutyje.

2 DIENA. 6.00 val. pusryčiai. 7.00 val. išvykstame į Jeruzalę. Atvyksime prie Alyvų kalno, nuo kurio viršūnės atsiveria nuostabūs senojo miesto vaizdai. Auksu švyti Šventyklos kalno kupolas. Alyvų kalno šlaite aplankysime Biblijos laikų alyvmedžių Getsemanės sodą, kuriame Jėzus apsilankė naktį prieš nukryžiavimą. Lankysime Raudų sieną. Dalis Raudų sienos yra romėnų sugriautos Antrosios šventyklos liekanos. Tai yra švenčiausia žydams vieta, jų religijos simbolis. Kiekvienas apsilankęs prie Raudų sienos palieka sienoje raštelį – žinutę Dievui. Aplankysime Žydų kvartalą. Laisvas laikas. Vėliau atvyksime į Friends of Zion muziejų, kuriame susipažinsime su istorija apie kitų religijų asmenų pagalbą žydams, Zionismo paramą ir pagalbą kuriant Izraelį. 16.00 val. atvyksime į Succat Hallel maldo namus. 18.00 val. kelionė į viešbutį. Nakvynė Betliejuje.
 
3 DIENA. 6.00 val. pusryčiai. 7.00 val. kelionė prie Jordano upės. Aplankysime Qasar Al Yahud – krikšto vieta prie Jordano upės. Vėliau kelionė į Ein Gedi SPA, prie kurios ilsimės ir maudomės prie Negyvosios jūros. Pietūs pasirinktu laiku. 17.00 val. išvykstame į viešbutį. Liudijimų ir šlovinimo vakaras. Nakvynė Betliejuje.
 
4 DIENA. 6.00 val. pusryčiai. Keliaujame į Jeruzalę. Vyksime ant Austrijos viešbučio stogo apžvalginės aikštelės. Pasigrožėsime miesto panorama ir apsilankysime Via Dolorosa gatvelėje, kuri žymi Kristaus kelią nukryžiavimo vietos link. Dabar čia yra įsikūręs turgelis, kuris yra pilnas pardavėjų ir pirkėjų. Vėliau keliausime prie Kristaus kapo sodo (The Garden Tomb), tai iškalta uola, kuri geriau žinoma, kaip Jėzaus prsikėlimo vieta. Keliausime į Tel Avivą – tai antras pagal dydį šalies miestas (390 tūks. gyventojų) po sostinės Jeruzalės. Prekybos ir kultūrinis centras. Tel Avive reziduoja dauguma užsienio šalių ambasadų, nes Jeruzalė nėra pripažinta tarptautiniu mastu šalies sostine. Prieš šimtmetį vietoje, kur dabar įsikūręs Tel Avivas, buvo vien smėlynai, o netoliese buvusi Jafa – seniausias Palestinos miestas, uostas, minimas karaliaus Hiramo pokalbyje su Saliamonu, duso nuo gyventojų pertekliaus. Kaip teigiama, kelios dešimtys šeimų iš Jafos, ieškojusios erdvesnės gyvenamosios vietos, įsikūrė smėlynuose ir davė pradžią Tel Avivo miestui. Ilgainiui du miestai susiliejo į vieną: Tel Avivą-Jafą. Miesto centre – spalvingi rajonai ir įspūdingi „bauhaus“ architektūros paminklai, saugomi UNESCO. Pajūrio bulvaras – vienas puikiausių miesto paplūdimių pasaulyje: ilgas, platus ir nepriekaištingai švarus. Maudynės pagal orą. Tęsime kelionę, kur stebėsi maldas, susipažinsime su Šabato vakarienės ypatumais. Vakare grįžtame į Betliejų. Nakvynė viešbutyje.
 
5 DIENA. 5.45 val. pusryčiai. 6.30 val. kelionė į oro uostą. 11.00 val. skrydis į Vilnių. Atvykimas 15.10 val.
 
 
Kelionės kaina: 700 EUR/asm.
 
 
Į kainą įeina:
 • lėktuvo bilietai Vilnius – Tel Avivas (2018-02-20) ir Tel Avivas – Vilnius (2018-02-24);
 • nemokamas salono bagažas iki 10 kg (55x40x23 cm);
 • privalomas kelionės draudimas (medicininės išlaidos – 100.000 Eur);
 • visas kelionės dienas – komfortabilus autobusas su WI-FI;
 • 4 nakvynės 3 žvaigždučių viešbutyje Betliejuje (Bethlehem Star Hotel);
 • licenziją turinčio gido paslaugos (rusų arba anglų kalba, priklausomai nuo daugumos keliaujančiųjų);
 • maitinimas tris kartus per dieną – pusryčiai, pietūs, vakarienė;
 • visi įėjimo mokesčiai į kelionės programoje nurodytus objektus;
 • parkavimo mokesčiai autobusui;
·         Visi arbatpinigiai įskaičiuoti (autobuso vairuotojui, gidui, viešbučių ir restoranų personalui).
 
Į kainą neįeina:
 • vizų išlaidos (Lietuvos Respublikos piliečiams vizų keliaujant į Izraelį nereikia);

 

Papildomos paslaugos:
 • norint užsisakyti registruotą bagažą (maksimalūs išmatavimai 49x119x171 cm), pagal naują Wizzair tvarką reikia sumokėti papildomą mokestį:
  • iki 20 kg – 47 eurai už skrydį į vieną pusę (pasikeitęs svoris – anksčiau buvo 23 kg);
  • Iki 32 kg – 60 eurų už skrydį į vieną pusę.
 • norint užsisakyti prioritetinį įlaipinimą, reikia papildomai sumokėti po 8 eurus už skrydį į vieną pusę; į kainą įskaičiuotas papildomas rankinio bagažo krepšys (40x30x18 cm);
 • norint užsisakyti lėktuvo vietas su daugiau vietos kojoms, reikia papildomai mokėti po 25 eurų už skrydį į vieną pusę;
 • draudimas: jei norėtumėte papildomai draustis civiline atsakomybe, praradimo ar vėlavimo bagažo, kelionės nutrūkimo (likus 14 dienų) bus taikomas papildomas, asmeninis mokestis;
 • užsisakant papildomas paslaugas, jei lieka mažaiu nei savaitė, Wizzair avialinijos taiko padidinto tarifo mokestį.
 
smart foreash
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti prisijungusius vartotojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo politika
Sutinku Išvalyti slapukus ir išeiti